Bezimienny

Status
Zamknięty.

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
CYTAT(smog1996 @ 17-01-2008, 16:33) [snapback]166895[/snapback]
a moze będzie tak że będie jakis tajemniczy syn beziego i który jest juz dorosły i przyjaciele beziego tez mają synów i ten syn beziego będzie maił za przyjaciół synów jego taty przyjaciół i będzie on jako bezi troche skomplikowanie napisałem ale niewiem jak to wytłumaczyc :) :) B)


Tak, a potem oni będą mieli znowu synów, synowie synów będą mieli synów i tak w kółko. Ja nie wiem, czemu sie tak upieracie przy tym że głównym bohaterem będzie syn Beziego, jego brat, ciocia, stryjek, wujek albo hugo wie jeszcze co. Jak sam tytuł wskazuje GENESIS- POCZĄTEK, było to już nawet mówione w tym temacie, więc siłą rzeczy jeśli nie spotkamy w grze Beziego, to tym bardziej nie spotkamy jego syna...
A Gothic bez Bezimiennego, nie będzie już tym samym co poprzednie części...
 

KonradArthas

New Member
Dołączył
16.1.2008
Posty
4
W Gothic chodzi o to, żeby wczuć się w postać którą gramy. Niestety w G3 mi tego brakowało. Nie ważne kim będę grał, ważne żebym wszedł w jego skórę i dziesiątkował orków :p. Na to czy uda się to twórcom zależmy między innymi system walki i fabuły. Jeżeli będziemy ciągle klikać LPM to zaśniemy przed kompem. Jak grałem w G1 i G2 czułem się jak bym to ja walczył (wciskam "a" to miecz leci na lewo, wciskam "d" to miecz leci na prawo itp.). Co do fabuły, pamiętacie jak w G1 wrzucano nas do koloni karnej? - na pewno tak :D. W sumie to po filmiku wstępnym wiedziałem, że gra skończy się na naszej ucieczce z tej bariery, ale reszta była kompletnie nie znana. Kto przewidział, że Gomez wywali nas ze Starego Obozu? :p. Tam była akcja a nie tak jak w G3, chodzenia od miasta do miasta i wykonywanie nudnych misji przy okazji zbierając puchary i artefakty - to ma być fabuła? ŻAL a nie fabuła....
 

Smoczy Łowca

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
4
chciałbym zauważyć że jeżeli czytaliście recenzje G4 to pisało tam że 4 część będzie zrobiona PRZED przygodami naszego ulubionego bezimiennego :p wiec to by było mało prawdopodobne że główną postacią w G4 był by bezimienny. Ale ja mam nadzieje że wraz z przyjściem nowego Bohatera dowiem się kim był bezimienny.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Wow to ty już recenzję czytałeś? Chyba zapowiedź ;]
A ja myślę, że nie dowiemy się kim był/jest bezimienny. To po prostu taki typ bohatera. Mało wiemy o jego przeszłości (nic?) i to się raczej nie zmieni. Co innego jego przyjaciele. Myślę, że zostanie ukazana przeszłość "Wspaniałej czwórki" ;]

Btw: Dziwi mnie ten cały dział - niby Informacje o G4, a przeróżne dyskusje się tu toczą :D
 

Smoczy Łowca

New Member
Dołączył
20.1.2008
Posty
4
ok mój błąd


ale to i tak nie znaczy że sie nie dowiemy i tu znowu zaznaczam że fabuła G4 ma sie dziać przed tym wszystkim co wydarzyło się bezimiennemu więc w G4 może być o nim jakiś wątek ;]
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A ja wcześniej przejmowałem się, że to "The End" Bezjajego. A teraz mi to po prostu jest obojętne. Jak będzie dobra fabuła itp. itd. to co za różnica kim będziemy grać. Teraz po graniu w Wiedźmina widzę, że Bezi w G3 zachowywał się dość głupio i jego niektóre teksty były okropne. Także było miło ale się skończyło Beziu. Może zrobimy mu pogrzeb?
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wiesz, większość tekstów Geralta z Rivii była zaczerpnięta z książek i opowiadań Sapkowskiego, a wiadomo, że jak Polak zrobi coś dobrze to mogą mu nagwizdać :) Mi Bezi też się znudził i właściwie miałem przed chwilą pomysł, by napisać o tym, że może sobie iść w cholerę. Nie jest on postacią kultową i przejadł się, w porównaniu z białowłosym wiedźminem jest on po prostu nudny.

Zdałem sobie sprawę, że Gothic, z Bezim czy bez, zawsze swoim tytułem będzie mi przypominał niesamowitą fabułę.

Kim był Bezimienny? Nie był na pewno postacią kultową, był po prostu NPC, którym mogliśmy poruszać się świecie Gothica. Nie miał swojej niepowtarzalnej historii, był zwykłym komputerowym gostkiem, który jako jednostka nic dla kultury nie znaczył.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Kim był Bezimienny? Nie był na pewno postacią kultową, był po prostu NPC, którym mogliśmy poruszać się świecie Gothica. Nie miał swojej niepowtarzalnej historii, był zwykłym komputerowym gostkiem, który jako jednostka nic dla kultury nie znaczył.



Moim zdaniem bluźnisz :p
Właśnie to, że był bezimiennym sprawiło, że stał się wyjątkową postacią...a kultowa na pewno :p
Każdy kto grał tym bohaterem do dziś pamięta jego niuanse i pamiętne chwile.....to jest właśnie kultowość :p
Moim zdaniem przez to, że ciągle nawet nie poznaliśmy jego imienia ciągle tworzą pozory tajemniczości
Moim zdaniem to lepsze niż oklepany bohater z "bagażem doświadczeń" z przeszłości
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wiesz yeed, każdy ma inne zdanie, ja tam wolę przykładowego Geralta z Rivii :D Może dlatego, że Bezi był tylko na ekranie, nie w książce... Ale cóż, mi się on już przejadł i może sobie iść w ch.... do lasu.

A co do jego imienia to nawet nie o to mi chodziło, jeżeli tak to zrozumiałeś.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Ja myślę że w nowym Gothicu zabraknie beziego. Zrobił już bardzo dużo i gdyby znowu był bohaterem w Gothicu 4 to byłoby za dużo jak na jednego człowieka. Szkoda bo się do niego przyzwyczaiłem i Gothic bez beziego to już nie będzie Gothic.
 

Ivor

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
3
Ja chciałbym wyjaśnienia co dzieje sie z Beziem i Xardasem w tych nieznanych krainach (?!) jeśli juz gothic 4 ma być bez naszego Bezimiennego to chciałbym zagrać Lee. Od momentu jak złapał pierwszy miecz aż do skazańca i momentu kiedy płyną do Khorinis. Ale to i tak nie mozliwe (a i jeszcze w tym wszystkim przydała by się bitwa o Varant :) )
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Ja tam chcialbym G4 z Bezimiennym.Nie mowcie mi tu o zadnym emerycie on jest jeszcze bardzo mlody (przynajmniej tak wyglada).G4 bez Bezimiennego bedzie jakis dziwny, chociaz mam nadzieje ze spotkamy go tam jaka przyjaciela.Fajnie by bylo gdyby nie zabraklo Gorna,Diego,Lestera i Miltena bo bez tej piatki Gothic to nie Gothic.A i jeszcze bez Xardasa...
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Gothic bez bezimiennego to nie będzie to samo. Gra się wyróżniała bo nie wybieraliśmy albo bohatera pełnego okrucieństwa ani bogobojnego rycerzyka. Bezi miał swój charakter i dostosowywał się do sytuacji. Już sam pomysł- dawny skazaniec ratuje świat:) była wciągająca i zachęcała do grania. Miejmy nadzieję, że nowy bohater będzie również indywidualnością o własnym charakterze i zmiennych zachowaniach.
 

Sebo12

New Member
Dołączył
31.3.2008
Posty
3
Moim zdaniem szkoda że go nie ma bardzo go polubiłem jest zarąbisty !!!
 

Gawel1ziom

New Member
Dołączył
19.4.2008
Posty
5
juz w pewnym temacie napisałem ze moja wizja jest taka:
w dodatku do G3, nasz bohater zginie z woli bogów (na końcu gry oczywiście :D)
a w G4 bogowie zrozumieją że źle zrobili i go "odrodzą" :D:D (na jednym ze screenów jest szkielet który wystawia miecz z poza grobu i mi sie zdaje ze to jest moment zmartwychwstania :]

moze mam bujną wyobraźnie:], ale nie wiem dlaczego gdyh mam pisac wypracowanie na polski to nie wiem co napisac xD :D
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Prince of Persia @ 27-01-2008, 19:28) index.php?act=findpost&pid=167823
Ja tam chcialbym G4 z Bezimiennym.Nie mowcie mi tu o zadnym emerycie on jest jeszcze bardzo mlody (przynajmniej tak wyglada).G4 bez Bezimiennego bedzie jakis dziwny, chociaz mam nadzieje ze spotkamy go tam jaka przyjaciela.Fajnie by bylo gdyby nie zabraklo Gorna,Diego,Lestera i Miltena bo bez tej piatki Gothic to nie Gothic.A i jeszcze bez Xardasa...


Każdy chciałby Bezia w 4 no ale życie brutalne jest. Co do przyjaciół Bezimiennego to musimy pamiętać o tym, że poznali się dopiero w kolonii (zatem spotkanie ich w przeszłości jest raczej niemożliwe). A co do Xardasa...cóż jest duże prawdopodobieństwo moim zdaniem, że to właśnie o nim będzie czwórka. Historią z nim jest dość ciekawa (były mag ognia który zaprzedał duszę Beliarowi), a i taki młody znów nie jest żeby w przeszłości był jakimś dzieciakiem, bo moim zdaniem Xardas ma sporo latek na karku:p

PS. Wróciłem po dłuższej przerwie :D
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
Poprostu zwalili na całej lini.
Bez Bezimiennego to nie będzie prawdziwy Gothic.
Myślę, że większość graczy woli aby głównym bohaterem został Bezimienny.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Skąd wiadomo że będzie,czy nie będzie Bezimiennego?O ile wiem,twórcy chyba jeszcze nie orzekli jednoznacznie czy będzie czy nie.Co do mnie to chętnie zagrał bym kimś innym.Tym razem jakimś Palladynem,bądź Nordmarczykiem.Kimś kto zna się na walce,walczył z orkami i niejednego w życiu zasmakował,albo kimś nowym,całkowicie nie znającym się na walce ale musi walczyć np.po to by pomścić wymordowaną rodzinę czy wioskę.Kimś kto walczy bo ma jasny przyziemny cel i powód,a nie dlatego bo jakiś siwy pajac w sukience mu każe.No i ważne żeby miał ciętą ripostę,i poczucie humoru.Wszyscy zachwycają się tekstami Beza,a było ich w grze ledwo kilka i to nie na najwyższym poziomie.Gdyby na co drugie pytanie cisnął gości to może by było fajnie,i wcale by mi nie przeszkadzało ze to nie ten kolo z kucem.A co do fabuły to są setki jeśli nie tysiące możliwości.Może będziemy bezem przed trafieniem do GD?A może jego ojcem który walczył w szeregach Palladynów?A może synem Beza,co by oznaczało początek jego przygody,a może wogóle nie będziemy Bezem tylko jakimś wojownikiem który żył gdy świat był jeszcze młody?Być może będziemy walczyć na kontynencie jeszcze przed podziałem na królestwa,a może będziemy jednym z Palladynów niszczącym świątynie zła takie jak Idorath,albo dowodzić wojskami króla?Albo prostym wsiokiem pasącym krowy czy tam świnie czy jakieś inne dziadostwo które sie pasie?Możliwości i wariantów jest tysiące,i takie przypuszczenia wogóle nie mają sensu dopóki twórcy nie podadzą więcej faktów.A co do grania synem bezia czy ojcem to skąd niby będziemy wiedzieć że to właśnie on?Co na czole to będzie miał napisane,czy będzie sie przedstawiał:"Elo ziomek jestem starym/synem tego gościa co ludzie nawet nie wiedzą jak sie nazywał"?
A pozatym jak będziemy mogli spotkać samego Beza w grze?Co stoi NPC z napisem "BEZIMINNY",albo "GŁÓWNY BOHATER SAGI GOTHIC" lub "KOLO CO ZATŁUKŁ SMOKI,ŚNIĄCEGO I KUPE INNEGO BADZIEWIA" :huh: ?A gdyby autorzy podali jego imię to cała seria straciłaby klimat.

No ale narazie nie ma co gdybać dopóki nie poznamy więcej potwierdzonych faktów.Takie jest moje zdanie :D

PS:Ale sie rozpisałem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom