Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
O ile wiem i czytalem to premiera tego moda jest planowana w grudniu tego roku, juz sam nie moge sie doczekac ;]
 

bartexx

Debile
Dołączył
20.8.2008
Posty
54
ja tesz nie mogę się doczekac a mam pytanie co mam wybrac cas zapłaty cy mroczne tajemnice?
 

Toptik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
18
ja wezme chas zapłaty bo MT mi nie działają

ps.czas zapłaty będzie leprzy
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jeżeli to sie uda to będzie to jedyny Polski Mod na dużą skale.
Może potem themodders weźmie sie za modowanie G2
 

bartexx

Debile
Dołączył
20.8.2008
Posty
54
hyba masz racje dobra a kiedy bedzie? prszę o szypką odpowiec

Specjalnie robisz takie błędy ? Bo nawet dyslektycy tak nie potrafią ...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Czas Zapłaty?
CYTAT
premiera tego moda jest planowana w grudniu tego roku
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Garść nowych obrazków.

W naszej galerii pojawiły się 3 nowe artworki oraz render. Koncepty przedstawiają pewnego potwora a właściwie Bossa, i więcej na jego temat na razie nie zdradzę, oraz miecz który pojawił się już wcześniej choćby na rednerach, tym razem jako artwork. Render przedstawia skrzynię która prawdopodobnie zastąpi te podstawowe z którymi spotkaliśmy się w oryginalnej grze.

Oto wspomniane obrazki:






czaszaplaty.pl
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Te nowe skrzynki mi sie podobają, kurde nie moge się doczekać premiery, do grudnia zostało niewiele czasu.
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
29vnng4.jpg



W czasie kiedy wszyscy oczekują prezentacji nowych czarów z modyfikacji Czas Zapłaty, The Modders serwuje inny klip przedstawiający rytuał przywołania potężnego demona - Katrakanata. Zachęcamy do oglądania i komentowani.

Link do materiału:
@Youtube
 

Toptik

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
18
Fajne ....... szkoda że ten mag zginął ale nawet dobrze zrobione Orc(warrior)Fajnie to zrobiliście cały modzik będzie oki(moim zdaniem) :) POZDRAWIAM WSZYSTKI CO PRACUJĄ NAD MODEM CZAS ZAPŁATY
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
tera się kapnołem że jest tworzony ten mod jak zobaczyłem prologa nie moge się doczekać
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Rozpierducha 2: Latające trzewia


Panie i panowie, nadeszła wiekopomna chwila! Nie spodziewaliście się tego, a jednak. Dla nas bowiem nie ma nic niemożliwego. Przedstawiamy wam efekt wieloletniej, wyniszczającej pracy zespołu The Modders. Oto finalna wersja modyfikacji „Czas Zapłaty”!!!
No to pożartowaliśmy sobie, a teraz na poważnie:
Dziś serwujemy wam tylko marny filmik ukazujący jeszcze marniejsze czary wykonane przez marnego orcwarriora i kilku jego marnych pomocników.
Jak się wam nie chce to nie klikajcie:
@Sendspace wysoka jakość
@Youtube niska jakość

Przy okazji mamy dla was ofertę nie do odrzucenia:

Chcesz wstąpić do naszego teamu, ale mama ci nie pozwala?
Oto lista korzyści płynących z posłuszeństwa mamie i nam.
Mama: ciepły posiłek 3x dziennie
The modders: Władza nad światem.

Poszukujemy:
- skrypterów
- scenarzystow
- animatorów
- muzyków
- wszystkich ktorzy posiadają umiejętnosci oraz wolny czas
Kontakt: kontakt@czaszaplaty.pl

Pamiętajcie, że im więcej będzie chętnych do pomocy tym szybciej "Czas Zapłaty" ujrzy światło dzienne.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
My nie lubimy takich głupich dowcipów ;]

Filmik jak zawsze świetny, fajnie wyglądają niektóre efekty, oby tylko tak pozostało do samego końca.

A co do samego moda, to mam oczywiste pytanie, kiedy będzie premiera ?
 

bezii290

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
11
Kur.. jak pobrać ten czas załaty nie ma linka a ja już szukam tego czas zapłaty od 3 tygodnia co wy go jeszcze robicie czy co na youtube juz jest pokazany a linka do scigniecia nie ma :blink: :blink: :ph34r: :rolleyes: <_< :unsure: :p :p :) :eek: ;) :lol: :huh: :ph34r:

powiedzcie mie gdzie link do tego moda :blink:
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Mnie się mod bardzo podoba jeden z tych lepszych się zapowiada tylko zastanawiam się czy pójdzie mi normalnie jak z MT mam lekkie problemy no ale co tam najbardziej podoba mi się system walki dwoma mieczami a fabułą nie pogardzę bo też fajna tylko jedynie czego mi tu brakuje to skryptu Inskrypcji wiecie by można było modyfikować w jakiś sposób miecze i tak dalej :)
 

bezii290

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
11
Kur to jak to pobrać jak tu nie ma linka prosze powiedziec jak pobrać czas zapłaty ? bo jak pobieram to zawsze demo a juz jest pełna wersja :angry: :(

to nie jeszcze pełnego moda ? bo jak pobieram to Gothic Czas Zapłaty prolog (dubing) a na youtube już jest mod pokazany
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gdzie do jasnej ciasnej widziałeś informacje że jest już pełna wersja moda ?

Bo jeśli uważasz że w tym temacie, to polecam powrót do podstawówki i naukę czytania od nowa...

Jeśli wyjdzie pełna wersja moda, to z pewnością autorzy nie omieszkają nas o tym poinformować...
 

bezii290

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
11
yy to kiedy wkońcu bendzie czas zapłaty w grudniu ? ;)

y ja chodze do podstawówki i sie odwal to se wpisz na youtube Gothic Czas Zapłaty :angry:

CYTAT(Feomathar @ 26-11-2008, 18:34) index.php?act=findpost&pid=204013
Gdzie do jasnej ciasnej widziałeś informacje że jest już pełna wersja moda ?

Bo jeśli uważasz że w tym temacie, to polecam powrót do podstawówki i naukę czytania od nowa...

Jeśli wyjdzie pełna wersja moda, to z pewnością autorzy nie omieszkają nas o tym poinformować...

to se na youtube wpisz Gothic Czas Zapłaty

no dobra sory ale na youtube jest już pokazany miecz runiczny i walka dwoma mieczami i wpisz se na youtube Gothic Czas Zapłaty
 
Do góry Bottom