Xardas

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Ślepe kury, angielskiego czytać nie umiecie. Dobrze, że znam i angielski, i niemiecki. Otóż z filmiku wynika, iż wg ZB prawdziwe zakończenie G3 to to z Xardasem i portalem do Unknown Lands. Grałem w ZB, Xardas, zadje się, był tylko pokazany w intrze, czy jakimś tam pierwszym filmiku. I nie, on w nim nie zginął, Brootherze. Jeśli dobrze wyłapałem, mister Xardas został w Unknown Lands, zaś Noname se dla picu wpadł do znanego na świata raz jeszcze. ;p To jednak nie oznacza, że ślepego maga już nie ujrzymy, a przynajmniej nigdzie o tym wzmianki nie widziałem.

Smack that shit, bebe.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Powiem wam, że gdybać to ja raczej nie będę. JAk będzie tak będzie, chyab tego nie odgadniemy, bo w końcu widzicie... JoWooD czy tego chcemy czy nie ( a myślę, że chcemy) dalej tam jest, więc będzie miał wpływ jakiś tam na fabułę i pewnie znów nas zaskoczy ( pozytywnie bądź nie ale jestem dobrej myśli ;) ).Więc przedstawię moją wizję... Z tego co wyczytałem to mówiąc szczerze sądze, ze te wszystkie opowiastki są śmciemką taką aby dać nam smaka a zaskoczą nas czymś całkowicie innym... i to pewnie będzie piękne... :rolleyes: A więc pozastanawiajmy się i pomęczmy nasze umysły aby odgadnąć ich plany. Powiem prosto z serca, że nie mam pojęcia co oni zrobią :lol: Jakoś nei przychodzi mi nic do glowy, co zrobią w... Gothicu Czwórce... :p

Powiem jedno, pożyjemy, zobaczymy :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Droner dobrze gada, kto wie co oni wymyślą...Możliwe że będzie się grać starym dobrym bezim ^^ Kto ich tam wie...Wszystko jest możliwe.
Gdzies czytałem że ma się w G4 grać Xardasem, jeszcze za czasów zannim bezi został wtrącony do Górniczej Doliny.Ale to jakieś bzdury...Przecież właśnie urok tej gry, polega na tym że bohater nie ma imienia ^^
No ale jeżeli jednak to prawda że będzie się grać całkiem inny bezim ( to jest raczej pewne na jakieś 70% ) to będzie hu***o.
 

Mandalor

New Member
Dołączył
13.12.2008
Posty
6
A ja jestem w 100% pewien ze nie bedzie.. powod? przeciez w G3 Zmierch Bogów bylo pokazane w intro ze Bezi zabija Xardasa bo mu zagrodzil droge...

Anog:Gdzie jest Xardas?
Bezi:A dlaczego on cie tak interesuje?
Anog:Jestes ostatnią osobą która go widziala
Bezi:postanowil kroczyc sciezka której mi nie dano było podążać (jak sama wypowiedz wsakzuje Xardas is DEAD)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Kto go tam wie...Może będzie Xardas ale nie w ludzkiej postaci tylko w postaci ducha albo jakiejś zjawy.
Albo ktoś go jakoś przywróci do życia xD
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
moim zdaniem Xardas będzie, no nie wyobrażam sobie gry bez niego - on jest jak legenda, jest magiem cwaniakiem ale nadaje grze klimatu i kto będzie czarną magie celebrował ;). ktoś inny by musiał go chociaż zastąpić :p , no moze faktycznie z beziem będzie współpracował albo opamięta się i wyśle właśnie tego nowego na zgładzenie beziego ?
nie wiem co prawda mnie wkurzył tym swoim cwaniactwem ale on od początku był jakiś taki podejrzany :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Nie będziemy grali ani Xardasem ani starym Bezim.
Xardas albo umarł (nie grałem w ZB) albo pozostał za portalem i się błąka jak id**ta :p
Bezimienny siedzi na tronie i króluje. Władza mu uderzyła do głowy i stał się taki, z jakimi walczył.
Teraz będziemy jakimś przybłędą (znowu bez imienia) i staniemy się supersilni i zarąbiemy starego ;-)

To tyle co do G4, Xardasa i Beziego,
dziękuję B)

To był taki opis w skrócie :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
To że nie będzie się grac starym bezim ani xardasem jest pewne od jakiegoś czasu...Wzłaszcza to że Xardasem nie będziemy grać...
No ale ciekawe z kąd się wezmie ten nowy bezi xD Możliwe że Xardasa chyba jednak nie będzie w G4, bo umał.
Może będzie inny czarny mag.Tylko ciekawe kto namówi nowego beziego do tego aby zgładził starego xD.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Ja myślę że xardas nigdy nie zginie. Pamiętacie słowa Saturasa z G1. Gadał coś tam że dawno temu jak
niebyło jeszcze podziału na kręgi wody i ognia to był jeszcze jeden mag. Potem gadał że xardas chciał na
własną rękę dowiedzieć się co poszło nie tak z barierą w G1. Ja przez to rozumiem że to było tak dawno temu
(więcej niż 40, mam na myśli ...200-300), że magowie żyją ile chcą. Więc prosty wynik, że Xardas nie zginął
napewno ze starości.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Nie zginął ze starości.Ale chyba Bezi go zabił...Lub kazał zabić.
No nie wiem właśnie czy Xardas będzie w G4.Bo jedne zródła podają że Xardas normalnie będzie w G4, a inne że został zabity przez beziego...A jeszcze inne że paladyni go zabili.
Możemy jedynie gdybać czy będzie w G4 Xardas.
Pożyjemy zobaczymy...Niewiadomo co twórcy wymyślą...
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ja uważam że Xardas zginie z ręki Beziego bo nie będzie już mu potrzebny.A skoro będzie nowy Bezi (bo stary przyjmie imię Rhobar III)to pewnie będzie też nowy mentor.
 

bezimienny92

New Member
Dołączył
8.1.2009
Posty
7
Osobiście lubie Xardasa i chciałbym aby był w 4 części. Zawsze był postacią kluczową. Chociaż po tym jak obejrzałem filmiki w Gothicu 3 Forsaken GHods to mam pewne wątpliwości. Myślę, że twórcy G zrąbią kogoś innego
 

Rymdej

Member
Dołączył
13.12.2008
Posty
36
ja uważam że Xardas na pewno będzie w Gothicu 4. Myślę że nadal pozostanie on bardzo tajemniczy i mroczny jednak będzie nadal miał dobre intencje.
 

razor129

New Member
Dołączył
9.1.2009
Posty
1
Gothic bez Xardasa to już nie ten sam Gothic. Przecież mi. to on dawał to coś że wszyscy w to grają. We wszystkich częściach związana była z nim fabył gry. Xardas musi zostać!
 

JackRzeznik

New Member
Dołączył
31.12.2008
Posty
12
Ludzie po kij piszecie jedno i to samo w kółko " Gothic bez Xardasa to już nie ten..."
Jeden użytkownik na pisał i wystarczy a nie wałkować to non stop i to samo.
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Nie wiadomo co będzie z Xardasem w Gothcu 4.
Może w ogóle go nie będzie.
W końcu mamy grać nowym bohaterem więc raczej będą nowi przyjaciele nowa Histroia itd.
Ale według mnie powinni kontynuować grę z tym bohaterem co jest.
Czyli z Bezimiennym, a Xardas może gdzieś się zaszyje w swojej nowej wieży.
 

chris_voorhees

New Member
Dołączył
27.10.2008
Posty
6
W ZB ani razu nie padły słowa że Xardas nie żyje, tylko jakieś mgliste wzmianki o ich walce i że podąrzył drogą którą bezi nie może..

niemożliwe żeby wątek Xardasa został niewyjaśniony, musi się pojawić w Arcani
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
CYTAT(chris_voorhees @ 11-01-2009, 21:55) index.php?act=findpost&pid=209102
W ZB ani razu nie padły słowa że Xardas nie żyje, tylko jakieś mgliste wzmianki o ich walce i że podąrzył drogą którą bezi nie może..

niemożliwe żeby wątek Xardasa został niewyjaśniony, musi się pojawić w Arcani


Podczas rozmowy z Immanuelem, on cos mowi, ze po walce z Xardasem jego moc spłynęła na Beziego, ale on nie moze jej wykorzystac. I pamietam jeszcze czesc zdania jaka on powiedzial: "... Xardas Był ..." Ja na 70% jestem pewny ze Bezimienny zabil Xardasa i nie bedzie go juz w G4.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Heh Xardas nie żyje :p w Gothic 3 Zmierzch Bogów w Into Xardas nie pozwala Beziemu wrócić do myrtany i bezi go zabija a gdy Bezi gada z jednym z tych braci co królowali to mu powiedział że musiał coś uczynić...
Edit : a może Bezi jak będzie zły to go wskrzesi ?
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Swiat Gothica jest magicznym swiatem, wiec nic nie stoi na przeszkodzie żeby wkrzesić wszystkich. Nawet smoki....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom