Bezimienny

Status
Zamknięty.

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
CYTAT(Khreii @ 24-11-2007, 20:47) [snapback]160085[/snapback]
Problem jest taki że byłam taka durna że nie dodałam se do ulubionych i jak ja mam to teraz znaleźć.....Klasycznie.... Jak nie szukałam to znalazłam, jak szukam to nie mogę ><



ekhem istnieje opcja jak historia, to troche taki odpowiednik szukaj na forum :p
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
własnie przeczytałem artykuł :p i według mnie Boombastycznie :D mi sie pomysl wybierania wyglądu bohatera nawet podoba.. ale to nie będzie już ten stary dobry Gothic.. ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
więcej w tym artykule domysłów niż jakiś realne przesłanie
Fakty są wywiadzie z Hammą a to są domysły tylko i wyłącznie
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Sorry, nie przeczytałem wszystkich postów i nie wiem czy ktoś to już pisał, ale mam natchnienie weny twórczej... Genesis(początek)- Ten wyraz może oznaczać początek następnego Wybrańca Innosa. W końcu przez wszystkie części dowiedzieliśmy się, że nie byliśmy jedyni. W księdze Boska Moc Gwiazd(G2)można znaleźć informacje, że co jakiś czas gwiazdozbiory układają się tak, że demony mogą przechodzić ze świata Beliara. W skrócie-Genesis nowego Wybrańca Innosa.
 

Don GorNek

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
2
CYTAT(Slodki @ 22-11-2007, 00:43) [snapback]159675[/snapback]
a kto może wiedzieć jak będzie wyglądać?? tak jak go zaprojektują twórcy tak będzie wyglądać...
Jednak myślę że coś w stylu jak w G3.... Bo w końcu nasz bezimienny staje sie z biegiem czasu starszy
Jednak co nową serie wygląda na bardziej "napakowanego".......


ej zastanuwcie sie bezi nie jest wzale taki stary cała przygoda z gothic trwała pół do 3/4 roku a po tych wyszystki perypetajach mógł trochę przypakować
 

Thesior

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
3
Chciałbym żeby był Bezi.A może on bedzie w jakkiejś innej roli, byle by był;D.To jak to bedzie z tym gothicem 4 .Wcześniejsze czasy od poprzednich częsci??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Prace trwają już od dawna, wychodzą już nawet pierwsze screeny, więc nic nie zapowiada tego że g4 nie wyjdzie ;]
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Albo bedzie jak ze Stalkerem - lub co gorsza - Duke Nukem Forever. Chociaż DNF ma wyjść, mówią że za rok xD

Koniec off topu, co do tematu Bezi mi się przeżarł. Chcę nowego.

Za takie offtopy dostałem kiedyś warna....więc wstrzymaj się.(y)
 

Cr4sh3r

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
8
A może to będzie alternatywna odpowiedź na obecne części... Np. jesteśmy kimśtam za bariery i gra kończy się że jakiś fragles rozwala bariere i nas bandyci zabijają. :D A my patrzymy na bezka z prespektywy kogoś, dla kogo był on tylko ot tak nieznaną osobą. :)
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
a moze gothic 4 bedzie opowiadal losy bezimien
nego zanim trafil do koloni karnej i opowie caly poczatek wojny z orkami:)

jak gothic 4 by opowiadal historie bezposredio przed rozpoczeciem wojny z orkami to napewno bysmy mogli tam spotkac Lee
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
moze bęzie stary moze będzie młody moze będzie nowy nic niewiadomo ale zobaczymy moze w 2008 roku będzie więcej informacji :)
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Buuuu :( Bez Bezimienego to nie bedzie już to samo :( Ale zobaczymy.....

Post zdecydowanie za krótki - upomnienie słowne - dud.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Cóż, bez Bezimiennego byłoby jakoś tak dziwnie.. Może będziemy grać gdy będzie już starszy a może gdy jeszcze będzie młody.. Kto wie.. Możliwe że głownym bohaterem będzie ktoś zupełnie inny. Jakiś wieśniak albo coś.. Dokładnie tego nie wiemy. Ja tam mam nadzieję że głównym bohaterem będzie dalej bezimienny bohater.. Pozdrawiam
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Napewno bez starego dobrego Bezimiennego będzie trochę smutno.Ale poczekamy zobaczymy myśle że początek wojny z orkami i Robar I było by ciekawą opcją ale kim by sie grało może i to zbyt dawno ale dopisek Genessi więc może pierwszym Paladynem.
 

Mroczek208

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
6
Genesis czyli początek więc to mogło się wydarzyć przed stworzeniem bariery (ale podobno bogowie i tym podobne rzeczy mają zostać)
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Przestańcie Histeryzować!
Mnie sie nawet podoba pomysl grania kims innym w koncu nie bede zaczynal gry z glupim uczuciem ze
"TEN gosc juz wszystko umial po co znowu go tego uczyc"
zreszta bezimienny byl troche tępy... jego opcje dialogowe czasem byly bez sensu a czasem bez ikry, czasem zdarzaly sie fajniejsze, mozna je poczytac np. w "Ulubione gothicowe powiedzonka" ale ogolnie to byla... "kaszana"
Bezimienny zawsze pytal o najbzdurniejsze szczegoly, a w 3 czesci caly czas powtarza "Rozumiem"

Nowy gosciu to moze byc strzal w 10 :) np. jakis cwaniaczek co to jego teksty sa zawsze z nutka zlosliwosci albo chwalipiectwa
albo skromny wiesniak ktory skonczy wreszcie z wypasem krow i pochwyci ojcowski stary miecz straznika miejskiego albo cos w tym stylu :) bezimienny sie przejadl, czemu ktos nowy mialbybyc odrazu zly? Klimat mozna kazdym bohaterem zbudowac a wszystko zalezy jaki on bedzie :) ale ja jestem za nowym Ludkiem

Chcielibyscie po raz 4 uczyc bezimiennego skórowania zwierzat?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Popieram doca....wszystko zależy od tego jak charyzmatyczna będzie ta postać.
Może bezi to nie była kaszanka ale mimo wszystko dość długo z nim się szlajamy
może czas zmienić troszeczkę klimaty :)....Ja bym optował za wcieleniem się w jednego z jego kumpli xD
Zupełnie nową konwencję. 4 odrębne zakończenia i fabuły w zależności czy gramy Gornem, Miltenem, Lestrem czy Diego.
Oczywiście wiat ten sam i Beziu przeplatający się gdzieś w historii każdego z nich.
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
a moze będzie tak że będie jakis tajemniczy syn beziego i który jest juz dorosły i przyjaciele beziego tez mają synów i ten syn beziego będzie maił za przyjaciół synów jego taty przyjaciół i będzie on jako bezi troche skomplikowanie napisałem ale niewiem jak to wytłumaczyc :) :) B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom