Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Czas pokaze lecz chyba napewno kupie ta czesc gry chocby po to by pozniej skrytykowac albo pochwalic autorow gry. Moze moj komputer tego nie pociagnie ale bede mial komplet calej serii tej swietnej gry.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
narazie staram sie o pociagniecie G3 chociarz gralem na innym kompie ;] ale jak moj komp pociagnie G4 to jasne ze kupie.
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
Ja tez kupie chociaz niewiemy jeszcze jakie bada wymagania jesli beda kosmiczne tak jak w crysisie to raczej niepogram sobie ale demo napewno zobacze
 
Dołączył
27.7.2008
Posty
1
Ja kupię jak będzie na xboxa(ale raczej będzie) Czwarta część NA PEWNO będzie dobra, bo Gothic to przecież Gothic, najlepsza gra RPG w historii.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
No Gothic IV obowiązkowo!
Jak siebie znam pewnie nie wytrzymam i kupię sobie angielską wersje, o ile wcześniej wyjdzie;p
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Kupię na 100 % (albo i więcej xD). O kasę się nie martwię, o wymagania też nie. I nie kupię tylko ze względu na serię (chociaż to też ma duży wpływ na moją decyzję), ale dlatego, że mam ochotę na dobrą grę ^_^.

Ave
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Najpierw poczytał bym Recenzje lub ściągnął jakieś demko sprawdził bym wymagania itp. :D
A tak w ogóle Gothic 4:Arcania zawita dopiero końcem 2009 roku :angry:
 

Ziombello

New Member
Dołączył
7.8.2008
Posty
3
Tak, kupię. Jak zobaczyłem screeny.
Mimo tego, że innym bohaterem, poświęcę na tę grę pieniądze, jako fan serii.
 

staravia

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
5
kupię!!!!!!!!!!!
moja kolekcja gothic bez G4 to nie kolekcja
mam pytanie

czemu w G3 bohater inaczej wygląda????
ciekawe B)
 

białowłosy

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
20
Prawie wszyscy wyglądają inaczej a to za sprawą zmiany grafiki ale to nadal ten sam bezimienny
 

benhauer

Debile
Dołączył
26.8.2008
Posty
6
oczywiscie ze kupie! anwet w ciemno, mam wszystkie czesci do kolekcji musi byc i ta
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Ja napewno kupie jeżeli poprzednie części były takie to chyba Gothik 4 bedzie teżdobry POZDRO DLA WSZYSTKICH
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jak tylko wyjdzie to wsiadam w bana jade do empiku i kupuje. Jak kolekcja to kolekcja, a może poczekam, aż
zrobią gothic universe razem ze czwórką, poczekamy zobaczymy.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Napewno nie kupie bo gothic bez PB to juz nie to samo... I wogóle gra innym bohaterem...To już nie ten sam gothic.
A i tak mam za słabego kompa żeby mi poszedł G4,nawet na G3 mam za słabego kompa...
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
raczej kupie jak komp to przeżyje ale jak nie będzie bezia to się wtedy zastanowie
 

artur32artur3

New Member
Dołączył
6.11.2008
Posty
1
Ja kupie gothic 4
I nawet się ciesze że piranie wyrzucili bo teraz zamiast jednego gothica ,będzie Risen ,gothic 4 i dodatek do trujki.
 

sinenomen

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
no ja kupie napewno,mam tylko nadzieje ze zdaze kupic nowego kompa bo na moim to nawet gothic götterdämerung nie pojdzie. no ale co jak co na 100% kupie bo lepszej gry nie ma
 
Do góry Bottom