Czy Kupisz Gothic 4?

No pewnie, że tak!


  • Total voters
    0

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Raczej nie kupię. Obecnie właściwie nie gram już w nic, bo nie mam ochoty, po drugie mam słaby sprzęt którego nie zamierzam zmieniać. Napisałem raczej, bo jeśli okazało by się, że gra zbierze doskonałe recenzje i fani będą piali z zachwytu to kto wie może się skuszę. Ale to niemożliwe : )
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nieee ja nie kupie z powodu braku funduszy :p Mama mi nie da tyle pieniedzy na gre napewno... A jak mi da jakies pieniadze nie przeznaczone na ta Goyhic'a, to by sie plula i wogole jakbym kupila taka droga go...
A wiec nie da rady :p Chyba, ze moj bracik kupi... A to jest prawdopodobne, bo to on mnie zarazil Gothic'iem i on tez go uwielbia :D
A jak jednak nie kupi, to zalatwie sobie od kogos hehe... Moj bracik ma duzo kumpli, co kupuja nowosci, wiec moze kilka dni po premierze bede miala wlasnego pirata haha xD
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
Myślę, że kupie jeśli mi wejdzie na kompa. Martwię się też o kasę ale coś się skołuje.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Ja poczekam na demko i recenzję w CD-Action, wtedy zadecyduje ale raczej nie kupię ze względu na firmę <_<
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Jeśli kupie( w co wątpię) to jedynie przez sentyment do Gothic 1 i 2 w 3 jeszcze nie grałem, niestety komp nie domaga. Jak przejdę 3 i poczuje że gra nie strciła klimatu to kupie. jeśli starciła, to może kupie, ale to najpierw będę musiał usłyszeć od połowy tego forum że jest warto.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Na dzień dzisiejszy nie kupię na pewno. Nie mam kasy to po pierwsze. Szkoda mi wydawać 100 zł na grę. A w gry to ja już nie gram w ogóle. Nie mam czasu i ochoty. Do tego mój sprzęt ledwo dźwignął G3 a co dopiero G4. A nie mam zamiaru tracić kasy na lepszy komputer, taki jaki mam w zupełności wystarcza. No chyba, że będzie w CD Action albo w Gazecie wyborczej ;] wtedy mogę kupić ;]
 

arael3

New Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
2
Tak jak inni już pisali, najpierw zapoznam się z opinią tych co pójdą na "pierwszy ogień" :D , poczytam recenzje, zagram w demko. Osobiście myślę, że gra się po prostu uda ;)
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Na pewno nie kupie. Powód jest ten sam co w przypadku Gothica 3... poza zakupem gry jest też kwestia całkowitej wymiany sprzętu na który aktualnie mnie nie stać... Jeśli jednak mógłbym grać w G3 i G4 na swoim aktualnym sprzęcie zakupił bym obie części bez wachania. Pozdro
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Nie kupię. Powód jest prosty. Mój komp jest za słaby. Musiałem odjąć mu ramu i teraz mi nawet trójka nie idzie, więc nie ma mowy o zakupie owej części. Pozostaje jeszcze kwestia pieniędzy. Wiadomo, jeśli chce, zarobię to 100, czy 200 złoty ale po co skoro mój bogaty kumpel kupi i pożyczy :p. Ostatnią nadzieją pozostają artykuły o tej grze na gup ; ). A zresztą, co już mówie.. Kto wie, a może kupię nowego kompa i będe grał. Wszystko się okaże.

Pozdrawiam
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Zdecydowanie za wcześnie jest aby o tym rozprawiać.
Po pierwsze, będzie to za kilka lat...nie jestem w stani przewidzieć jaki sprzęt udźwignie czwartą odsłonę gry.
Kolejna sprawa - czy GIV będzie utrzymana w klimatach pierwszych gier serii?
Nie wiadomo...
Na pewno zastanowie się nad zakupem.

peace!
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Wiem juz teraz, że na 100% nie kupię G4. Jak dla mnie G3 to bardzo słaba gra którą zdecydowanie nie opłaca się kupować, poprostu twórcy spieprzyli sprawę i nie sądzę aby Joowod stworzył kontynuację godną poprzednich części...
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Ja raczej nie kupię, jak wcześniej było pisane, zależy jakie będą wymagania sprzętowe, trzeba by było przeczytać opinie innych osób które już grały w G4, no szkoda kasy. Choć rzeczewiście za wcześnie by o tym mówić
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
ja napewno nie kupie czytałem ze nie będzie bezimiennego gorna itp.bedzie inna fabuła muzyka nawet podobna ale wszystko inne będzie nowe wygląda troche nowożytnie i jak we fraterze<dno :( >
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
hmmmmmm mówicie za dwa lata??Za dwa to może nie kupie bo musze najp[ierw uskłądac na nowego kompa to mi zajmiejakieś dwa lata :( ten co mam teraz to nawet wiedźmina nie odtworzy więc trza na nowy zbierac.Przy moim procesorze już mi sie karty graf ani ramu nie opłaca dokupywac :( ale jak tylko będe iec nowego kompa odrazu składam na G4!Jaki by niebył!
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Kupie napewno ale o wiele pozniej niz po premierza.Dopiero gdy cena zejdzie troche w dol.G3 kupilem w zeszlym roku,w wakacje.
Przed wakacjami kosztowal 100 zeta.W wakacje 60 zl cena spadla a mi nic sie nie stalo ze nie mialem gry wczesniej.Zanim G4 wyjdzie bede chyba juz po upragdu (chyba tak to sie pisze)kompa.
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
Raczej kupię bo na tą grę nie szkoda mi kasy ale bardzo dużo zależy od ceny jeżeli będzie kosztować powyżej 100zł to nie kupie
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja poczekam na wymagania tej gry. Jeśli mój komp będzie wystarczająco dobry, to napewno kupię,
a jeśli nie, to zrobię małe upgrade kompa, małe bo na większe nikt mi nie da tyle kasy.
A jeśli nawet to nie pomoże to.....no cóż......zostaje tylko demo.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja raczej nie kupie... Szkoda kasy, a to będzie zapewne kicz pod publikę...
 

galida

New Member
Dołączył
15.3.2008
Posty
2
jak z pewnoscia kupie jeśli bedzie dobry :) co zalezy jak im wyjdzie G4 :unsure:
 

bugi

New Member
Dołączył
19.9.2007
Posty
5
Na pewno jej nie kupię! Uważam, że bez PB Gothic 4 nie będzie tym samym. Wiem, iż nie należy się wypowiadać krytycznie na rzecz, której jeszcze nie widzieliśmy. Wydaje mi sie jednak, ze ta gra popsuje magię całej serii. Dlatego osobiście jak wielu innych graczy po prostu zbojkotuję tę część.
 
Do góry Bottom