Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Cóż ja nie polecam kupna przy obecnej cenie. Niestety ale IV część mnie tak bardzo zawiodła że dla mnie wydawanie tylu pieniędzy jest marnotrawstwem. Proponuje pożyczyć od znajomego albo jak nie ma nikt pomysłu to załatwić pod choinkę(ale i tak zabawy z tą częścią jest najmniej, tak samo jak emocji).
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Arcanie powinienem kupić w drugiej połowie Stycznia, bo muszę trochę kasy zarobić :p. Prawdopodobnie może mój kumpel kupi sobie, więc sobie od niego pożyczę :D
 

szymonciak

New Member
Dołączył
4.11.2010
Posty
2
Ja tam mam dużo kasy, jestem fanem Gothica mam 1,2,3, ale wymagania trochę duże a do tego na forum empika pisali że im błędy wyskakują jak chcą włączyć gre.
 

karol1209

New Member
Dołączył
4.3.2011
Posty
1
Gothic 4 to zupelnie inna gra nizli pozostale czesci , odrebnosc nie ma co jej porownywac do poprzednich , gdyby nie tytul to wiekszosc graczy nie zorjentowala by sie ze to gothic no oczywiscie sie pojawiaja i przeplataja postacie z poprzednich serji ale jak do gothic 3 nie mialem obiekcji ze stare dobre postaciesie ukazuja tak w gothic 4 to swoista profanacja i nadszarpniecie dobrych imion tych postaci .Dla mnie osobiscie to tylko wtórowanie i beznadziejna próba przypomnienia i nadania nowej formy czemus co nawet w zarysach nie przypomina tej serji , krytyczne glosy spadaly na 3 serie gothica ale 4 czesc pobila wszelkie rekordy jak nieudolnie kontynlowac poprzednie odslony , szkoda ze tworcy nie przywiazali wiekszej uwagi dotego co tak naprawde przyciaga serje gothic do gracza , ale teraz trzeba bylo zadac sobie pytanie co przyciaga graczy doj gry ,wtedlog mnie jednak nie grafika na 100 % ale klimat, fabula,to utozsamienie sie z postacia , moznosc wiedziedzenia ze to ja zdolalem zrobic dane zadanie ze ja podjolem sluszna decyzje ktora miala wiekszy lub mniejszy rozrachunek w puzniejszym epizodzie gry,co mozna wiecej napisac o tej grze napewno niczym nie zaskakuje , jak dla mnie najlepszy byl poczatek jesli mam sie doszukiwac pozytywow, feshir jest w miare niezle ale idac w las tym wiecj drzew , udajac sie z feshir w glab arcani doznajemy czego a no niczego specjalnego , prostota tej gry poraza a zadania sa nie ublizajac tworca sa na poziomie podstawowki nic wiecej , jest mni naprawde szkoda ze tak doskonaly tylol zakonczyl doczekal sietak marnego konc seii .W 2010 nie bylo zadnego dobrego erpega wiec co sie spodziewac po gothic 4 , szkoda ze tak tragicznie konczy sie ta seriia bo napewno nie tak powinna sie konczyc gra ktora byla w najlepszych latach gorojaca marka w polse , W gothica 1 i 2 gralem w sumie 11 razy w 4 zagralem raz na full detal i raczej nie wroce do tej gry . Mi









w
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Ja raczej nie kupie nie warto bo to nie jest część która chciałbym zagrać jeszcze raz.
 
Do góry Bottom