Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Witam wszystkich, chciałbym zaprezentować projekt moda o nazwie "Czas Zapłaty" jest on tworzony przez grupę modderską The Modders
[SIZE=14pt]Informacje Ogólne[/SIZE]:
Czas zapłaty to mod w którym wcielamy się w ricka, jednego z rozbitków dla których ten ląd który ich uratował, stał się ich przekleństwem. Mod będzie opowiadał niemal, ze całkowicie nową fabułę, ale na starym terenie. Mówię niemal gdyż będa powiazania ze stara (będziemy mogli natknąc się nawet na bezimiennego).
W modzie nie mamy zamiaru wprowadzac wyraźnych podziałów na dobrych i złych.
Będa 3 frakcje,a każda chce przeżyć kosztem drugiej. Nawet my, dlatego tzreba będzie wyeliminować pozostałe frakcje.

Wstep do fabuły prezentuje się nastepująco:
QUOTE
Po morzach Myrtany pływała silna, odważna, liczna oraz przede wszystkim dumna grupa piratów. Po zniszczeniu przez orków ludzkiej floty piraci byli na tyle silni i odważni, że zaczęli napadać na orkowe statki. Jednak tak potężną grupę jakimi byli piraci potrafi zniszczyć jeden dzień, jedna noc, jedna chwila. Chwila straszliwej burzy która była w stanie zniszczyć całą flotę piracką. Jednak czwórka śmiałków przetrwała szalejący żywioł i dotarli do koloni karnej w Khorinis gdzie przyjdzie im walczyć o przetrwanie nie ze zwierzętami, morzem czy nawet orkami, ale z czymś o wiele niebezpieczniejszym - z ludźmi


Po za wciągającą fabuła, mod oferowac będzie między innymi:
* Kilka znajomych postaci z GII i NK;
* Złożone i nowatorskie systemy zdarzeń (np. polowania, ataki na obóz, zawody);
* Nowe zbroje i oręż;
* Niektóre postacie z GI dostaną nowe funkcje;
* Zwiększony stopień trudności gry;
* Potwory ktore odradzają sie w przeciągu kilku dni od śmierci(respawn)
* I wiele innych niespodzianek.
[SIZE=14pt]Screeny[/SIZE]:
Atak Strazników na obóz myśliwych:



Polowanie(screeny tylko z jednego polowanie przypomne ze NPC staraja sie nie chodzic za bohaterem)







oręż:




"Zawody":





"Czerwone Bagno"




Proszę o komentarze
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Bardzo ciekawy pomysł na moda ostatnio na forum był także temat o modzie czekam z niecierpliwością na oba mody. Pomysł na postacie z G2 i NK jest bardzo ciekawy ogólnie czekam na moda i mam nadzieję, że zostanie ukończony
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Dzięki za opinę, mod będzie duży i z data wydania napewno nie nadejdzie szybko :p
Narazie chcemy wydac Prolog tego moda, który wprowadzałby w fabułę własciwej modyfikacji, a zarazem pozwolił graczowi trochę powojować(Fabułą będzię bitwa w której udział bedzie brał gł. bohater) a Prolog będzie wydanu już niedługo jest gotowy w ok. 80% ;)
 

RdzewekPL

New Member
Dołączył
3.11.2006
Posty
16
ciekawe screeny.
mam nadzieje ze mod wyjdzie szybko bo juz mi sie nudza te mody :).
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Mod zapowiada się bardzo fajnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda, że nie będziemy grali Beziem, ale możliwość spotkania się z nim nie jest zła. Mam jeszcze parę pytań:
1. Jaki będzie główny cel gry? Wygnanie Śniącego?
2. Czy będą polskie głosy postaci?
3. Jak piraci trafią z morza do koloni karnej?
4. Kiedy mniej więcej premiera?

Powodzenia w pracy :D
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
QUOTE(<INOS> @ 14-01-2007, 12:17) [snapback]131966[/snapback]

1. Jaki będzie główny cel gry? Wygnanie Śniącego?
2. Czy będą polskie głosy postaci?
3. Jak piraci trafią z morza do koloni karnej?
4. Kiedy mniej więcej premiera?


1.Przeżyć, a jak już to się powiedzie to dalej zalezy od gracza ;) jednak gł. bohater nie będzie wybawcą koloni
2.Oczywiscie cały mod będzie po polsku, jednak polskie głosy raczej odpadają
3.QUOTE(moj_pierwszy_post)
Zniszczyć jeden dzień, jedna noc, jedna chwila. Chwila straszliwej burzy która była w stanie zniszczyć całą flotę piracką.

4.Ciężko ją określić, nawet nie dokładnie, dlatego narazie powiem ze prace trwaja :p
Dzięki za opinię
EDIT:
Z chęcią odpowiem na każde z pytań nie koniecznie 2 godziny po jego zadaniu, ale... :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A ja mam nadzieje że mod zostanie wogole kiedyś skończony, bo do tej pory napalałem się na jakiegoś i kończyło się na obiecankach. Diccurica przeszedlem i czekam na coś fajnego, więc licze na zaangażowanie twórców projektu.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
QUOTE
A ja mam nadzieje że mod zostanie wogole kiedyś skończony, bo do tej pory napalałem się na jakiegoś i kończyło się na obiecankach. Diccurica przeszedlem i czekam na coś fajnego, więc licze na zaangażowanie twórców projektu.


Taa. Tu sie z tobą zgadzam. Nie wiadomo czy mod wogóle wyjdzie.
Orcwarior, to co napisałes w pierwszy poście tematu jest bardzo ciekawe. Sam opis zachęca do gry xP. Screeny mi się średnio podobają ale pozostaje mi tylko czekać i czekać... Mam nadzoieje że będzie dobry.
Aha. I dialogi będą wymawiane czy tylko napisy będą ?


Pozdro!!!!!
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
QUOTE(szczurek @ 15-01-2007, 02:53) [snapback]132049[/snapback]

A ja mam nadzieje że mod zostanie wogole kiedyś skończony, bo do tej pory napalałem się na jakiegoś i kończyło się na obiecankach. Diccurica przeszedlem i czekam na coś fajnego, więc licze na zaangażowanie twórców projektu.



Diccuric był robiony 2 lata wiec :p
QUOTE(Anioł Stróż @ 15-01-2007, 12:46) [snapback]132055[/snapback]

Screeny mi się średnio podobają ale pozostaje mi tylko czekać i czekać... Mam nadzoieje że będzie dobry.


Możesz podpowiedzieć, co chciałbyś zobaczyć w screenach? ;)
QUOTE(Anioł Stróż @ 15-01-2007, 12:46) [snapback]132055[/snapback]

Aha. I dialogi będą wymawiane czy tylko napisy będą ?
Pozdro!!!!!


2.Oczywiscie cały mod będzie po polsku, jednak polskie głosy raczej odpadają
mój post nieco wyzej :D
Dzięki za opinię
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE
Diccuric był robiony 2 lata wiec :p


Ehh, chodziło mi o to że projektów takich modow jest masa, ale nawet te zapowiadane rok temu do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Dlatego aż tak się nie nastawiam na to że mod wogóle wyjdzie.
 

ojciec redaktor

New Member
Dołączył
28.3.2006
Posty
15
[SIZE=36pt]CZAS ZAPŁATY PROLOG[/SIZE]

Czas Zapłaty Prolog to mały mod który jest wstępem do moda Czas Zapłaty (który jest jeszcze w fazie produkcji).
Mod dodaje krótką, aczkolwiek nowa fabułę, luźno powiązaną z prawdziwą (nieco zmodyfikowaną;) ).
Takich emocji i zażartej walki nie oferował dotąż żaden mod.

Link do downloadu - CLICK
Czas Zapłaty Prolog Ingame(Video) - CLICK

screeny:
http://ximg.eu/uploads/5aa3a094a4.jpg
http://ximg.eu/uploads/2779e9c218.jpg
http://ximg.eu/uploads/c009b6df4f.jpg
http://ximg.eu/uploads/785ec5af54.jpg
http://ximg.eu/uploads/6f54342ff2.jpg
http://ximg.eu/uploads/a22ee036ed.jpg
http://ximg.eu/uploads/d2ce4679a3.jpg


Więcej o tym modzie i wielu innych na http://www.themodders.org
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
spoko!! podoba mi się... wygląda na to że ten mod "ujrzy światło dzienne"
 

ojciec redaktor

New Member
Dołączył
28.3.2006
Posty
15
Tym bardziej, że wyszeł już prolog :p (patrz 2 posty wyżej)
warto w niego zagrac, niezła sieka ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Tak modyfikacja będzie bardzo dobra , przynajmniej tak się zapowiada.Po scrennach widać że sieka jest niezła i w finalnej wersji będzie taka sama ;) .
CYTAT
Tu sie z tobą zgadzam. Nie wiadomo czy mod wogóle wyjdzie

AS wyjdzie jak sam ojciec powiedział.A z tymi dialogami mówionymi to walnełeś :D .Wtedy chyba sam Ojciec z Orcem by podkładali mówione kwestie.Czekam z niecierpliwością na tego moda jeżeli jakieś "niusy" będą to piszcie.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Prosze bardzo news na zawołanie ;)
[SIZE=18pt]Nowy film![/SIZE]

[Kliknij aby zobaczyć!]
Klip filmowy przedstawia jedną z ciekawszych innowacji zawartych w modzie Czas Zapłąty- Kowalstwo.
Umiejętność ta będzie dużo bardziej rozbudowana niż dla przyładu: Kowalstwo w GII gdzie można się wyuczyć tworzenia kilkunastu mieczy.Kowalstwo w modzie będzie oferowało możliwość zdobycia recepty na teoretycznie każdą bron.Poza orężem można też będzie tworzyć łuki, strzały(różnego typu), mikstury, trunki, pożywienie, i kto wie co jeszcze?
----
Prosimy o komentarze/Pytania.

//Uruchamianie klipu filmowego potrwa chwilę.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
[SIZE=12pt]Czas Zapłaty Demo[/SIZE]
...juz jest!

Napewno zawsze marzyłeś o własnej działce bagiennego ziela,
dzięki umiejętności "rolnictwo" stanie sią to możliwe!
Nie smakował Ci gulasz z chrząszczy od Snafa? Dzięki
umiejętności kucharstwo sam ugotujesz sobie strawę!
Chciałeś uczciwie zarabiać, ale nigdy Ci to nie wychodziło?
Dzięki rozbudowanej umiejętności kowalstwo stanie się
to możliwe! Po rozgromieniu wszystkich przeciwników na arenie
nadal czułeś żądzę mordu? Czas zapłaty da ci dużo więcej
mięsa armatniego.
To wszystko i wiele więcej możesz przetestować już dziś w
wyrąbanym w kosmos demie Czas Zapłaty.
//UWAGA! modyfikacja to mały żart prima aprilisowy :D
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31




Wieki temu, w czasach gdy świat stanowił jeden, olbrzymi kontynent, Adanos, Innos i Beliar w obawie przed pradawnymi bóstwami z zaświatów stworzyli broń niezwyciężoną. Miecz władający ogniem, wodą i powietrzem. Jednak wojna z pradawnymi nigdy nie nadeszła, a Beliar za wszelką cenę postanowił posiąść święty miecz.
Gdy Innos dowiedział się o plugawych zamiarach brata, postanowił wraz z Adanosem pozbawić broń całej swej mocy i ukryć ją w miejscu z którego nie prowadzi żadna droga odwrotu...
Energia wyzwolona z miecza rozprysła się po całym świecie tworząc bryłki, przez ludzi nazwane czarną rudą.
Legenda głosi, że gdy ruda na nowo połączy się z bronią ta odzyska swą dawną moc...


Koniec bajdurzenia, czas na szczegóły. Miecz runiczny to najpotężniejsza broń jaką przyjdzie nam władać w Czasie Zapłaty i generalnie wszystkich znanych i nieznanych modyfikacjach. Sam miecz jest niczego sobie wyglądającym brzeszczotem o przeciętnych możliwościach. Jednak z czasem staje się on niezwyciężoną bronią, a to za sprawą czarnej rudy. Im więcej jej zbierzemy tym miecz będzie zadawał większe obrażenia. Niby banalne, ale tu właśnie pojawia się największa innowacja w stosunku do broni z innych modów i zwykłych "gothiców". Miecz runiczny jak sama jego nazwa wskazuje potrafi czerpać moc z run magii używanych dotąd tylko przez magów.

Oto kilka przykładów możliwości tejże broni:
- Idziemy sobie ciemnym korytarzem, za przeproszeniem g**** widać i mamy do wyboru wyciągnąć pochodnię i schować oręż, czy może zostawić broń w łapsku narażając się na ciemności. W czasie zapłaty nie ma takiego problemu. Po prostu wpychamy w miecz runę światła i zaczyna on oświetlać teren po którym stąpamy.
- Atakuje nas krwiożercza bestia, a my spokojnie wpupczamy do miecza runę kuli ognia. Nasza broń zaczyna płonąć i po kilku uderzeniach potworek się fajczy.
- Inna sprawa gdy atakuje nas stado wygłodniałych potworków, wtedy najlepiej sprawdza się runa ognistego deszczu,
- jesteśmy na skraju przepaści i atakuje nas orc (skojarzenia mile widziane :D ) pakujemy do miecza pięść wichru i jednym uderzeniem zmiatamy go z urwiska.

Oczywiście moc miecza nie jest nieograniczona, im silniejszy czar tym więcej magicznego ładunku zużywa. I tak np. Ognistym deszczem nie możemy siurać raz po raz, bowiem na jego użycie potrzebny jest cały ładunek, który odnawia się co 6 minut gry (dlaczego akurat tyle to nie mam pojęcia, spytajcie pana orca). Co więcej wojownik musi nauczyć się kręgów magii aby posługiwać się odpowiednimi runami.
Jednak przychodzi mu to znacznie bardziej mułowato niż klasycznemu magowi. Miecz zależnie od użytej runy zmienia swoją aurę.
Tak będzie wyglądał nasz miecz zależnie od użytej runy:



Zniszczenia dokonane przez tenże miecz obrazuje film dokumentalny pt. Rozpierducha :D
Filmik można pobrać stąd , lub obejrzeć na youtube(niższa jakość)

News by Aragorn
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Trochę zbyt potęzny ten miecz moim zdaniem. Cos jak Szpon w NK.
Mam nadzieje ze ilosc przeciwnikow, których bedzie trzeba pokonac bedzie dostosowana to jego potęgi.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
CYTAT(szczurek @ 10-06-2007, 19:28) [snapback]145218[/snapback]
Trochę zbyt potęzny ten miecz moim zdaniem. Cos jak Szpon w NK.
Mam nadzieje ze ilosc przeciwnikow, których bedzie trzeba pokonac bedzie dostosowana to jego potęgi.

Tu się nie zgodzę, na najlepsze czary ładunku wystarcza na jedno rzucenie. Np. przyjmując ze mamy ładunek 40/40 a runa która uzywamy to deszcz ognia(ładunek -25 na uderzenie), wystarczy nam na jedno uderzenie, ładunku zostaje 15pk. aby zregenerowal się nam do 25 pk. aby rzucic czar ponownie potrzeba zregenerowac 10pk. czyli 10*9sek.=90sek=1,5min aby mozna było znów rzucić czar, teraz nie mamy wcale ładunku, aby zregenerowac 25pk. potrzeba juz 3 minut 45 sekund.Do tego dochodzi szansa uderzenia krytycznego, która zaczyna się od 20% a którą będzie można zwiekszać za pomocą Czarnej Rudy. Oczywiscie można też używać czarów nizszych kręgów, a na poczatku nie ma się nawet wyboru, te czary zabierają mniejsza cześć ładunku, co za tym idzie można ich dłużej używać, przy niskiej szansie obrażeń krytycznych możliwe że nawet cały czas.
Acha wszelkie podane tutaj liczby są wstępne, możliwe zmiany związane z balansem.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No teraz to wygląda troszkę ciekawiej.
Bo nie usmiecha mi sie biegac i miec hiper powera w mieczu. Ciesze sie ze jednak stawiacie na dobrą zabawę :)
 
Do góry Bottom