Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

.:Peter:.

New Member
Dołączył
20.3.2008
Posty
11
Ja napewno kupie Gothic 4 nawet jesli bedzie gupie lub bezsensowne jestem fanem Gothic' a i bede kupowal wszystkie czesci Gothic' a
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Raczej kupię. Ale na pewno nie na premierze. Najpierw będę musiał zorientować się czy będzie mi działał i czy nie ma błędów jak w innych częściach ( jeśli będą to poczekam na poprawkę ). Zanim kupię zorientuję się czy mocno zmienił się system rozgryki bo jeśli tak to gra zatraci swój charakter i będzie zwykłym rpg, których pełno.
 

Genesis

New Member
Dołączył
24.3.2008
Posty
2
Nie ma lepszej gry jak gothic xD grałem we wszystkie części i musze powiedzieć ze sie zakochałem xD Trójka to troche porazka za bardzo kolorowa :angry: ale zauwazyłem po screenach w czworce ze gothic znowu zaczyna byc mroczny i ciemny xD :p :rolleyes: nie ma co musze kupic G4 xD pozdro :rolleyes:
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Dla mnie byłoby grzechem nie mieć G1,G2,G2NK,G3(jeśli chodzi o tą część sagi jestem grzesznikiem bo będe miał dopiero na urodziny(20 maj 2008).
Ale gothic-Piranha Bytes=Spiep****e coś co jest tylko imitacją gry.

P.S.Genesis mroku w G2 też prawie nie ma(nie to co NK i przy okazji to nie mrok tylko nocne ujęcia)jak szukasz cienia zagraj w morrowind bo w gothicu go nie znajdziesz.
 

Kazus

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
40
Sama kupować na pewno nie będę. Nigdy w życiu żadnej gry nie kupiłam, ale mój brat ma manię: kupuje gry, których później nie przechodzi (zazwyczaj ze dwie pierwsze misje na kodach). Dzięki temu mam do dyspozycji trzy pierwsze częsci Gothica i myślę, że dostanę w ten sposób czwartą. Tylko u mnie również występuje problem ze sprzętem. Mój przedpotopowy komputer nie chce słyszeć o G3, bo on o emeryture woła i od kilku dni strajkuje nie gorzej niż pielęgniarki. Jeśli chodzi o sprzęt to są dwa wyjścia: albo się rozleci i trzeba będzie zainwestować w nowy (wtedy pewnie będę mogła grać u siebie), albo będzie żył jeszcze długie lata, a ja będę grała u brata.
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Cóż, ja w każdego Gothica mam okazję zagrać co najmniej kilka latek po premierze. W Gothica 1, zacząłem grać jak już wszystko było wiadomo o GII, w GII zacząłem grać, jak już wyszła w świat trójka. W G3 jeszcze nie grałem. A chciałbym. (może doczekam, aż wyjdzie w Kolekcji Klasyki, tak jak pozostałe części?) W czwórkę dane mi będzie pograć pewnie za 15 lat. Więc nie kupię od razu, jak będzie premiera.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Nie wiem czy kupię,prawdopodobnie(ok.95%) to sobie załatwię,ale to zależy od trzech rzeczy:
1.Czy mój sprzęt będzie w stanie to udźwignąć.
2.Obejrzę screnny,przeczytam recenzję,popatrzę na komentarze,pogadam na forum(zgadnijcie jakim :p ?) i wtedy załatwię/kupię.
3.Nie wiem czy do premiery będzie mnie jeszcze kręcił Gothic i inne giery ale prawdopodobieństwo że nie jest równe ok 0,000000000000001 chociaż nigdy nic nie wiadomo.
W każdym razie spróbuje zagrać nawet jeśli nie u siebie to u któregoś z kumpli,który będzie miał new PC. ;)
 
T

Thran

Guest
Ja G4 kupie tylko pod jednym jedynym warunkiem.

Jeśli ocena z czasopism będzie wynosiła minimum 4.5 a ja poczytam o G4 z CDA i KSGRY więc lepiej żeby Spellbound się postarał inaczej mojej kapusty nie dostaną :p
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Czy kupię? To zależy od wymagań. Jeśli mój komp pociągnie czwóreczkę, to tak. Pewnie poczekam kilka miesięcy, może rok, gra będzie tańsza, może sprzęt lepszy. I nie ważne będą dla mnie opinie i oceny tak jak pisze Thran. Gothi to Gothic i z szacunku do poprzednich części warto zagrac w kontynuację, przynajmniej po to, by znac dalszą historię. Takie jest moje zdanie.
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Pewnie, że kupię, gothic I dostałem jak miałem 7 lat i radziłem sobie, dla mnie by to był cios w serce jak bym nie kupił gry z ulubionej serii.
 

Gawel1ziom

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
5
ja kupie na bank
a podobno dodatek do G3 (zapomniałem nazwy) ma byc wprowadzeniem do G4
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
JA myśle że kupie mam wszystkie części gothica wciaga mnie ta gra i jest najepszą grą jaką kiedyś grałem mysle że te spekulacje o bezimiennym że go nie będzie to bujda w końcu kto będzie bohaterem. myśle po prostu że xardas zginie oddając moc bezimiennego.Ale pożyjemy zobaczymy. ;)
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Kupię przez sentyment... Mam wszystkie oryginalne części Gothica, więc jeśli nie miałbym czwóreczki to moja kolekcja byłaby niekompletna. No i przez wspaniałość jedynki i dwójki, no i na pewno chciałbym przekonać się jak wyglądałaby moja ukochana gra...

PSs Ja kupiłem trójkę(w premierę), która mi nie poszła, po pół roku kupiłem sprzęt i dopiero zagrałem :p
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Ja też napewno kupię orginał ...nie przez sentyment tylko to ,że bardzo lubię wszystkie części no może trochę mniej 3 , ale mniejsza z tym.Nie wiem dla mnie może i być tym nawiązaniem do 4 ale mówię 4 napewno będę miał na półeczce
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Chocby nie wiem co, Gothic to Gothic i napewno go kupie. Jak ktos powiedzial, nie miec wszysrkich czesci w swojej kolekcji to grzech.(hehe)Ciekawy jestem jak to bedzie wygladac, moze sie uda, w koncu G3 niezbyt udany(niestety).
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
A ja się nie martwię o kasę tylko o wymagania (moja Karta Graficzna tego nie pociągnie Nvidia Geforce 5200 FX (128mb).) <_<

Nie o tym tutaj mowa - nie offtopuj... Pierwsze ostrzeżenie
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mysle ze kupie gothic 4 lecz boje sie ze moj komputer go nie pociagnie:/ Sadze ze bedzie to hit i nawet jak
bedzie miał potezne wymagania to sie zainwestuje w nowy sprzet:)) Nie moge sie juz doczekac!!
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Jeśli nie wywindują wymagań 2x względem 3 to kupię. To nie będzie ten sam Gothic więc... czas pokaże czy było warto już dziś się deklarować. Ale myślę, że warto i nie pożałuje tego co powiedziałem.
 

Bezimienny1996

New Member
Dołączył
23.6.2008
Posty
3
Z pewnością kupie.Echhh...zaczynałem od G3(Tak,to pierwszy gothic w którego grałem),a po przejściu G3 przesiadłem się na G1.
Grafika no cóż...była 'Trochę inna" niż w trójcę ale po jakimś czasie(czyli po przejściu G2 wraz z dodatkiem NK :D )stała się moją ulubioną częścią.Chciałbym by "Czwóreczka" pobiła jedynkę,ale...po odejściu pirani a także beziego jest to...raczej niemożliwe (Dla mnię oczywiście!)

PS:O wymagania się nie martwię (Mam naprawdę dużo czasu do premiery by uzbierać se na lepsze części do kompa).
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Koniecznie muszę kupić tę część Gothica szególnie ze względu na super grafikę. Niestety pewnie z powodu tej świetnej grafiki gra będzie miała większe wymagania niż G3 :p
 
Do góry Bottom