Bezimienny

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skąd wy wiecie o tych oficjalnych potwierdzeniach np Niebedzie bezia. Gdzie to jest? Na jakiej stronie?
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja będę pisał krótko, ponieważ mi net zamula, tak, że głowa mnie boli :(

Brak Bezimiennego - wielka szkoda (przywiązałem się :D )
Bycie Xardasem - ja nie lubię maga, więc AKYSZ Z XARDASEM
Bezi robiący na polu - fajna wizja xD ale dzieci i tak by nie mógł mieć, bo w Gothicu nikt nie ma dzieci :lol:
Gothic 4: Genesis - dużo jeszcze czasu do tej gry, więc ... mało mogę napisać ;)

Ale tak ogólnie, to wielka szkoda, że Bezimiennego nie będzie, bo mi się on najbardziej podobał ze wszystkich bohaterów tejże gry.
Ale w trójce się troszkę przestraszyłem, że główny hero nie ma kucyka z tyłu głowy :p
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
MOIM ZDANIEM Bezio jest legendą w pewnym sensie. Jego postać (poniekąd) zapewniła sukces całej serii. Skoro był juz w trzech częściach to nei zabierajmu mu przyjemności odbycia przygody w ostatniej(?) Rozumiem, gdyby co część zmieniali bohatera, a nie 3 części-bezio, 4-ktoś inny. To tak jakbyśmy w Sprintell Cellu grali przez 3 części Samem Fisherem a potem dali by nam jakiegoś innego Zenka.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT(Bubda @ 20-11-2007, 23:07) [snapback]159507[/snapback]
[...]Skoro był juz w trzech częściach to nei zabierajmu mu przyjemności odbycia przygody w ostatniej(?)[...]


A kto powiedział, że Genesis będzie ostatnią częścią ??
Przecież Gothic może trwać w nieskończoność :p
Potrzebne tylko pomysły autorom i tyle.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Ja jestem ciekaw jak bezi bedzie wyglądał w g4, może będzie tak jak w g1 miał krótką "kitke", a już wogóle niech nie będzie łysy, bo jakoś bezi "dres" mi sie nie widzi:p
 

Slodki

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
8
a kto może wiedzieć jak będzie wyglądać?? tak jak go zaprojektują twórcy tak będzie wyglądać...
Jednak myślę że coś w stylu jak w G3.... Bo w końcu nasz bezimienny staje sie z biegiem czasu starszy
Jednak co nową serie wygląda na bardziej "napakowanego".......

Takie jest moje zdanie
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT
A kto powiedział, że Genesis będzie ostatnią częścią ??
Przecież Gothic może trwać w nieskończoność
Potrzebne tylko pomysły autorom i tyle.


Oby ta nieskończoność nie trwała wiecznie. Im częściej odgrzewasz kotlet to w końcu się spali i już taki dobry nie będzie.

Taka metafora. ;)

Pozdro.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
CYTAT
Bo w końcu nasz bezimienny staje sie z biegiem czasu starszy
Jednak co nową serie wygląda na bardziej "napakowanego".......



To jeżeli będzie wyglądał na coraz bardziej napakowanego to sie z niego zrobi Pudzianowski:pP
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
wiecie co zauwazylem ze nasz Bezimienny nie jest juz Bezimiennym tylko Beziem.. Kto jest za taką zmianą :D? :p :p
skapnelem sie z ten post troche nie na temat walnelem wiec dodam cos od siebie jeszcze :p mysle ze w Gothic 4 nasz bohater bedzię wyglądał jako chuderlak i bedziemy musieli sie uczyc wszystko od nowa... :D
 

Kmiot

New Member
Dołączył
10.11.2007
Posty
6
A ja myślę (mocne słowo :p) ze Beziego zastopi Akasha, w koncu z niego tez był kozak, no i założył Myrtane wiec pasowałby do podtytułu Genesis.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
CYTAT(Kmiot @ 24-11-2007, 09:20) [snapback]159957[/snapback]
A ja myślę (mocne słowo :p) ze Beziego zastopi Akasha, w koncu z niego tez był kozak, no i założył Myrtane wiec pasowałby do podtytułu Genesis.

Niom..też by fajnie było :rolleyes: niemoge sie doczekac tego Gothica 4 Genesis!!! :p
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
CYTAT
mysle ze w Gothic 4 nasz bohater bedzię wyglądał jako chuderlak i bedziemy musieli sie uczyc wszystko od nowa... biggrin.gif



Z resztą jak w każdej części trzeba będzie sięuczyć od nowa. Mogli by już skończyć z powodami typu "stracił pamięć" czy "oduczył się wszystkich umiejętności podczas podróży"
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
CYTAT(Corvet @ 24-11-2007, 16:28) [snapback]160031[/snapback]
Z resztą jak w każdej części trzeba będzie sięuczyć od nowa. Mogli by już skończyć z powodami typu "stracił pamięć" czy "oduczył się wszystkich umiejętności podczas podróży"



nie stracił pamięc tylko mu się umarło tak troche :p

CYTAT
Oby ta nieskończoność nie trwała wiecznie. Im częściej odgrzewasz kotlet to w końcu się spali i już taki dobry nie będzie.


mi się kotlet nie spalił, ale jak go odgrzałem 2 raz w mirkrofalówce to był zdeczka niejadalny :p myśle że mimo wszystko na g4 powinno się skończyć, bo tak ja patrze na Heros'ów to najlepszą częścią jak wyszła jest 3.. żadna jej nie przebiła, można się kłócić że grafika itd. ale to nie ma sensu. takoż ja nie chce żeby wydawali tak bez końca gothica bo to będzie kał starszny.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
CYTAT(Kaczor @ 24-11-2007, 18:11) [snapback]160044[/snapback]
nie stracił pamięc tylko mu się umarło tak troche :p
mi się kotlet nie spalił, ale jak go odgrzałem 2 raz w mirkrofalówce to był zdeczka niejadalny :p myśle że mimo wszystko na g4 powinno się skończyć, bo tak ja patrze na Heros'ów to najlepszą częścią jak wyszła jest 3.. żadna jej nie przebiła, można się kłócić że grafika itd. ale to nie ma sensu. takoż ja nie chce żeby wydawali tak bez końca gothica bo to będzie kał starszny.


W pełni się z tobą zgadzam..tylko martwi mnie fakt ze gdy zginię seria Gothic nie bedzie juz fajnych cRpg'ow . Chociaż pewnie przesadzam <_< :D
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
aa... i moze polecicie mi jakies fajne stronki na kturych sie mozna dowiedziec cos wiecej o Gothic 4 Genesis:d
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
wszystko co nowe dowiesz się z naszej strony z działu Gothic 4 :mamy najświeższe informacje :p
 

Khreii

New Member
Dołączył
24.11.2007
Posty
6
A ja czytałam bardzo interesujący artykuł w necie o G4. Col prawda nie chciało mi się go całego czytać, ale jedna rzecz dotycząca bochatera normalnie mnie zaszokowała. jeśli wieżyć temu co tam pisało, to Bezia już nie zobaczymy, ale nie ma mowy o innym z bochaterów serii. Bochatera będziemy mogli stworzyć sami, wybrać mu podstawowe rzeczy itp. Teraz najśmieszniejsze. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że to prawda, ale ponoć będzie nawet możliwość grania dziewczyną xDD LOOOL... Mam nadzieje że to nie prawda xD i mam nadzieje że to prawda też, bo w sumie fajny pomysł xD śmieszny :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
pokaż skąd ten artykuł...albo go nam tu wklej.....bo zapewne to jakieś domysły
niż konkretne fakty.....zresztą nie wyobrażam sobie tego ;/
 

Khreii

New Member
Dołączył
24.11.2007
Posty
6
Problem jest taki że byłam taka durna że nie dodałam se do ulubionych i jak ja mam to teraz znaleźć.....Klasycznie.... Jak nie szukałam to znalazłam, jak szukam to nie mogę ><

No cóż....jak znajdziesz wrzuć :)...kolejna kobietka jak miło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom