Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Szanowny Pan Orcwarror jak go określiłeś, nie ma w obowiązku informowania wszystkich z osobna o obecnym stanie prac. Oficjalnym źródłem informacji na temat projektu Czas Zapłaty jest strona znajdująca się pod adresem, http://czaszaplaty.pl, kanał YouTube http://www.youtube.com/user/themodders oraz forum theModders.org i właśnie tam należy wypatrywać najnowszych wieści od The Modders. Natomiast Tobie polecam nieco większe rozeznanie, albowiem siejesz herezje. Najnowsze informacje są dokładnie z dnia 2009-08-28 12:59:32 a co więcej, zostały one podane nawet na tym forum nie wspominając o całej masie półoficjalnych wieści publikowanych cyklicznie na forum modderów. Pracę nad rozszerzeniem trwają i mają się dobrze. Jako ciekawostkę, dodam że dziś nastąpił gwałtowny wzrost morale wśród grupy za sprawą pewnego wydarzenia, które miało kluczowe znaczenie dla przyszłości projektu.
Nie no, jak już promujecie moda na naszym forum, to mogliście pofatygować się i powiedzieć od czasu do czasu coś o nim. Co do fabuły - zapowiada się świetnie, jeśli wszystko się uda, to na pewno zagram. I nie kłóćcie się, jak nie ma o co... Z jednego nieporozumienia robi się mała wojna :)
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Nie no, jak już promujecie moda na naszym forum, to mogliście pofatygować się i powiedzieć od czasu do czasu coś o nim

Informacje pojawiają się równolegle przy wszystkich kanałach z jakich korzystamy - tyle mam do powiedzenia na ten temat.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ważne że jakiekolwiek informacje się pojawiają, jednak że trzeba zacząć wchodzić na czaszaplaty.pl co jakiś czas by newsa jakiegoś oblukać :) a tak btw, kiedy będzie jakiś nowy filmik z modyfikacji ? :)
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Być może z okazji eventu, ale raczej planujemy skupić się na czołówkach i filmach bezpośrednio do moda wraz z ich postpro.

2qt8ocm.jpg

Na www.czaszaplaty.pl pojawiło się oświadczenie w sprawie dalszego losu projektu.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Dobrze że oświadczenie powstało, może to w pewnym sensie zmniejszy poziom rozsiewanych plotek na temat CZ.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Jeśli chodzi o aktualny stan prac to trwają one na szczeblu wykończeniowym finałowych lokacji, gdzie w związku z tym dodaliśmy kilka niespodzianek i nietuzinkowych rozwiązań, które powinny zaskoczyć wszystkich graczy. Testowane jest również pewne rozwiązanie w dziedzinie grafiki dzięki któremu być może uda się znacznie odmienić i urealnić wygląd kolonii karnej, aczkolwiek fakt ten jest pod znakiem zapytania ze względu na niewiadome efekty jakie uda się osiągnąć.

Dodam, że prowadzimy wstępne rozmowy z ludźmi zajmującymi się zawodowo obróbką dźwiękową i lektorstwem na rzecz mediów dzięki czemu w najlepszym wypadku uzyskamy możliwość nagrania kwestii dialogowych w profesjonalnym studiu nagraniowym. Oznacza to, że wszelkie istotne momenty w grze oraz ważniejsze materiały promocyjne będą wzbogacone adekwatnie brzmiącym głosem lektora. Proszę pamiętać, że nie jest to nic pewnego.
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Dobrze mi to słyszeć ale kiedy wyjdze pełna wersja moda"Czas Zapłaty" ?Bo jestem nie pewny co do moda.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Dobrze mi to słyszeć ale kiedy wyjdze pełna wersja moda"Czas Zapłaty" ?

Od tego jest oficjalna strona i wszelkie kanały, którymi dysponujemy. Nie oczekuj, że ktoś tu na forum sypnie Ci z rękawa jakąś datą więc proszę nawet nie zadawać takich pytań. Jeśli premiera zostanie postanowiona to zapewniam, że mimowolnie dowie się o tym każdy miłośnik serii, który regularnie odwiedza miejsca takie jak Gothic Up a całość zostanie poprzedzona serią publikacji i "kampanią promocyjną", na miarę naszych możliwości rzecz jasna. Proszę o nie zadawanie takich pytań.

Bo jestem nie pewny co do moda.

A jest coś co wzbudza wątpliwości? Uważam, że po tym wszystkim co zostało pokazane nie powinno pozostawiać żadnych wątpliwości. Nad tym projektem pracują ludzie dorośli z rzeszą doświadczeń i robią to sukcesywnie od bodajże 2005 roku więc zakładanie, że coś nie wypali bądź po prostu damy sobie siana jest totalnie nieracjonalne i idiotyczne w samym założeniu tej myśli. Tak się z czasem złożyło, że większość z nas ma możliwość robić to samo co przy Czas Zapłaty tylko w formie pracy zarobkowej na pełen etat, przy produkcjach, które później lądują w empiku, jednak mimo to wolimy poświęcać swój czas prywatny na robienie tego po swojemu i za darmo co sukcesywnie czynimy od paru lat. Jeśli to nie wzbudza zaufania czy nie pewne, to na prawdę nie wiem co jest.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
206fmf5.jpg

Po latach kształtowania finalnej formy projektu z przyjemnością i nieskrywaną dumą prezentujemy listę najważniejszych nowości, zmian i poprawek jakie niesie ze sobą Czas Zapłaty dla pierwotnej wersji gry Gothic. Liczymy również, że w związku z tą wiadomością uda nam się w końcu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące projektu a przede wszystkim finalnie zaspokoić ciekawość wszystkich tych, którzy przecież już tak długo czekają na oddanie wyników prac The Modders w ręce graczy. Nie pozostaje nic innego jak poniższą listą podziękować za wierność i wytrwałość wszystkim tym, którzy są z nami i nas wspierają...

dalsza część newsa na czaszaplaty.pl
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ciekawie, ciekawie :).
Może nawet skosicie mnie do zagrania w to po premierze, choć modyfikacje mnie nie kręcą.

Newsik na głównej siedzi :).
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Mod jest bardzo ciekawy,czekawi mnie to jaka będze różnica demo moda od pełnej wersji moda ;)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Mod na pewno będzie czymś w co bedzie można pograć. że bedzie Nowa fabuła mnie bardzo cieszy
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Aby dać upust co niektórym a niedowiarkom potwierdzić, że pracę trwają dajemy jeszcze świeży screen z jednej z nowych lokacji. Model 3d został dopiero co ukończony, tak więc wszystko jest jeszcze i na szybko odpalone w samej grze:
http://i48.tinypic.com/2elqsur­.jpg
 

lendzio

New Member
Dołączył
23.1.2010
Posty
13
Czekam już dłuższy czas na tego moda , i jest na co czekać zapewne najlepszy mod , według mnie na pewno lepszy niż MT. Dla niedowiarków mod na pewno wyjdzie , kiedy? to zależy od twórców lepiej. jak najpóźniej byle byłby dopracowany : ]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
No robisz tylko smaczka takimi filmikami. Zwiększyłeś moje zniecierpliwienie w oczekiwaniu na tego moda ;]
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Z góry chciałbym przeprosić za duży zastój związany z brakiem regularnych informacji na temat projektu, ale musicie wiedzieć że nie jest to do końca zależne od nas. Czas Zapłaty od dłuższego czasu znajduje się w krytycznym punkcie, który istotny jest dla dalszego losu i powodzenia naszej pracy. Niestety nadal nie możemy powiedzieć zbyt wiele ponad ogólniki, jednak to co możliwe zostało już ujawnione w nowym newsie na naszej oficjalnej stronie: http://czaszaplaty.pl
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Gratulacje. Chyba tylko Polacy zrobili takiego "moda" na tak wielką skalę. I jeszcze będą głosy z wcześniejszych Gothiców- cud, miód i orzeszki. Dużo kasy przy tym zarobicie, ale gz jeszcze raz.

Dałem się nabrać. Świetna robota :)
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Milionów z tego nie będzie, szczególnie że to kolekcjonerska inicjatywa dla koneserów :). Najważniejsze jest chyba to, że w końcu całość zostanie wydana na odpowiednim poziomie a sam projekt będzie dla nas doskonałą referencją na przyszłość - teraz już wiemy, że na Czas Zapłaty się nie skończy i nie mówię tu bynajmniej o modach.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
A mi się coś jednak wydaje, że to żart primaaprilisowy... :p
Jeśli nie, to jestem pod wrażeniem. Dobra robota :)
 
Do góry Bottom