Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
taka mała sonda.
Czy kupicie Gothic 4?

Ja osobiście kupię lub dostanę Gothic 4.
Jakby nie było jest to kolejna część mojej ulubionej serii i jakbym nie miał jej w swojej kolekcji to grzech.
A wy?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Zależy jaka będzie sytuacja. Podejdę na spokojnie, poczekam na rzetelne recenzje, oceny graczy, pogram w ewentualne demko... myślę, że to lepsze podejście niż kupować w ciemno.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Choćby nie wiem co to i tak ją kupię :p Bo to Gothic, fakt bez Pirani może to być takie troszku inne odczucie, ale to przecież kolejna odsłona gry !! A ja tą grę wręcz Kocham :p Tak więc, kupię na Bank B)


P.s. eee Kacpi czemu nie mogę dać odpowiedzi "pewnie, że tak" ;] Pozdrawiam
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To się jeszcze okaże. Jak zobaczyłem wczoraj te 4 screeny to jak na razie jestem na TAK i mam zamiar kupić Gothica 4.

Jak to będzie wyglądać potem - czas pokaże. ;)

Pozdro.
 

Wardancer

New Member
Dołączył
30.11.2007
Posty
23
No ja na pewno na początek ściągnę demo, a potem zobaczymy. :]

zazwyczaj tak robię i się nigdy nie zawiodłem ;]
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT(Dark Shadows @ 04-12-2007, 16:14) [snapback]161199[/snapback]
[...]Jak zobaczyłem wczoraj te 4 screeny to jak na razie jestem na TAK i mam zamiar kupić Gothica 4. [...]


Na jakiej stronie znalazłeś screeny do tej gry?? :p

A tak wracając do tematu, to raczej kupię,
chyba że cena będzie kolosalna lub wymagania będą jeszcze bardziej kolosalne.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A no są foteczki :eek:
Dopiero o tym się dowiedziałem ^_^
Zdjęcia przypominają mi trochę Wiedźmina, ale nie są tak dobrze dopracowane jak w trójce.
Ale i tak kupię tę grę :D
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Kupię, jeżeli:
- mój komp będzie spełniał minimalne wymagania gry + jeszcze trochę ;)
- cena będzie ok. 80 zł. (czyli ze dwa miesiące od premiery).

Więc "Myślę, że kupię", ale do tego czasu jeszcze spoo czekania pozostało i narazie można tylko snuc teorie ;).


Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Uważnie prześledzę okres produkcji oraz newsy..poczekam na recenzję i oceny fachowców
chociaż, jak się okazuje recenzje gier niekoniecznie są, rzetelne...afera ze zwolnieniem jednego z redaktorów mnie uświadomiła w tym...Edios naciskał na szefostwo Gamespota..by zwolnili reda za to, że dał za niską notę grze w swojej recenzji Kane & Linch....To świadczy o wpływach jakie maj producenci...więc recenzje mogą być naciągane
Zobacze demko...i na jego podstawie zdecyduje
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Myśle że gręsobie kupie, a jak nie kupie to na pewno załatwie ;p
Nie do końca przez to że gra będzie nazywać się Gothic, ale przez to żę może być dobrym RPGiem.
 

Anderworld

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
12
Z tego co widziałem g4 na screenach to mi przypomina poruszanie się postacią jak w Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata, jeśli tak będzie wyglądało poruszanie się po świecie to na pewno nie kupię tej gry, mogę też się mylić co do tych ss bo tak je odbieram, ale jest w nim duży plus taki, że budynki normalnie wyglądają, widać że to normalnie miasteczko, a w reszcie gothiców było tak stoi domek i drugi domek, a między nimi 2 metry wolnego miejsca, albo jakieś graty stoją, w g3 to mi te miasta bardziej przypominały wsie niż miasta, oprócz stolicy. Mam nadzieję że poruszanie się po świecie będzie takie jak wreszcie gothiców bo narazie tak to odbieram.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Kupię, chocby z ciekawości : )
Ciekaw jestem jak się będzie prezentował nowy Gothic. Poza tym poprostu chętnie pogram w jakiegoś nowego, dobrego erpega... Gothic 4 musi się znaleźc w mojej kolekcji i tyle ^^
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Czekam tylko na jakieś demko/więcej screen'ów. Gothic bez PB to nie do końca kolejna odsłona gry, tylko gra mająca taką samą nazwę i czasami powiązana NPC'ami/fabułą do poprzednich części. Pozatym... tak pożegnać bezi to smutno trochę :( . Jęśli gra będzie ok to może kupię.
P.S. zgadzam się z Anderworld.
 

Arathur

New Member
Dołączył
2.12.2007
Posty
5
Kupię, albo go skołuje. W taki czy inny sposób będę go miał ;]
Btw : Ciekawe, kiedy nas uraczą kolejną porcją screenów <_<
 

mateuszq11

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
13
Mysle ze moj komputer tego nie pozciagnie ale bede mial nowego.Gothic to dla mnie najlepsza seria i mimo wszystko kupie ale beztej gupiej kamery bo moglo byc jak w poprzednich czesciach :lol:
 

turboldzik

New Member
Dołączył
7.5.2007
Posty
4
a ja wole poczekac, z poczatku gra bedzie kosztowac z 130 zeta a moze wiecej... ja spokojnie poczekam az gra bedzie kosztowac z 60 zeta jak teraz G3 a przez ten czas wyjda latki i patche... poczekam na recenzje, opisy i opinie graczy... no i wymagania...
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
Ja G4 oczywiście ze kupie ale tak samo poczekam aż cena spadnie tak jak to zrobiłem z G3 :D
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Zalezy jakie to bedzie drogie i ZALEZY jakie wymagania beda do tego i czy moj komp zdola uruchomic cos takiego.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja o wymagania się nie martwię, o kasę trochę, ale nie bardzo. Myślę, że grę kupię, ale chyba tylko dlatego, że nawracam się powoli na oryginały. Po samej grze nie oczekuję niczego szczególnego, ale mam nadzieję, że ile by nie kosztowała, będzie warta swojej ceny.
 
Do góry Bottom