Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

E

Electric_Dragon

Guest
I rzeczywiście niczego nie wyjaśnia :) Zapowiedź dobra, w sumie większa część klipu prezentuje obóz na bagnie.
Więc trailer spełnił swoje oczekiwania.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Faktycznie filmik nie wyjaśnia tego i owego ale bardzo spodobała mi się animacja ognia jaka była w tym filmie wręcz piękne to było :)
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Mi się filmik bardzo podoba, dostrzegam w nim nawet trochę swojej pracy, niestety mało :p Najciekawsze było przejście między normalnym obozem ,a obozem podczas walki.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Materiał stworzony w sposób profesjonalny.
podoba mi się przejście między normalnym obozem, a obozem już podczas walk.
Filmik pozytywnie wprowadza nas w akcje. Gorąco czekam za rozszerzeniem by wylądowało na moim kompie.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Acha, oczywiście tą walkę przeżyjemy i weźmiemy w niej udział. Więcej nie powiem. Jakiś kolo mi pisał że to jest zwykły filmik nakręcony za pomocą kodów, oczywiście tak nie jest.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ey, przestańcie ;p Filmik jest naprawdę warty uwagi i bardzo mi się spodobał. Teraz to rzeczywiście palą mi się wnętrzności ^^ Bo nie mogę się tego moda doczekać :)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Oświadczenie OrcWarriora.

CYTAT
Grupa TheModders chciałaby wydać oświadczenie dotyczące zablokowania możliwości komentowania materiałów prezentowanych na serwisie youtube.com. Ale najpierw chcielibyśmy przybliżyć co bardziej wybitnym kreaturom proces tworzenia modyfikacji.
A więc nad modyfikacją pracujemy rzeczywiście długo, nawet bardzo długo, ale nie dlatego, że tak to lubimy rozciągać w czasie, nie dlatego, że czerpiemy perwersyjną przyjemność z ciągłego przekładania daty premiery, ba nawet nie dlatego, że bawi nas prowokacja bądź naigrywanie się z Was, zacnych graczy, którym przecież mod należy się jak kupie kloaka.
Zdradzę wam sekret - wszystko tak się przedłuża bo nad modem realnie pracuje kilka osób [kilka to w tym wypadku liczba pomiędzy 1 a 5] i wyobraźcie sobie, że nikt nam za to nie płaci, że pracujemy nad modem w naszym wolnym czasie, w którym przecież moglibyśmy szerzyć ekshibicjonizm po parkach, podpalać trabanty, kraść torebki staruszkom, rzucać się krawężnikami, ba! nawet pisać durne komentarze na yt.
My jednak wolimy ten czas spożytkować robiąc CZ, walcząc z tonami bugów samego Gothica, które ujawniają się bardzo często, tworzyć fabułę wielkości G2, poprawiając tekstury, komponując nową muzę, nagrywając filmy. I o zgrozo - przecież my to wszystko robimy też dla Was, nie tylko dla własnej satysfakcji bo uwierzcie mi, że przyjemność z robienia modyfikacji mija tak po kilku miesiącach zamieniając się w trudne i niewdzięczne rzemiosło.
Mam nadzieję, że powyższy tekst możliwie przejrzyście przybliży Wam naszą pracę i związane z nią trudy. Dlatego właśnie chcemy zablokować możliwość komentowania prezentowanych materiałów. Ci bardziej rozgarnięci na pewno przeżyją bez możliwości komentowania, wystarczy im to co prezentujemy w międzyczasie tworzenia modyfikacji. A reszta? No cóż, to już nie nasz problem. I pamiętajcie, że my nie czekamy na poklask czy zachwyty, chcemy tylko w spokoju skończyć prace nad modem - ani mniej, ani więcej.
Team TheModders.


Proszę się dostosować do niego.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
No i ja takich ludzi lubię. Niech sobie pracują byle by to zrobili, a na terminie nie bardzo mi zalerzy. CZ ma być dobrym modem bez bugów nie tak jak G3 nad którym pracowali nie pamiętam ile ale bugów było w cholere. Ja poczekam i mam nadzieję że inni też. 1 do 5 osób to w końcu mało.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nie dziwię się OrcWarriorowi. Taką mała grupa modderska i praca nad takim dużym modem musi wymagac ogromnego wysiłku. Z resztą, jest wiele niedorozwiniętych którzy ciągle w komentarzach wypisują "kiedy premiera", albo "ten mod to bedzie dópa". Or st. like that. Rzeczywiście, ci co mają przeżyć bez komentarzy przeżyją i uważam, że to dobry pomysł.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Druga informacja.

Jak już wiecie post GalAnonima na TG wywołał wśród moderów burzę dlaczego ? wyjaśniam.

Owy pan mówi że TM zdradza fabułę CZ za pieniądze ! to jest kłamstwo ! a sam GalAnonim został zjechany już przez odpowiednie osoby na YT.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
11jol15.jpg

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą prezentujemy pozostałe materiały, które nie zostały ukazane na Dniu Screena. Tym razem przedstawiamy znane Wam już Orle Gniazdo oraz odmienione lasy Górniczej Doliny. Dodatkowo załączamy również ilustracje...

dalsza część newsa na czaszaplaty.pl
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
To orle gniazdo prezentuje się wręcz wspaniale, tylko jedno pytanie. Czy z tym orlim gniazdem będzie jakiś wątek w modyfikacji ? co do samej modyfikacji, już dawno modyfikacja przekroczyła wszelkie oczekiwania, pozostaje tylko czekać na tą modyfikacje bo naprawdę warto :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ostatni screen jest po prostu niesamowity :) Ogólnie wszystko prezentuje się świetnie, czekam na tę modyfikację jeszcze bardziej zniecierpliwiony :p
 
S

Solmyr

Guest
To chyba na obóz Sekty ktoś napadł, i to nie ludzie tylko jakieś demony albo co. Napewno modyfikacja będzie śliczna. Wie ktoś kiedy będzie premiera?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
To chyba na obóz Sekty ktoś napadł, i to nie ludzie tylko jakieś demony albo co. Napewno modyfikacja będzie śliczna. Wie ktoś kiedy będzie premiera?

Premiera ? za rok może dwa. co do obozu sekty. Sprawa tutaj jest jasna, demony zaatakowały obóz i wątpie że ktoś uciekł z niego.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Czy ktokolwiek z tego teamu interesuje się jeszcze tą stroną ?
Szanowny pan OrcWarrior nie napisał w tym temacie nic od marca, można to rozumieć za olanie sprawy. Szkoda bo mod zapowiadał się konkretnie, ale cóż.
W ogóle trwają nad nim dalej prace, czy już dawno mod został 'pochowany' ?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Feo prace trwają ale też właśnie się zastanawiam skąd ten brak newsów z strony OrcWarriora, nie mniej popytam się w najbliższym czasie czy ktoś może zamiast Orca pisać u nas posty z newsami.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Czy ktokolwiek z tego teamu interesuje się jeszcze tą stroną ?
Szanowny pan OrcWarrior nie napisał w tym temacie nic od marca, można to rozumieć za olanie sprawy. Szkoda bo mod zapowiadał się konkretnie, ale cóż.
W ogóle trwają nad nim dalej prace, czy już dawno mod został 'pochowany' ?

Szanowny Pan Orcwarror jak go określiłeś, nie ma w obowiązku informowania wszystkich z osobna o obecnym stanie prac. Oficjalnym źródłem informacji na temat projektu Czas Zapłaty jest strona znajdująca się pod adresem, http://czaszaplaty.pl, kanał YouTube http://www.youtube.com/user/themodders oraz forum theModders.org i właśnie tam należy wypatrywać najnowszych wieści od The Modders. Natomiast Tobie polecam nieco większe rozeznanie, albowiem siejesz herezje. Najnowsze informacje są dokładnie z dnia 2009-08-28 12:59:32 a co więcej, zostały one podane nawet na tym forum nie wspominając o całej masie półoficjalnych wieści publikowanych cyklicznie na forum modderów. Pracę nad rozszerzeniem trwają i mają się dobrze. Jako ciekawostkę, dodam że dziś nastąpił gwałtowny wzrost morale wśród grupy za sprawą pewnego wydarzenia, które miało kluczowe znaczenie dla przyszłości projektu.
 
Do góry Bottom