Dyskusje Na Temat Haseł

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
A nie mógłbyś załozyć subforum z encyklopedią Risen już teraz a potem da się newsa
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gaan będziesz miał czas by zrobić hasła. Jak takis hardy to napisz ten news.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
News - mogę napisać, ale dopiero gdzieś po 21. W tym momencie nadal odrabiam lekcje, uczę się itp.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Po wielu miesiącach Zakon Świętego Miecza zakończył wreszcie prace nad encyklopedią. Nie było to proste zadanie, ale w końcu się udało. Obejmuje ona NPC'ów, lokacje i bestie ze świata od pierwszej do trzeciej części gry Gothic (wliczając w to "Noc Kruka"). Mamy nadzieję, że okaże się ona pomocna i chętnie będziecie do niej zaglądać - być może dowiecie się czegoś nowego, uzupełnicie swą wiedzę o tej wspaniałej serii.
Zachęcamy do czytania!

Sorry, ale nie wiem czy to się nada. Chciałem napisać coś dłuższego, ale po prostu to nie jest temat, na który mógłbym się porządnie rozpisać czy coś. Dałem te ważniejsze informacje i dalej nie miałem żadnych pomysłów.
Jeśli ktoś uważa, że zrobi to lepiej to niech pisze.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Dzięki Arven. Dla mnie bez żadnych zastrzeżeń. Wysyłam do Ziga i działamy dalej. Kolejny etap - encyklopedia RISEN.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Gaan, to jest encyklopedia. Wyrażania w stylu "zajść za skórę" są tutaj nie do przyjęcia :p. Musisz to poprawić.

Ave
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Jak pisałem w temacie "Lista haseł", będę aktualizował listę co 3-4 dni. Dud, podsyłać tobie czy innemu zielonemu?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Gaan powtórzenia, powtórzenia i jeszcze raz powtórzenia. W jednej linijce miałeś 6 razy wyraz "który" i "Mendoza".

Żeby nie było od razu poprawiam błędy i zamykam temat.


Gaan zamiast robić nałogowo poświęć odrobinę czasu na poprawę błędów.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gaan. wszystko ładnie pięknie ale :
- Powtórzenia !! staraj się sprawdzać tekst przed zamieszczeniem na forum. Nie chcę widzieć takich rażących powtórzeń. Póki co poprawiłem w twoich hasłach. Do tego .. nie wiem, staraj się to jakoś wszystko ładniej ubierać i komponować. Twoje hasła są takie chaotyczne strasznie. Zdania są każde z innej parafii. Przynajmniej mam takie wrażenie.
Widzę szkelo już zwrócił uwagę na powtórzenia. Dobrze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Kilka osób się paliło do roboty nad encyklopedią Risen'a. Czyżby ten zapał już dawno minął? W dodatku ktoś miał dodać nowe hasła do listy haseł? Czyżby Shawn?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Dobra koniec. Shawn miałeś uzupełnić listę haseł, gdzie to jest?! I czemu reszta nic nie robi? Jedno hasło na tydzień was nie zabije. Zamiast spamować w innych działach zrobiliście coś pożytecznego.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Bo nie grałem w Risena, starczy?

Zresztą, wypiszcie mnie z zakonu. Encyklopedia od G1 do G3 została skończona, jedynie tutaj mogłem pomóc. O Risenie i Arcanii nie mam zielonego pojęcia, a jeśli chodzi o krucjaty - cóż, nie widzę w nich sensu, poza tym szkoda mi czasu na takie rzeczy. Wygląda na to, że już się tutaj po prostu nie przydam.

Cześć : )
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja mam tak samo jak Avren, nie grałem w Risena ani w Arcaniie, więc sorka też nie pomogę. Ale mam chęć robienia Krucjat. Przydały by się jakieś inne zadania. Tylko jakie??

P.S. Jak coś to ja mogę pomóc przy sprawdzaniu chaseł.

EDIT: Nie wiem czy chce taką pomoc; p;
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Przydasz się przydasz. Na przykład przy sprawdzaniu poprawności haseł/ słownictwa itd.

Okiej, skoro jest dla mnie jakaś robota to nie ma problemu. Założyć oddzielny temat czy dawać poprawione hasła tutaj?
Zaczynam od jutra po lekcjach, w środę mam wolne, więc będę miał jutro sporo czasu : )

Btw Baalu, funkcjonuje tu jeszcze coś takiego jak rangi? Bo pamiętam, że od dawna (jeszcze za czasów encyklopedii gothic) nie było żadnych awansów. Jak coś to daj tym co trzeba (przede wszystkim Szkel i Tomi), jak nie to wywal to.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Rangi będą obowiązywać. Czekam tylko na to aż ktokolwiek ruszy coś z tymi hasłami z risena bo jak na razie to klapa;] Zastanawiam się też nad otwarciem encyklopedii gothica i dokończeniem zb. Może tutaj zrobisię jakiś ruch; p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Arven tu masz odpowiedni temat
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/28712-sprawdzanie-hasel/
Czego chcieć więcej? :) Mówiłem, że coś się zawsze znajdzie. Ja w piątek zacznę pisac hasła i nie będzie ich mało ;)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dobra, to co ja mam robić bo jak narazie to nic nie robie :(

Edit: Jak coś się nie znajdzie to może lepiej jak odejdę. :huh:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
szczur w ZB grales? Masz jeszcze krucjate do napisania. Za jakis czas bedziemy robic Arcanie. Zawsze mozesz jakas prace o gothic'u napisac. Masz duzo mozliwosci do roboty.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
No jak dobrze napisałem Sprawdzian Szóstoklasistów to może G4 zostanie zafundowany przez moich rodziców.

Szkelo: Firefox zainstalowany!!
 
Do góry Bottom