Czas Zapłaty - Modyfikacja G1

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja se na jutubje nie wpisuje czas zapłaty bo mi się po prostu nie chce.
A jeśli wyczytałeś w jakimś komentarzu że CZ już jest, no to Twoja sprawa, ja wolę polegać na prawdziwych informacjach, np na takich jak Orc pisze.

Fakt że chodzisz do podstawówki tak mnie interesuje jak śnieg który padał 300 lat temu na Saharze. Możesz mieć i 30 lat, ja wszystkich nowych traktuje tak samo.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Nie kłóć się z moderatorem bo on ma zawsze racje cytat z któregoś punktu regulaminu fora :p

Co do moda.

LOL jeśli myślisz że pokazany Miecz runiczny, Rozpierducha 2 i przyzwanie demona to znaczy że Pełna Wersja już wyszła to żal mi cię naprawdę :lol:

No ale żeby nie spamować to dodam tylko tyle że mod może się okazać lepszy od MT ale o tym przekonamy się w grudniu :p
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Czy to jest ten mod w którym na początku jest atak na nowy obóz? ;p Bo jeżeli nie to mamy 2 mody o tej samej naziwe :lol: No nic, ściągnę i zobaczę ;)

Edit
No fakt, to ten mod :lol:

PS. Mam problem :/ Już pobiłem Nowy Obóz no i kolo każe mi kazać komuś wezwać wsparcie :/ Czy mógłbym wiedzieć o jaką osobę chodzi konkretnie?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
hmhmhmhmhmhmhhhm... Już mamy grudzień, a tunic nic o CZ nie słychać.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No fakt, grudzień już się prawie skończył ...

Cierpliwości, gdy będzie coś wiadomo, to z pewnością nam o tym powiedzą.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
A co ja pisałem wczoraj na SB ? xD

Że jak nadejdzie odpowiedni moment to OrcWarrior tu wejdzie i powie "Macie i ściągajcie" cierpliwości ;)

Szkoda tylko że niema już czasu na zrobienie inskrypcji mogłem to dużo wcześniej zasugerować :p
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Dziwi mnie sytuacja kiedy to Czas Zapłaty Prolog jest mylony z pełna wersja Czasu Zapłaty, która to NADAL SIĘ NIE POJAWIŁA.
Czy słowo Prolog jest tak problematyczne w zrozumieniu, czy naprawde ludzie nie wiedzą że oznacza to wprowadzenie do fabuły, a nie demo czy nawet pełna wersje gry? No nic moje rozwazania chyba nic w tej kwesti nie wzmogą ;P

Co do tematu premiery, niestety grudzień przestałbyć realna datą, przepraszamy za opóznienia, ale zarazem dopilnujemy aby nie przepraszać ponownie za wydanie jakiegoś gniota... (tak to nawiązanie dodatku g3 :p). Niedługo oficjalnie poinformujemy o przesunieciu i postaramy się zarazem ustalić nową datę premiery.

News na osłodę

Usprawnienia Graficzne

Dla wielu pierwsza część Gothica z naturalnych przyczyn wiążę się z wiekową, żeby nie powiedzieć przedpotopową grafiką zaś hasła dotyczące poprawienia owej kojarzą z addonem G2Meshes&TexturePack bądź niewinnym podmienianiem tekstur przez modderów. Robiąc kolejny krok do przodu mamy przyjemność zaprezentować Wam całkiem nowe wodospady oraz odświeżony wygląd wody w formie porównania z wersją pierworodną oraz odpowiednikami znanymi z Gothic 2. Tym samym chcielibyśmy zapowiedzieć kolejne zmiany, jakie przyjdzie Wam zobaczyć w odmienionej kolonii. Standardowo oprócz nowych tekstur nie zabraknie również dodatków na miarę prezentowanych dziś wodospadów, ale i również całkiem nowych rzeczy dzięki którym kolonia karna stanie się jeszcze bardziej bogatsza i tajemnicza.

http://i35.tinypic.com/2ujjpm0.jpg
http://i35.tinypic.com/2m6omef.jpg

Autor: Thoro

czaszaplaty.pl
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Trudno że w tym miesiącu nie wyjdzie mody. Ale jakoś nie spodziewałem się specjalnie tego iż uda Wam się go wydać. Nie z tego, że nie wierzę w projekt, tylko po prostu wiem że ciężko ustalić pierwotny termin wydania.

Tylko inna sprawa, co news o grze, to ciągle jakieś zmiany i dodatki. Oby nie było tak że te dodatki przestaną działać co w konsekwencji znów oddali premierę.


Mimo wszystko czekamy na więcej informacji.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Skoro wywiad został przeprowadzony postaram się go poprawić gdy znajdę czas i wrzuci się nową wersje to czas powiedzieć coś o premierze modu.

Po pierwsze: OrcWarrior wraz z grupą planują wydać wpierw publiczną betę moda która powinna ujrzeć światło dzienne na przełomie stycznia/lutego.

Po drugie: Możliwe że niebawem ekipa odpowiedzialna za CZ otworzy rekrutacje do dubbingu moda potrzeba tylko głosu po mutacji i sprawnego mica no i kogoś przed mutacją :p

Po trzecie: JEST MEDLEY ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA NA YT ! http://pl.youtube.com/watch?v=dyODmS1GTck&fmt=18
 

Orc(Warrior)

Member
Dołączył
17.8.2005
Posty
31
Czas Zapłaty - Medley
Wszyscy pamiętamy muzykę z Gothic I, choćby wpadający w ucho główny motyw czy nastrojowy utwór przygrywający w Starym Obozie, jednak wszystko, nawet to co bardzo dobre kiedyś się przejada i nudzi. Wzięlismy to pod uwagę, dlatego w "Czasie Zapłaty" będzie można usłyszeć całkiem nowa scieżkę dźwiękową towarzysząca wszystkim lokacją, jako że prace są już prawie zakończone prezentujemy jedynie drobną cześć twórczości naszego muzyka - Triple'a w postaci medleya. Medley to inaczej miks kilku utworów muzycznych w wypadku Medleya "Czas Zapłaty" połączonej z prezentacją screenów oczywiście również z tej samej modyfikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcenie do obejrzenia klipu, zachęcam do pobrania wersji w wysokiej jakości, muzyka jest naprawdę tego warta!

@Speedyshare wysoka jakość.
@Youtube niska jakość.

Z płynącej okazji chciałbym przedstawić również pracę pozostałej części teamu, są to artworki Elvansa oraz Połączenie pracy Thora (tekstura) i Angara (model) w postaci nowego topora.

Artwork1
Artwork2
Topór

Zapraszamy na oficjalną stronę czaszaplaty.pl
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jak już wspominałem.

Medley jest wspaniały a te prace są świetne.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne newsy dotyczące tego wspaniałego moda :)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Artwork 2 ma fajne opisy - "dla jaj" "tutaj sratatata" " a tu największe sratatata" :]. Ciesze się że robicie moda nie jako mega poważni, w krawatkach itp, tylko że umiecie coś robić z humorem :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Grunt to skróty myślowe ;]

Sama muzyka świetna, z powodzeniem może zastąpić tą oryginalną.

Artworki, jak artworki, nic nie zdradzają ciekawego :]

Czekamy na kolejne newsy.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Kurde śledzę na bieżąco wszystkie newsy, filmiki, zapowiedzi ... i jestem coraz bardziej "podjarany" ;] Czekam z niecierpliwością na tego moda. Do tego zagrałem w prolog ... i jest wspaniały. Boję się jak wspaniały będzie sam mod. no cóż miejmy nadzieję, że długo jeszcze czekać nie będziemy musieli.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Dla wytrwałych fanów Czasu Zapłaty jest konkurs !

Odsyłam po informacje na www.czaszaplaty.pl

A konkurs jest na forum themodders.org

Zapraszam do udziału :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi nie chce wejść na ten konkurs, pisze że jest błąd, to samo jak czasami na gup. Co z tym zrobić??
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Czekam na ten mod z niecierpliwością już kawał czasu i jak na razie mogę stwierdzic że jest to jak na razie najciekawiej (i najlepiej) zapowiadający się mod :)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Konkurs rozwiązany należy pogratulować zwycięzcom niestety no nie jest nikt z naszego fora ale możliwe że znajdzie się dla kogoś od nas miejsce w beta testach :) ups chyba za dużo powiedziałem :p
 
Do góry Bottom