Bieżące Wydarzenia

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Też miałem to poruszyć. Poziom słuchaczy to jedno, ale zachowanie tego bandyty to drugie. Jak tak w ogóle można? Zamknąć na roczek do więzienia, to może woda sodowa ujdzie z pustej czaszki...
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Obawiam się, że roczek nie wystarczy na resocjalizację tego typa. Wielokrotnie pokazywał swoje nieokrzesanie i debilizm, ale tym co zrobił na koncercie z pewnością większość utwierdził w przekonaniu, że jest maksymalnym kretynem...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Gdzie tam, większość będzie go traktować jak swojego pana i władcę i pójdą w jego ślady.
Bo tak ich autorytet robi...
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Cóż każda chorągiewka ma dwie strony i nie inaczej jest tutaj; peja faktycznie zachował się beznadziejnie i żałośnie, taka sama była reakcja tłumu, wg. mnie można by tam wpuścić zyklon b i społeczeństwo by na tym nic a nic nie ucierpiało, ale niestety nie jest to możliwe...
ale ja się pytam, co do tego pobitego 15-latka, gdzie byli rodzice, bo jak ktoś przychodzi na koncert na ktorym wie ze bedzie w cholere karkow po to zeby obrazac "artyste" to chyba jednak troszke brakuje mu wyobrazni i mózgu i instynktu samozachowawczego
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zaraz... zaraz ... czy ja dobrze widzę ? Czy Peja, wielki artysta nakłaniał ludzi żeby ci pobili jakiegoś nastolatka ? W imię czego ?
Ten świat schodzi na psy.
Nawet jeśli go obraził .. to co ? Nie powinien tak zrobić.
Czytałem komentarze ludzi. Podobno dzieciak sam zaczął wyzywać Peje .. no i co z tego ? Nie upoważnia go to do nakłaniania ludzi aby robili to za niego. Sam mógł zejść jak taki mądry i pokazać "klase".

Peja reprezentuje BIEDĘ i to prawda... reprezentuje też dno które tu pokazał....
I ja się z tym zgadzam.
Bo nie raz byłem świadkiem jak ktoś obraża jakiś zespół. Rzecz normalna. Nie należy się tak zachowywać.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Myślę podobnie jak wy.
Chociaż debilizm jest obustronny. Bo kompletnie nie rozumiem kogoś, kto płaci kasę za wstęp na koncert i przez cały czas pokazuje "fuckersa". Idiota. Jak ja bym miał iść na koncert to przede wszystkim na koncert artysty, którego lubię.
Wczoraj huczało o tym incydencie w mediach toteż dodam parę rzeczy.
By nie było, nie przepadam za hip-hopem, rapem, ale:

Jak podkreślił jakiś DJ, to co zobaczyliśmy nie jest kulturą hip-hopu, tylko rapem. Koniec końców czymś się pewnie te dwie rzeczy różnią :)
Wydawca płyt Peji powiedział, że będzie dalej wydawał jego płyty. Nie można się dziwić.
No i zgodzę się też z innym gościem TVN24, za sprawą Peji zostało pobite dziecko. Bo 15 lat to jeszcze dzieciak wedle polskiego prawa. Zarzutem dodatkowym jest to, że Peja jest idolem niektórych ludzi i powinien zachowywać się odpowiedzialnie. Tak niestety nie jest.

Myślę, że pewnie dostanie wyrok w zawiasach. Dzieciak nie został na szczęście zbyt mocno pobity.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bo kompletnie nie rozumiem kogoś, kto płaci kasę za wstęp na koncert i przez cały czas pokazuje "fuckersa". Idiota. Jak ja bym miał iść na koncert to przede wszystkim na koncert artysty, którego lubię.

NO cóż może poszedł ,żeby pokaząc jak bardzo go nie lubi. I to było jego jedynym celem. Zresztą kto wie co mogło tej 15 strzelić do łba :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Klik

Przynajmniej przeprosił. Chociaż to.

-----------

Znamy już trenera kadry. Przynajmniej na dwa najbliższe mecze.

Klik
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jak miło, że ten temat ruszył ^^.

Co do koncertu Peji.
Peja = idiota, bo to, co zrobił (a raczej co spowodował), było nieludzkie. Bydło.
Dzieciak = idiota, bo wiedział do czego są tacy ludzie, jeszcze pewnie pili albo brali w żyłę przed koncertem.
Rodzice = idioci. Moi nigdy nie puściliby mnie na koncert w takim wieku samemu i to jeszcze na TAKI koncert, gdzie są TACY ludzie. Nie chcę nikogo obrażać, bo pewnie parę osób słucha rapu, ale dobrze wiemy, że spora część osób słuchająca tego typu muzyki to, krótko mówiąc, margines społeczeństwa.

O piłce się nie wypowiem, bo to są po prostu żywe jaja.

Ave
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Co do peji, to mi wstyd że jestem teraz zielono górzaninem bo większość tych łysych idiotów poszła jak psy wierne za peją i pobili tego chłopaka, ale on też nie lepszy jak zaczepił peję, peja może dostać max 3 lata w zawiasach za nakłanianie do pobicia bo przeprosił w radiu za tą aferę ale co z tego ? Peja pewnie znowu odwali ten numer gdzie indziej, jest mi z tego powodu taki wstyd że szkoda gadać :/ nim mniejszym zgadzam się z większością która pisze że Peja to idiota.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Rodzice = idioci. Moi nigdy nie puściliby mnie na koncert w takim wieku samemu i to jeszcze na TAKI koncert, gdzie są TACY ludzie. Nie chcę nikogo obrażać, bo pewnie parę osób słucha rapu, ale dobrze wiemy, że spora część osób słuchająca tego typu muzyki to, krótko mówiąc, margines społeczeństwa.

No na pewno powiedział rodzicom o tym że na taki koncert idzie :D Miałem 15 lat, wiem jaka jest rzeczywistość.
Chyba że rodzice teraz dojrzewają na starość i się im o wszystkim mówi :D

Co do trenera kadry - kutwa, równie dobrze ja mogłem nim zostać. Albo, trzeba było wziąć kogoś z Rumunii i dać mu Polskie obywatelstwo a następnie mianować trenerem !
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Młody sprowokował Peję, a ten zachował się jak przystało na człowieka ulicy. Prawdopodobnym było ,że zareaguje w taki sposób. W końcu najchętniej sam by mu łomot spuścił, jakby mógł zejść ze sceny. No cóż to tez świadczy o klasie tego rapera..skoro potrafi go wyprowadzić z równowagi taki 15 latek.....



Swoja kandydaturę do prowadzenia reprezentacji Polski złożył też nijaki Avram Grant :)
Dla tych mniej kumatych to trener, który prowadził chelsea całkiem niedawno.
W sumie miał nawet niezłe wyniki tylko strasznie go krytykowano, bo pojawił się po odejściu boskiego Jose Mourinho i wszyscy twierdzili, że nigdy mu nie dorówna.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Łzy, rozpacz i smutek. Rodziny, które czekały na dobre wieści,straciły nadzieję. 12 górników nie żyje, 15 jest ciężko rannych - tonajnowszy bilans dzisiejszej tragedii w kopalni Wujek - Śląsk wKochłowicach na Śląsku

Tragedia rozegrała się dziś o godz. 10.15 w kopalni na głębokości 1050 metrów. Na pokładzie 409, na ścianie nr 5 zapalił się metan. Od samego rana prace wydobywcze prowadziło tam 38 górników.



Początkowo mówiono o śmierci trzech mężczyzn, później siedmiu,dziewięciu – jednak teraz ta tragiczna liczba wzrosła już do dwunastu.15 górników zostało zaś ciężko rannych.



– Kończyli tam pracę. Może dwa lub trzy dni zostały im do skończenia wydbycia – mówi Mariusz Jankowski, jeden z górników, którzy wczoraj pracował obok. – Przywiozłem autem mojego kolegę. On jest teraz w szpitalu, modlę się, by z tego wyszedł. Gdy zapaliło się, byłem w innym korytarzu, jakieś 600 metrów dalej. Usłyszałem potworny huk. Zapanowała ciemność, było pełno dymu. Mogę sobie tylko wyobrazić, co się tam działo. To było piekło! Myśmy zdolali wyjść. Oni nie...

Wedługgłównego mechanika kopalni inżyniera Andrzeja Bieleckiego w kopalninajprawdopodobniej doszło do zapalenia metanu. Zapłon zainicjowała iskra wywołana przez któreś z urządzeń.

Do tragedii doszło w ułamku sekundy. Temperatura podczas wybuchu sięgała 2 tysięcy stopni.Ogień palił wszystko, co napotkał na swojej drodze – a wąskie wyrobisko działało jak lufa – potworne ciśnienie i temperatura paliła hełmy,ubrania górników, ich ciała... Ci, którzy byli w chodniku, nie mieli szans na ucieczkę.

O własnych siłach na górę wyjechało 29poparzonych pracowników kopalni. Kolejni byli transportowani na powierzchnię przez ratowników górniczych.

Wprawdzie w chodniku były czujniki metanu, ale gaz mógł się wydobywać przez wyrwę, która nagle pojawiła się w ścianie. Czy nie zadziałały czujniki, czy górnicy nie zauważyli ich sygnału, ustali komisja.

KWK Wujek-Śląsk ma czwarty stopień zagrożenia metanowego. Inżynier Andrzej Bielecki tłumaczy, że wcześniej nie było niepokojących sytuacji, aby trzeba było zaprzestać kierowania górników do pracy w tym rejonie.

Poparzeni zostali przewiezieni do śląskich szpitali. Najciężej poszkodowani trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach.

–Widziałem ich, pomagałem w transporcie. Popalona skóra schodziła z i chciała, wszyscy byli nieprzytomni, ci co resztkami sił łapali powietrze,płakali. Ich twarze wyrażały ból i rozpacz - mówi Adam Demarczyk,górnik dołowy z 25-letnim doświadczeniem.

Do popołudnia trwała akcja ratownicza prowadzona pod nadzorem Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach i Wyższego Urzędu Górniczego. Górnikom na pomoc szli pracownicy Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego, Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego i zastępy kopalniane.



Nie da się ukryć - dziś wydarzyła się rzecz straszna. Póki co wiadomo o 12 śmiertelnych ofiarach, 15 walczy o życie. Zobaczymy, jak dalej potoczy się ta sytuacja. Ciekawi mnie jedna rzecz - czy będziemy (o zgrozo) mieli kolejną żałobę narodową? Czy po raz kolejny zostanie ona nadużyta, tak jak kilka miesięcy temu?

I wtrącając swoje 5 groszy do tematu Peji - ludzi pokroju tego "artysty" oraz fanów widocznych na koncercie powinno się uśpić... a 15-sto latkowi nalać nieco oleju do głowy.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No i od poniedziałku będzie 2 dniowa żałoba narodowa...
Co o tym sądzicie?

Dla mnie jest to co najmniej dziwne i debilne.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jezu, znowu? :/ Ten Kaczyński chyba jest takim magnesem na nieszczęścia. Naprawdę, wszyscy zwracają uwagę na to, że bez przerwy jest żałoba, a nikt nie zwraca uwagi na to, że bez przerwy są jakieś nieszczęścia.

Ave
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Gdy ginie żołnierz w afganistanie to nikt nie robi żałoby a gdy zginie iluś tam górników to jest żałoba, dla mnie to trochę dziwne ale QQ.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
W szpitalu przy ul. Szaserów zmarł robotnik ranny we wtorek podczas prac na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie - poinformował PAP rzecznik szpitala płk dr Wojciech Lubiński.
Zobacz równie


Ranny został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim z urazem wielonarządowym. -Mężczyzna zmarł w trakcie operacji - powiedział Lubiński. - Jego urazy były zbyt rozległe - wyjaśnił.

We wtorek z dźwigu na budowie Stadionu Narodowego spadło dwóch robotników; jeden zginął na miejscu, drugi w stanie ciężkim trafił do szpitala. Mężczyźni, którzy ulegli wypadkowi, znajdowali się w przenoszonej przez dźwig klatce, która jest używana przy pracach montażowych na wysokości. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn metalowa klatka oderwała się od dźwigu i spadła na ziemię z wysokości ok. 15 metrów.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku; sprawę bada policja oraz inspekcja pracy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Cóż, zdarza się. Ryzyko zawodowe. Niech spoczywają w pokoju.
Jednak nie jest to wg mnie ważne wydarzenie, w skali kraju, czy nawet regionu.

Lepsze jest to

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Obama-dzwonil-do-Tuska-prosil-o-zolnierzy,wid,11738717,wiadomosc.html

Jeśli wierzyć wp, oczywiście.

Tarczy nie będzie, ale wojsko wysyłajcie. Szczyt chamstwa. W d*pę pan mnie pocałuj, panie Obama.

Ile jajek ma Obama? Oba ma.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Prawda to, tzn jeśli wierzyć też TVN24, chociaż pokazywali film z wypowiedzi Obamy więc raczej to prawda.
Cóż, komentować tego nawet nie potrzeba, jakoś nie dziwi mnie zbytnio taka decyzja. Szkoda mi tylko tych żołnierzy którzy muszą jechać.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
http://www.chip.pl/news/wydarzenia/prawo-i-polityka/2009/12/dzgnela-nastolatka-nozem-bo-nie-chcial-wylaczyc-xboksa-360


Co powiecie o tym?

55 letnia baba dzgnela nożem 13 letnie dziecko za to ze nie chcialo odejsc od xboxa, to chyba przebija krzesło i tibię :p


Co do Obamy i ogolnie USA, to USA ma specyficzną politykę, której polacy mogą im tylko pozazdrościć, USA zawsze wyroluje wszystkich tak żeby mieć najlepiej kosztem innych i nikt ani Polska ani Unia tego nie zmienią, bo tak naprawdę cała Unia i Polska musi się pucować USA bo tylko USA może ich ochronić przed Ruskimi :p
 
Do góry Bottom