Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Player

New Member
Dołączył
16.7.2007
Posty
3
Bardzo ciekawy pomysł mający szansę długo zaistnieć na komputerach graczy. Zwłaszcza podoba mi się pomysł z rudą, która wzmacnia moc miecza i runy. Dokładnie została opisana historia miecza i początek fabuły. Nie mamy do czynienia z klonem większości RPG, gdzie to jest podział na "zło" i "dobro", a walczymy o przetrwanie ze wszystkimi i wszyscy walczą ze sobą nawzajem. Uprawy-wspaniały pomysł! Nie wyobrażam sobie tylko mechanizmu działania. Dobrze zrealizowane może być wielce ciekawe, małe pole zapewni nam jedzenie, większe pole sprzedaż jedzenia. Może nawet kontrakty na dostawę zboża z młynami (dodatkowe złoto)? Dobrze, że będziemy mogli wytwarzać łuki i gotować posiłki. Kowalstwo-nie jest to nic nowego (wg. mnie, ja w 1 część nie grałem, tylko w 3 i nieznam się za dobrze) Odnawianie ładunku wyobrażam sobie tak, jak to jest w Diablo II z maną. Jeśli całkowity czas odnowy wyniesie 6 minut, to mając max. 30 pkt odnowi nam się 1/12 punktu na sekundę, a mając max. 3600 pkt odnowi nam się 10 pkt w tym samym czasie. Przewiduję, że projekt będzie miał wielkie powodzenie, zwłaszcza, że wygląda na to, że jest dobrze realizowany...
 

bartek C

New Member
Dołączył
20.11.2007
Posty
8
Mi najbardziej podoba się miecz runiczny :) Nareszcie jest jakiś miecz który ,,naprawdę'' jest magiczny!

Widzę, że nowy więc będzie upomnienie. Pisz kolego trochę więcej, jedna linijka to zdecydowanie za mało. A można pisać więcej ;] - dud
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ciekawi mnie kiedy wyjdzie ten mod w pełnej wersji :D
Mam nadzieję, że przed Gothiciem 4 :lol:
A tak na marginesie, to mile widziałbym jednak, te polskie dialogi zamiast napisów ;)
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Popieram ten mod i chęcią zagram znowu w gothic 1 ale mam kilka pytań:

1. Czy będzie działał z Mrocznymi tajemnicami ?
2. Dlaczego wszyscy w filmiku z Czasu Zapłaty sie biją ?
3. Czy będzie sie można przyłączyć do istniejących obozów ?
4. Czy pojawią sie nowe tereny ?
5. Czy pojawią sie nowe obozy ?
6. Czy będzie można kupić nowe zbroje i hełmy ?



Bez względu czy się pojawią nowe rzeczy zagram w ten mod ze względu na ciekawą historie.

P.S. Czy już wiadomo kiedy się pojawi ?
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
CYTAT(MichaelGrom @ 06-12-2007, 12:46) [snapback]161379[/snapback]
Popieram ten mod i chęcią zagram znowu w gothic 1 ale mam kilka pytań:

1. Czy będzie działał z Mrocznymi tajemnicami ?
2. Dlaczego wszyscy w filmiku z Czasu Zapłaty sie biją ?
3. Czy będzie sie można przyłączyć do istniejących obozów ?
4. Czy pojawią sie nowe tereny ?
5. Czy pojawią sie nowe obozy ?
6. Czy będzie można kupić nowe zbroje i hełmy ?
Bez względu czy się pojawią nowe rzeczy zagram w ten mod ze względu na ciekawą historie.

P.S. Czy już wiadomo kiedy się pojawi ?

1. Nie Fabuła CZ nie jest tylko nakładka na fabułę Gothica więc nie ma takiej mozliwosci
2. Przyjrzyj się im dokładniej może coś ci do głowy przyjdzie ;)
3. Możliwe ze do starego obozu, ale dopiero w ewentualnym rozserzeniu
4. Tak, spora część starych będzie tez zmodyfikowana(patrz filmik)
5. Tak
6. Tak, w modzie hełmów nie będzie.

Ciężko powiedzieć, zapewne rok 2008
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
No niema co. Ciekawie wygląda, dobiła mnie salwa łuczników i magów z NO. Szkoda tylko ze w GI i GII nie ma tak fascynującej walki jak w G III :/. No ale pierw trzeba będzie zobaczyć czy gra nam da tyle rozrywki co bazowy GI zaraz po wyjściu na rynek xD
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Dwa ostrza...
Rahuciachu i do piachu

Jakiś czas temu ukończyliśmy prace nad walką dwoma ostrzami w modyfikacji "Czas Zapłaty"
Jest to wynik ciężkiej harówki orcwarriora (skrypty), Waldxa (nowe animacje sekwencji ciosów),
Elvansa (modele 3D nowych broni) oraz Thora (textury).
Jednocześnie (jak zawsze z przesadną skromnością) chcemy poinformować, iż jesteśmy jedyną grupą
modderską na całym globie, której udało się w pełni osiągnąć ten efekt
Rozumiemy, że każdy z graczy chciałby konkretów związanych z datą premiery naszej modyfikacji...
Otóż panie i panowie, zostanie ona ogłoszona wraz z oficjalnym trailerem, którego data premiery jeszcze
nie jest znana Uspokajam jednak nadpobudliwych. Trailer na pewno wyjdzie w przeciągu 2 tygodni.
Na zaostrzenie apetytu mamy dla was nowy filmik, prezentujący walkę dwoma ostrzami, wykonany
przez Aragorna , czyli mnie xD

http://youtube.com/watch?v=GMM8ZrYYwuA&fmt=6


-news by Aragorn-
 

Brzytwa5

New Member
Dołączył
17.5.2008
Posty
19
Te 2 miecze przebijają wszyskie dotąd bronie jakie byly w modach i w pełnej wersji . Fabuła jest rewelacyjna. Niemoge sie doczekac zagrania w tego moda . Fajne że zrobili poteżny magiczny miecz runiczny bardzo fajny i w ogule super :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Super, wszystko pięknie :)
Szczerze myślałem że to jakiś odkop przez "nowego", a o samym modzie myślałem że umarło śmiercią naturalną, jednak mile się zaskoczyłem.
Czekam na finalną wersje, no chociaż na teoretyczną datę wydania moda, bardzo chętnie zagram.

Pozdrawiam.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Oficjalny trailer i strona "Czasu Zapłaty" oraz materiały na "Dzień Screena"

Wczoraj, wraz z wydarzeniem "Dzień Screena" na forum opublikowany został oficjalny trailer modyfikacji Czas Zapłaty. Już teraz każdy może sprawdzić co czekać będzie graczy wcielających się w postać Ricka. Na pewno godnymi uwagi będą:

- walka dwoma mieczami. Czyli zupełnie nowe animacje postaci, nowe kombosy, a przede wszystkim nowy sposób walki i eksterminacji pomiotu Beliara.
- miecz runiczny. Jest to bardzo ciekawy oręż, który ewoluuje wraz z graczem. Mimo iż oręż jest naprawdę potężny, nigdy nie należy lekceważyć w Czasie Zapłaty przeciwnika.
- nowe lokacje. Prócz zupełnie nowej historii czekają na graczy także nowe lokacje pełne grozy, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.
- zaawansowane skrypty. Czas Zapłaty to przede wszystkim innowacyjnie napisany systemy nauki i rozwoju postaci, świetnie zbalanowany poziom trudności, który można zmieniać, zupełnie nowe rozwiązania, które dane będzie odkryć graczom być może w tym roku.
- realizm i klimat Gothica. Głównym wyznacznikiem tworzenia fabuły był realizm zachowywania się i życia skazańców w Kolonii Karnej. Czas Zapłaty jest modyfikacją przeznaczoną dla graczy o mocnych nerwach i wytrzymałej klawiaturze.
- nowe przedmioty. Na potrzeby modyfikacji zostało stworzonych wiele nowych przedmiotów a także tekstur.

Czas Zapłaty oferuje znacznie więcej i na pewno nikt kto tak jak my uwielbia świat wykreowany przez Pyranha Bytes się nie rozczaruje. Postaramy się jeszcze przed premierą modyfikacji pokazać kilka dodatkowych klipów promujących Czas Zapłaty.

Ściągnij Trailer
@Speedyshare Wysoka jakość .AVI(22.2MB)
@Speedyshare Wysoka jakość .RMVB(18.7MB)
@Youtube Niska jakość i mało czytelne napisy

Niedawno na forum themodders.org odbyło się wydarzenie o nazwie Dzień Screena, wszystkie teamy modderskie przedstawiały materiały z swoich modów. Odbyły się również dwa konkursy, pierwszy na najlepiej zapowiadającą się modyfikację, drugi polegał na wybraniu najlepszego sposród wytypowanych przez teamy modderskie screena, w wypadku The Modders był to TEN SCREEN. Mimo konkurencji licznych modów Czas Zapłaty zwycięzył w obu konkursach zdobywając blisko połowe wszystkich głosów! Przedstawiamy wszystkie materiały które ujawniliśmy podczas tego wydarzenia:
Screeny:






Tapety:





Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Z dniem dzisiejszym ruszyła
oficjalna strona naszej modyfikacji
, na której na bierząco będziemy umieszczać wszelkie informacje związane z "Czasem Zapłaty"
Stronka jest jeszcze w budowie, ale już teraz zachęcamy do częstych odwiedzin.
[SIZE=12pt]czaszaplaty.pl[/SIZE]

Przepraszam za kilka postów, no ale cóz ograniczenie obrazków na post.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Więc tak, pierwsze co przychodzi po obejrzeniu trailera, to DLACZEGO DOPIERO GRUDZIEŃ ?
Ale cóż, jeśli coś ma być bardzo dobre, to trzeba trochę na to poczekać ;)

Trailer świetny, screeny też, mam tylko nadzieje że wszystkie nowinki i inne dodatki wprowadzone w modzie nie zrobią z niej prostej gierki hack'n'slash jak to było pod koniec Mrocznych Tajemnic.
Pytanko jedno mam, teksty npc i gracza będą tylko czytane, czy dubbing też wprowadzacie ?

Tak po za tym to czekam z niecierpliwością oraz życzę szybszego ukończenia modu i premiery w planowanym terminie :)

Pozdrawiam.
 

Thomask

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
13
CYTAT(Feomathar @ 08-07-2008, 15:24) index.php?act=findpost&pid=188756
Więc tak, pierwsze co przychodzi po obejrzeniu trailera, to DLACZEGO DOPIERO GRUDZIEŃ ?
Ale cóż, jeśli coś ma być bardzo dobre, to trzeba trochę na to poczekać ;)

Bo jest jeszcze dużo do zrobienia ;)
CYTAT
Pytanko jedno mam, teksty npc i gracza będą tylko czytane, czy dubbing też wprowadzacie ?

Czytane
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
przyznam ze mod zapowiada sie naprawde ciekawie ;)
No i zawsze chcialem brac w wojnach pomiedzy obozowych itp, a wiec powodzenia ;p
Do grudnia jakos wytrzymam ;]
 

tyniec

Debile
Dołączył
9.8.2008
Posty
6
na pewno zagram!

Pisz dłuższe posty albo poleci poziom ostrzeżenia w górę
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Grałem niedawno w Prolog Czasu Zapłaty i przyznam się że byłem pod wrażeniem , zaskoczył mnie lekko dubbing ale to da się ze spokojem znieść. Czekam tylko już na oficjalny, pełny mod.
Życzę powodzenia w dalszych pracach.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
[SIZE=10pt]Rocznica powstania "The Modders" i urodzinowy gameplay[/SIZE]

Myślałem, że nie zdążę, a jednak udało się. Prawie 7 minutowy gameplay
przedstawiający nieomawiane dotąd zmiany ujrzał światło dzienne.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do pobrania materiału w wysokiej
jakości za pomocą poniższego linka.
Wersja na youtube, z powodu kompresji
jaką ten serwis stosuje kilka kluczowych elementów może być
nieczytelnych.

@Sendspace wysoka jakość
@YouTube niska jakość

News by Aragorn
 

Toptik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
18
mi się podoba walka dwoma mieczami ale chełmy by się przydały ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wszystko fajnie tylko w pełnej wersji zróbcie tak żeby gothic starter i G2 textures Pack nie potrzebowały połączenia z internetem.
Ja chciałem se pograć z lepszą grafą i musiałem jej osobno szukać bo nie mam neta w domu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na sendspace wychodzi jakiś babol i nie można pobrać pliku....

Tak czy inaczej bardzo ciekawa modyfikacja...kiedy jest planowana premiera ?
 
Do góry Bottom