Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Ja kupię na pewno po prostu jestem fanem Gothica i musze poznac kolejną część!
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Nie wiem, czy będę kupował. Raczej najpierw ściągnę jakieś demko (jeśli się ukaże). Jeśli cena nie będzie MOCNO wymagająca, to chyba kupię :). Tak jak wiele osób tutaj jestem fanem Gothica, ale mam po prostu mieszane uczucia co do niej, z jednej strony cieszę się, że będzie kolejna część tej wspaniałej serii. Z drugiej jednak martwię się, że to co ukaże się jako Arcania: A Gothic Tale, będzie, jednym wielkim gównem. Dlatego powstrzymam się jeszcze decyzją :)
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
No pewnie że kupię mam wszystkie części więc i tę musze mieć i przejść
 

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
pewnie że kupie ale na PS3 :p bo na PC by miał... a raczej nic niemiał :D
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Oczywiście, że kupię.
Może nie będzie to już stary Gothic od PB, ale i tak kupuje.
Szkoda tylko, że to ma być ostatnia część serii.
 

landrynka

New Member
Dołączył
2.4.2010
Posty
5
z pewnoscia kupie :rolleyes:
a czy rowno z premiera, czy po jakims czasie to juz inna historia
 

Eziu

New Member
Dołączył
28.3.2010
Posty
8
Kupie jeżeli będzie kosztowało poniżej 10 złotych, ponieważ swoje pieniądze muszę wydać na PACC'a .
 

kubag02

New Member
Dołączył
7.2.2010
Posty
7
Brak mi tutaj wariantu: "zależy, czy mi pójdzie na kompie/pozwoli stan majątkowy"- właśnie to bym zaznaczył. A tak- nie zaznaczam nic- muszę się zastanowić.
 

andrzej79

New Member
Dołączył
14.12.2009
Posty
1
Dużo zależy od tego ile ta gra będzie miała w sobie z klimatu starego Gothica. Mam nadzieję, że wyjdzie wcześniej jakieś demo, które pozwoli to sprawdzić, bo obawiam się, że Arcania, na co już sama zmiana nazwy gry wskazuje będzie raczej zupełnie nową, luźno nawiązującą do Gothica serią, po prostu kolejnym cRPG-iem jakich wiele. Obym się w tych obawach mylił
 

Eldoor

New Member
Dołączył
11.3.2010
Posty
22
Im wiem więcej o samym wyglądzie gry, sposobie rozgrywki, tym mniej mnie do niej ciągnie. Gothic bez rozwoju postaci poprzez nauczycieli, to już nie to samo.. No ale nie będę narzekał ;) najpierw demko przetestuję i sprawdzę czy gra pod mój gust jest zrobiona.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Nauczony doświadczeniem z 3 częścią serii (najpierw kupiłem potem pierwszy raz zagrałem) , najpierw ściągnę i jak mi się przez pierwsze 15 minut gry nie zawiesi i nie będzie ciąć to pojadę do sklepu i kupie, jak nie to usunę z dysku i już nigdy nie wrócę do nowych gier spod znaku Gothicka. Arcaniia to chyba ostatnia szansa na uratowanie jej dobrego imienia, jeśli to zepsują to przyjdzie czekać na nowe gry od Piranha Bytes, np. kontynuacje Risen.
 

Funeris

New Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
2
taka mała sonda.
Czy kupicie Gothic 4?

Ja osobiście kupię lub dostanę Gothic 4.
Jakby nie było jest to kolejna część mojej ulubionej serii i jakbym nie miał jej w swojej kolekcji to grzech.
A wy?


Na pewno kupię ponieważ wstyd nie mieć jej w swojej kolekcji. Jednakże, jak zacznie mi robić takie numery jak III lub Zmierzch Bogów to zostawię chyba same opakowanie a płytę wyrzucę przez okno.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Mam nadzieje że kupie. Zobaczymy jaką cene wyznaczą a domyślam się że będzie ona wysoka :(... Cóż, pozostaje mi tylko odkładanie drobniaków aż do premiery, na która niestety jeszcze troche poczekamy...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam ;)

W sumie to miałam nie kupować, bo gier jako tako wgle nie kupuje, ponieważ w nie nie gram, poza tym są dla mnie za drogie.
Ale ostatnio po kolei nabyłam wszystkie części Gothic'a oprócz ZB, więc na 4 też się pokuszę ;)
Brat kupi na pewno, ale to nie to samo, co mieć swoja płytkę, na swojej półce ;)

A i cena nie jest wygórowana, nie znam się zbytnio na cenach gier w czasie premiery, dlatego myślałam, że G4 będzie znacznie droższy, a wyczytałam na necie, że cena w dniu premiery ma mieć wysokość "tylko" 139,99 zł. Poczekam sobie trochę, cena zejdzie, akurat komputer naprawię, bo na lapku nie pociągnie i mogę śmigać :D


Pozdrawiam, Daria.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
140 zł? Wątpie. Skoro Princ Of persia najnowższy, który był robiony z mniejszym rozmachem i rozgłosem kosztuje 220 zł... Oczywiście nie żebym miał coś do jak najniższej ceny ;D
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Kupię G4 ponieważ:
1. Lubię całąc serię mimo bardzo zbugowanego zmierzchu bogów.
2. Ponieważ mam 2 metrowe półki wypełnione grami.
3. Nudzi mi się.
4. Gothic rządzi!!!
 

piotrekfire

New Member
Dołączył
3.8.2010
Posty
8
140 zł? Wątpie

to nie wątpij, bo już od dawna taka cena jest ustalona i można już kupować ją.

Oczywiście, że kupię :) Nie ma bata,ciekawe jestem ile edycja kolekcjonerska będzie kosztować.
 
Do góry Bottom