Bezimienny

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4787
Według mnie będą dwa zakończenia gry:
- Zabicie Bezia
- Namuwienie go żeby przestał być zły

A jeżeli chodzi o Xardasa to myśle, że będzie ci on pomagał w wywaleniu beziego z tronu. I to ty(mam na myśli tego rybaka)go na początku spotkasz i to on ci powie co masz robić.
 

13adi13

New Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
19
ja uwazam, ze jak ma powstac nowa postac, to gra powinna byc od 4-6, bo to bez sensu grac tylko jedno z 4wersji gothica postacia
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4787
13adi13, proszę o napisanie tego jeszcze raz, troche bardziej zrozumiale.
 

Cron

New Member
Dołączył
9.1.2009
Posty
1
Dlamnie Gothic bez Bezimiennego to jak ćwierć Gothica (tylko nazwa) :angry:
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Według mnie powinniśmy dalej grać Bezimiennym.
Jednak lubię nim grać znamy już jego Historię i jego przyjaciół.
Cóż jeżeli dobrze się orientuję to Bezimienny w Gothicu 3 zostaje królem, ale może wyruszy gdzieś na inne ziemie np. na Ziemie Orków by je podbić.
Cóż jak na razie nie wiadomo czy to, że nie będzie Bezimiennego jest 100% prawdą.
Mam nadzieję jednak, że Bezimienny nadal będzie w Gothicu.
 

Józek941

New Member
Dołączył
5.8.2009
Posty
16
Jesli bochatera wszystkich czesci bezimiennego nie bedzie w G4 raczej nie zakupie gry oczywiscie bezi nie musi wygladac tak samo jak w G3 bo G3 bedzie kontynulacia G3 tylko 10lat po wiec bezi powinien byc starszy ale na koncu bierze on sobie imie robar 3 wiec powinien byc ten sam
 

Egr0m18

Member
Dołączył
8.11.2009
Posty
37
Bez Naszego starego Herosa będzie kicz. ^^

Przyzwyczaiłem się do Beziego. ; d

Nie podoba mi się pomysł z opętanym bezim i nowym bochaterem. ; /
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Ja mam taką wizję Gothica 4.Otóż jak pamiętamy Xardas był wybrańcem Innosa,lecz potem on zdradził Innosa.Bóg w zamian za niewierność ukarał Xardasa ślepotą.To naszego bohatera mógł ukarać zatruciem umysłu.A nowy bohater wcale nie musi być wybrańcem bogów,może się mścić za to że stary bezimienny wymordował całą jego wioskę.
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Według mnie powinniśmy grać bezimiennym,ponieważ min się grało przez trzy części gothica i powinno tak zostać do wszystkich serii Gothica :p,a bez beziego to nie gothic -_-
 

Arrim

New Member
Dołączył
30.9.2009
Posty
20
Dark1624 - Na jednej z polskich stron o Arcanii, były domysły, co do tego opętania: To Amulet Śniącego Go opętał. Myślę, że tak właśnie będzie. W końcu niewiele wiemy o Śniącym, jedynie to, że być może jest demonem. Ale zapewne jest kimś potężniejszym, jeszcze potężniejszym od bogów. Myślę, że bezimienny bohater chce podbić Wyspy Południowe, bo jest tam jakiś artefakt, który pozwoli Śniącemu wrócić do tego wymiaru. Poza tym nasz bohater nie jest jedyną osobą, którą opętał Śniący. Jeszcze jest obóz na bagnie w pierwszej części Gothic'a. Niektórzy z członków obozu nawet wyruszyli na poszukiwanie Śniącego, wiedząc, że jest on demonem.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Do sprostowania, twojej wypowiedzi Arrim. Śniący nie mógł być potężniejszy od bogów, ponieważ był sługą Beliara (który go stworzył). Aczkolwiek wiemy iż bogowie podczas tych trzech cześci Gothic, zostali "osłabieni". Oto przykłady;

- Xarsas wchłonął cząstkę mocy Beliara ze zwłok Smoka Ożywieńca.
- Zniszczony mógł być Szpon Beliara (w zależności od decyzji gracza).
- Zniszczone Zostały Artefakty Adanosa.
- Zabity został Rhobar II, oraz zniszczone zostało jego berło (cząstki mocy Innosa).
- Zabity został Zuben i zniszczony jego kostur (cząstki mocy Beliara).

Co do znaczenia, słowa "zniszczony" w przypadku kostura i berła chodzi o przeniesienie ich do niezbadanych krain.
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Chyba dobrze że zrobią nowego Bezia;) Tamten był fajny ale już przeżył swoje i musieliby znowu walnąć historyjke że zawaliła się na niego wieża. Myślę że Bezio już jest wykorzystany w 100 % nowego trzeba będzie zwiedzić:) poznać więc tylko chwalić:D
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Wydaje mi się, że ten temat powinien być już zamknięty, ponieważ na GothicUp, jest napisane, że nasz stary Bezimienny zostanie królem tyranem, a my będziemy grali nowym Bezimiennym, a jeśli chodzi o Xardasa (widziałem, że zamiast o Bezim piszecie o Xardasie) to napisałem w dziale: "Xardas", jaką według mnie Xardas powinien odgrywać rolę.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom