Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Recenzja z CD-A - ważna rzecz - dzięki niej można zrazić się do gry przed uruchomieniem, lub dowiedzieć się że jest fajna. Jednak biorąc pod uwagę poprzednie gry SpellBoundu - Robin Hooda i Desperados, w które uwielbiam grać, być może G4 wyjdzie fajny, choć bardziej czekam na Risen :D
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Najpierw poznam wymagania sprzętowe, jeżeli będą akurat albo ciut wyższe to coś dokupie i kupie G4 jak fan całej serii jeżeli jakieś kosmiczne to nie.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Na pewno Mi nie pójdzie... ale jak Bóg pobłogosławi mój komputer i gra będzie płynnie chodziła to kupie( jak będe miał fundusze)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie wydaje mi się, abym to kupił. Seria Gothic (jak dla mnie) skończyła się na nocy kruka. G3 to średniawa gra, ZB to kicz.
G4 może samo w sobie będzie fajne, ale mam już dosyć Gothiców. Co jakiś czas mogę wrócić do jedynki, dwójki, czy NK. Trójkę raz przeszedłem i już mi wystarczy, w tej grze nie ma klimatu.

Jako (byłego?) fana w oczy kole odrzucenie PB od projektu oraz to, w jaki sposób odsunięto Bezimennego od "roli głównej" (fakt, nie może on bez przerwy ratować świata - ale można było wytłumaczyć to czymś innym niż szaleństwo, żądza władzy itp).
Grafika będzie stała na wysokim poziomie - ale nie to się liczy. Moim zdaniem nie będzie w niej tego prawdziwego klimatu Gothica. Tego, co powinno mnie przyciągnąć.

Jeżeli za parę lat będzie można ową grę nabyć za 30/40 zł to może się skuszę.
 

Arrim

New Member
Dołączył
30.9.2009
Posty
20
Ja na spokojnie poczekam i poczytam opinie o G4. Mimo, iż w 4 części Gothic'a nie zagramy Bezimiennym bohaterem i akcja nie będzie rozgrywać się w Khorinis, czy w Myrtanie, to i tak myślę, że może wyjść dobra gra. Jak Gothic odzyska klimat i nie będzie tyle bugów, co w G3, to z pewnością kupię.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Ja na spokojnie poczekam i poczytam opinie o G4. Mimo, iż w 4 części Gothic'a nie zagramy Bezimiennym bohaterem i akcja nie będzie rozgrywać się w Khorinis, czy w Myrtanie, to i tak myślę, że może wyjść dobra gra. Jak Gothic odzyska klimat i nie będzie tyle bugów, co w G3, to z pewnością kupię.

W Gothicu 4 też będzie BEZIMIENNY BOHATER, tylko, że nowy. Nie ukrywam, że bardziej liczę na Risen, który zebrał pozytywne oceny w serwisach branżowych (na jednej stronie widziałem notę 86/100, nie pamiętam adresu) i jest tworzony przez Piranhę, ma muzykę Kaia i na pewno więcej Gothicowego klimatu niż Arcania. A co do Arcanii to w końcu tworzy ją SpellBound, wprawdzie znany tylko z gier taktycznych (za to o świetnej fabule), ale na pewno zdolny. Szkoda, że przesunęli na bliżej nie określone 2010...
 

xXarturXx

New Member
Dołączył
7.10.2009
Posty
8
Ja na pewno kupie Gothic 4 bu już przeszłem wszystkie części i jestem bardzo ciekawy jaki będzie Gothic 4 i jakie będą w nim nowości oprucz tego że będzie nowy bohater . Całe szczęście że w grze jest ciągle nasz dawny bezimienny oczywiście jako Król Robar III . Czekam z niecierpliwością :D
 

Merodiak

New Member
Dołączył
11.10.2009
Posty
7
Moim zdaniem nowy gothic to będzie gothic 3 tylko z ładniejszą grafiką i innymi żeczami. A poza tym gothica robi jakaś inna firma a nie pirania byttes. Jak miałbym wybierać pomiędzy nowym Gothicem a Risenem to by wybrał Risena.To jest moje zdanie ale wy możenie mieć inne.
 

kęsik

New Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
1
Nie kupie tego czegoś. To już nie będzie Gothic tylko zaupełnie inna gra.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Pewnie że tak! Przez sentyment do serii i ciekawość dalszych losów naszych bohaterów. :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czy kupie? Hmm trudna sprawa - nowy bezimienny , znowu inne studio , nieciekawa fabuła ( przekabadź starego bezimiennego na dobrą strone albo go zabij ), nie należe do ludzi którzy myślą że " jak super grafa to gra też super " nie dla mnie liczy sie fabuła i zróżnicowane krajobrazu i misje. Ale z sentymentu do gothica kupie chciażby żeby mieć pełną kolekcje gier z Serii Gothic (Gothic 1,Gothic 2 z dodatkiem noc kruka,Gothic 3 z dodatkiem zmierzch bogów ( według mnie powinno być zmierzch bugów ) Risen ( ta tak zaliczam to do Gothica ) oraz najnowsze Gothic 4 : Arcania )

Ogólnie to albo stracić 150 złoty albo wydac na coś rozsądniejszego . Miedzy innymi nową część do kompa ^^
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Ja może kupie Gothic 4 jak stanieje do 30 zł a tak to nie mam kasy i wydać 100zł ale gra jest warta tych pięniędzy B)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
A w pupie kupie. Mój plan nie przewiduje zakupu tej gry w przyszłym roku, no chyba, że naprawdę będzie zbierać pochlebne opinie.
 

Egr0m18

Member
Dołączył
8.11.2009
Posty
37
Jako fan serii Gothic jestem chyba do tego zmuszony. ; P

:lol:

LOL.nie zbyt mi się podoba to że jest nowy bochater. <_<

O losie, przez H !
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Na pewno kupie Gothic4 jak oglądałem screeny to zajebista gra mam nadzieje że komp mi pociągnie <_<
 

M4RO

New Member
Dołączył
8.12.2009
Posty
3
Ja raczej kupię Gothica 4 ;) Grałem we wszystkie części i wszystkie kupiłem , no oprócz Gothica 3 Zmierzch Bogów bo gra niebyła warta tylu pieniędzy , w dodatku tyle było tam bugów . więc ściągnełem z neta.

Mam głeboką nadzieje ze Gothic 4 nie będzie taki jak G3 Zmierzch Bogów , bo patrząc bo gameplayach itp. widać ze gra ma nawet dobra grafe itd.
 

Cirmius

New Member
Dołączył
14.11.2009
Posty
14
Myślę, że kupię. Risen okazał się dla mnie niewypałem, a szczególnie drugi rozdział. Mam nadzieję, że nie będzie tak z czwartą częścią Gothica, poczytam recenzje, jeżeli będą one w granicach 8-10, kupię.
 

Woboner

New Member
Dołączył
22.12.2009
Posty
8
jak beda pieniazki to kupie ^^ Gothic to zajebista gra i bede musial zagrac w 4 czesc
 
Do góry Bottom