Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Bedzie wogole przed premiera versja beta zeby kazdy mogl sobie w nia pograc?:D
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ma być beta ale kiedy to niewiem a poza tym Orc mówił że kolejne osoby do beta testów zostaną wybrane przez team a nie kto chce.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A wiadomo coś na temat premiery ? Bo miała być w grudniu, przesunęli, co było oczywiste. Ale teraz żadnych newsów nie ma, ani nic.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Nic mi niewiadomo na temat wydania moda ale skoro beta testerzy zostali już wybrani z konkursu to może niebawem beta testy jak będzie mi działał net to pogadam z Orciem.
 

XnaimD

New Member
Dołączył
1.2.2009
Posty
2
Czas zapłaty pobije wszystkie dotychczasowe modyfikacje, orcwarrior poświęcił pół swojej młodości na prace nad modem, włozył w to całę swoje serce :p Pozatym jeśli by modyfikacja była ukończona, to wydano by ją w grudniu, a tak będzie później ( myśle że przełom marzec/kwiecień), ale na jedno to i dobrze, mod będzie bardziej dopracowany, bez bugów, no i grafika lepsza będzie :). Wystarczy popatrzeć na trailer czy gameplay, czysta profesjonalność. Większość nowych chat itp to nowe modele 3d, staranie oteksturowane, więc nie spotakmy się po raz kolejny z gothicowymi domkami (jak w MT w obozie strażników, gdzie prawie wszystkie domki były takie same).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A właśnie, coś informacje o modzie zamarły.

Premiera miała być 2 miesiące temu, została przesunięta. Daty przybliżonej nie podano, a to troszkę irytuje. Nie żebym Was popędzał, ale narobiliście strasznego apetytu, a my 'głodni' jesteśmy :) .
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No niestety takie życie narazie cicho coś jest o modzie a co najgorsze to CZ ma patronat Gothic Site :mellow:
 

nowak

New Member
Dołączył
1.2.2009
Posty
5
Ma patronat GS ponieważ nikt inny się nie zatroszczył o to aby zdobyć jego patronat, sądzę że orcwarrior chętnie nawiązałby współpracę z wami, ale to od was musi wyjść inicjatywa ( GS załozył temat na TM, no i orc się zgodził). Wogóle to orc napewno się z wami skonsultuje, jeśli mod będzie miał się ku wyjściu.

Nie podają dokładnej premiery, ponieważ nie wiedzą ile trzeba będzie testować moda, po co znów przesuwać premiere, lepiej wydać dopracowaną modyfikacje.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Dobra co do patronatu to lepiej nie zaczynać dyskusje.

a tak apropo to gadałem dziś z Orciem i powiem tylko tyle że niebawem się coś szykuje ale co to dowiecie się w swoim czasie ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zdobyli patronat pewnie po ogłoszeniu naszego patronatu na Zmierzchem Bogów. Cwane zagranie :)
Cóż, w świecie Gothica i tak to za bardzo nie ma znaczenia, bo CZ, nie będzie tłoczony, ani sprzedawany w sklepach (chyba :p ), więc wiele na tym nie zyskają.
 

nowak

New Member
Dołączył
1.2.2009
Posty
5
Mi jako modderowi spodobała się inicjatywa gs. Chociaż płytka, ale myślę że jak będzie się zbliżać do premiery to przygotują coś specjalnego. Wogóle to wszystkie portale o gothicu powinni się tym zainteresować, bo niektóre to by nawet chciały żeby TM przyszło i wszystko ładniutko na tacy podało, chodzi mi o informacje.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Mała poprawka NowaK.

Na Trawernie Gothic nie istnieje pojęcie jak Mod ^_^
 

nowak

New Member
Dołączył
1.2.2009
Posty
5
Istnieje istnieje, w wakacje nawet admini tawerny zrobili grupę modderską , i zaczęli tworzyć modyfikacje, do tej pory mają grupę na TM bodajże. Poprosili mnie kiedyś bym im świat w 3d zrobił ( pomijam fakt że chyba nie wiedzieli jak go oteksturować ;]) Uważam że wasza współpraca z TM byłaby bardzo korzystna, wielu modderów chętnie własnie tutaj publikowało by swoje postępy , nie chodzi mi tylko o grupę orca, ale o całe forum.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Hmmm to widzę że na trawernie coś się zmieniło ale ja do niej jestem zniesmaczony ale to inna sprawa.

Co do modów to od pewnego czasu przeprowadziłem chyba wywiady z all grupami z jakimi było możliwe chyba że coś pominąłem.
 

nowak

New Member
Dołączył
1.2.2009
Posty
5
Doceniam to, starasz się ;p . Ale to administracja strony powinna się postarać, nie ma co, gothic powoli będzie umierać, tylko mody mogą go uratować .

Dobra chyba spamujemu orcowi temat, żeby nie spamić

No, tego podoba mi się ta nowa oprawa graficzna :D
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Mała informacja odnośnie tego że niby TheModders się rozpadli.

Jeśli ktoś roześle wam na gadu lub Email linki że TM się rozpadli to nie wierzcie w to ! TheModders istnieją i wciąż pracują nad modem przewidywane beta testy ? jeszcze nic nie wiadomo.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Nic się nie rozpadło, po prostu tylko forum Themodders się zepsuło, ale już jest w porządku. Mod robią dalej, i pamiętajcie forum themodders to nie grupa themodders
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Panowie i Panie pragnę poinformować że Shergar od poziomek który pracuje nad modem poinformował że w Kwietniu istnieje szansa na BETA TESTY ! informacja jest pewna w 50%

EDIT:

Szansa że beta testy odbędą się w kwietniu wynosi 90% ale wszystko zależy od Orca bo to jego decyzją jest o beta testach.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
CYTAT(Darth Revan @ 16-03-2009, 17:30) index.php?act=findpost&pid=217037
Szansa że beta testy odbędą się w kwietniu wynosi 90% ale wszystko zależy od Orca bo to jego decyzją jest o beta testach.

To zależy raczej od tego czy się wyrobie, nie od tego jaka podejme decyzję, bo jezeli mod nie będzie gotowy na czas to decyzja w niczym nie pomoże ;P. W kazdym razie - staramy się.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31

Jako że The Modders zawsze słowa dotrzymuje zgodnie z obietnicą serwujemy wam nowy film jeszcze w tym tygodniu. Wiele było pytań na temat tego co tak naprawdę wydarzyło się na bagnach w "Czasie Zapłaty"
W związku z tym postanowiliśmy wyprodukować klip, który w gruncie rzeczy niczego nie wyjaśni, a jedynie dołoży palących wnętrzności i frustrujących pytań. Odpowiedź na każde z nich została wyceniona na 99 zł. Nr konta podamy już w krótce :p
@Speedyshare Wysoka jakość (Real Media)
@Speedyshare Wysoka jakość (MP4)
@YouTube Niska jakość
 
Do góry Bottom