Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Daria ZB nie kupuj bo Ci popsuje wysokie mniemanie o gothicu. A jak kupisz to przed graniem spatchuj.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Tak Gothic'a 4 kupię, tylko na pewno nie zaraz po prmierze. Poczekam na opadnięcie ceny i opinie z internetu.
 

Vender

Member
Dołączył
31.7.2010
Posty
116
Wszystko się okaże, jeśli gra będzie dobra to na pewno, choć najpierw poczekam na oceny innych graczy i zmniejszenie ceny. Tak powiedzmy poniżej stówy.
 

Cichyx

New Member
Dołączył
7.8.2010
Posty
13
Oczywiście ,że postaram się o zakup gry aby dodać ją do kolekcji wraz z innymi grami. Jako iż jestem fanem owej serii w którą gram od pierwszej części to mam zamiar zakupić oryginalną wersję. Mam nadzieję ,że zdobędę odpowiednią gotówkę aby zrealizować swoje plany.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Zapewne zakupię 4 odsłonę serii Gothic, lecz zanim to nastąpi dogłębnie poczytam opinię i oceny potencjalnych nabywców Arcanii, gdyż jeżeli takowe będą w większości przypadkach negatywne jak miało to miejsce z Gothic 3 czy też z Zmierzchem Bogów, to będę w tzw. Kropce i zakłopotaniu.

Wszystko się okaże w październiku po premierze.

Pozdrawiam, sX.
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Ja raczej nie kupię :/ Mój PC tej gry nie pociągnie, a konsoli nie mam :(
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Na pewno kupie Gothica4 :rolleyes: ale chyba gothic4 już nie będzie takim samym gothicem co przedtem
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Cena Arcanii jest dość wysoka ale będę musiał zaoszczędzić żeby mieć tą grę przed kumplami. Mam nadzieje że to nie będzie jakiś niewypał.
 

Liopleurodon12

New Member
Dołączył
16.8.2010
Posty
1
Nie przebaczyłbym sobie gdybym jej nie kupił. Gram w nią od kilkunastu lat to jest gra mojej młodości i można określić ja mianem gry życia. Dlatego choćby nie wiem jaka była nowa część Gothica i tak ją kupię :)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Na początku nie byłem pewny czy kupie, ale teraz stwierdziłem, że trzeba zobaczyć. Pre-order już zamówiony, więc trzeba czekać na premierę i przesyłke.
 

xenix

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
8
Ja kupię, ponieważ dawno mam już na niego odłożoną kasę ;) Sprzęt mam nowy, więc z tym nie powinno być problemu. Mam tylko nadzieje że nie zawiedzie moich oczekiwań.
 

Asae

New Member
Dołączył
24.8.2010
Posty
2
Ja kupię sobie Gothic4 na 100% bo uwielbiam Gothica każdego przeszedłem po 4-5 razy



Pozdro
 

stanislaw35

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
2
Grałem we wszystkie części Gothic (oraz Risen) i w czwartą zagram na pewno . Planuję rozbudowę komputera aby sprostać wymaganiom gry na maksymalnych ustawieniach . Oczywiście demo jak tylko będzie nie odpuszczę . Kupię Gothic 4 nie ma innej możliwości .
 

Razor13

Member
Dołączył
25.8.2010
Posty
55
Ja myślę że Gothic 4 będzie jakoś chodził na moim kompie i raczej go kupię , ponieważ słyszałem że dobra (bardzo dobra) jakość i grafika nie jak w g3..
Ale raczej kupie..
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Kupię. W końcu ktoś musi pomagać wszystkim tym, którzy nie będą sobie radzić i wpadną na forum szukać pomocy :)
 

Dzabalera

New Member
Dołączył
3.9.2010
Posty
14
Mam nadzieję że kupię ponieważ , we wrześniu mam urodziny to mam nadzieję że kaskę dostanę i G4 sprawię sobie !:) jak nie to poczekam do edycji Premium Games za 50/60 zł
 

PAJOREK

Debile
Dołączył
2.9.2010
Posty
10
Ja tam napewno kupie
Albo dostane od kuzyna bo on gra w takie i póżniej ja siecieszę :rolleyes:
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Po dokładny przeczytaniu recenzji/opinii oczywiscie pozytywnych.Najpierw pewnie ściągnę demo,jak mi pójdzie i się spodoba to na 110% kupuje ,przecież to Gothic:D
 

flisu2

New Member
Dołączył
24.9.2010
Posty
10
Kupić kupie na bank nawet wersje kolekcjonerską nawet jeżeli nowa fabuła to i tak gothic to gothic
 
Do góry Bottom