Xardas

Status
Zamknięty.

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
CYTAT(Duch @ 12-02-2009, 13:09) index.php?act=findpost&pid=212871
Swiat Gothica jest magicznym swiatem, wiec nic nie stoi na przeszkodzie żeby wkrzesić wszystkich. Nawet smoki....


Duch dobrze to ujales. Ja czytalem cos ze w G4 ma sie pojawic Sniący a wraz z nim "Amulet Śniącego"
Gdzies nawet byl screen z tym amuletem.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A ja czytałem, że matka pełzaczy ożyje i napadnie na nas 10 razy silniejsza! Powiem ci kilek, że jak na razie to są spekulacje, a temat jest o Xardasie. Ja nadal uważam, że go nie będzie - oby. Denerwował mnie już ten gość.
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
To by bylo nawet ciekawe jesli powrocilyby wszystkie wazniejsze, pokonane przez Bezimiennego potwory :D Heh...Nie zdziwilbym sie jesli by tak bylo...
 

misiek10

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
21
a ja gdzieś czytałem, już nie pamiętam gdzie, że Xardas będzie.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Prawdę mówiąc, to lepiej w nic zbytnio nie wierzyć. Trzeba poczekać, plotek zawsze jest pełno.
Ale rzeczywiście byłoby miło gdyby Xardas powrócił w Arcanii :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Odkopuje temat, bo trochę się wydarzyło w międzyczasie.

CYTAT
A jaką rolę może odgrywać w G4? Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Fabuła może być przeróżna, a co za tym idzie Xardas jako postać w G4 jest nie do określenia w tej chwili. Pamiętajmy, że mimo rożnych losów nekromanty w G3, nie wiemy o nim wszystkiego...Gdyby G4 zaczynał się od przejścia do Nieznanych Krain, byłoby cudownie.


Taki ze mnie mały proroczek, tyle, że od tego wydarzenia zaczął się ZB.
Jak wiemy, Xardas stoczył walkę z Bezimiennym w wyniku "różnic zdań". Wiemy tylko, że nasz bohater wygrał. A co stało się z Nekromantą? To pozostawiono jako sprawę otwartą.
Jak myślicie, uśmiercą go? Czy jednak pojawi się w Arcanii?
Ja stawiam na to drugie. Xardas to po Bezim, druga najważniejsza postać Gothica. Czy mogliby tak z niej zrezygnować? W sumie Spellbound jest zdolne do wszystkiego, ale ja mam swoją teorię.
Mianowicie moim zdaniem Nekromanta znowu poprowadzi Bezimiennego, tyle, że będzie to ten nowy. Poprowadzi go w walce przeciwko Rhobarowi III, z którym ma na pieńku od początku ZB.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Xardas to mój idol :p. Tajemnicza postać, każdy ją pewnie inaczej odbiera. Po tym co zrobił Xardas w G3 bez wątpienia śmie twierdzić, że to najbardziej oddany sługa Adanosa. Śledząc jego czyny od początku, mogę uznać go za genialną postać. Obmyślił genialny plan... jedyne czego brakowało mu, to wykonania, na szczęście pomogliśmy mu w tym. Mam nadzieje, że w G4 spotkamy Xardasa, choćby rybakiem.

EDIT: Chciałem dodać, że w Zmierzch Bogów nie grałem, ponieważ wcielając się w beziego nie potrafiłbym dokonać tak haniebnego czynu -_- , o jakim dowiadujemy się na początku gry.
 

Pax

Member
Dołączył
24.7.2009
Posty
38
Rozwiązanie jakie przedstawił Rangiz jest całkiem sensowne i prawdopodobne. Xardas nigdy nikomu nie służył. On był Szarą Eminencją, tasował i rozdawał karty albo jak kto woli piony na szachownicy przesuwał. Jako Nekromanta (osobiście nie znam żadnego więc mogę się mylić) może się uczynić nieśmiertelnym i twać nawet wtedy gdy zostanie zaatakowany i chwilowo pozbawiony mocy. Może też z sobie znanych przyczyn wspomagać Rhobara III będąc przeciwnikiem Bezimiennego Rybaka, albo go wykorzystać do wykonania pewnych prac, zebrania odpowiedniej Mocy lub artefaktów i w ostatecznym rozrachunku strącić Rhobara III z tronu. Zasiąść chyba na nim nie będzie chciał bo jest niezwykle przebiegły i przewidujący. Chyba, że wiek mu zmysły pomiesza i stanie na końcu do walki z nowym Bezimiennym. Zresztą pozwoliło by to na niejednakowe zakończenie G4. Zresztą wogóle mogłaby być jakaś odmiana polegająca na niejednakowym toku gry w zależności od poczynań Bezimiennego.
 

Egr0m18

Member
Dołączył
8.11.2009
Posty
37
Ja myśle że Xardas pojawi się w Gothic 4 po to by pomóc nowemu Bochaterowi w walce z Rhoraberm III. :wacko:
 

Black-Men

Member
Dołączył
29.8.2009
Posty
139
Co to ma być gothic bez Xardasa? :blink: Jak nie będze Xardasa to nie zamierzam instalować/kupywać Gothica 4
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Xardas na pewno będzie po stronie bezimiennego a sorry Rhobara III

no chyba że stanie po naszej stronie bo jeśli bezi wybrał innosa to w trójce jak grałem Xardas nieźle się na niego wkurzył
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
prawdopodobnie Xardas bedzie doradca Rhobara III lub po prostu bedzie najstarszym magiem który bedzie uczyll rzemiosla naszego nowewgo bohatera
wszystkoe jest mozliwe

a co do goscia wyzej edytuj posty
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Xardas byl jest i musi być w gothicu.Bez tego gothic straci na wartosci.Jeszcze musimy poczekać troszke
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
No cóż, Arcania to będzie "Gothic"(cudzysłów oznacza sceptycyzm xD). Twórcy chcą zachęcić do niej fanów Gothica, więc praktycznie pewne jest, że Xardas pojawi się w grze. Ponieważ reszta kumpli Beza pojawi się, Xardas też powinien - jest nieodłączną częścią uniwersum. Jednak nie zależy mi zbytnio na tej postaci - i tak zagram w Arcanię tylko, jeśli będzie naprawdę must-have.
 

M4RO

New Member
Dołączył
8.12.2009
Posty
3
Co do Xardasa, to możliwe ze będzie w Gothicu 4, bo w końcu teleportował się razem z Bezimiennym na te wyspy.
Myślę także , że Xardas raczej nie będzie pomagał teraz Bezimiennemu w sprawowaniu władzy , bo w końcu w Gothicu 3 Zmierzch Bogów widać ze poważnie się kłócili.
No chyba , że Xardas dołączył do niego marząc o bogactwach :rolleyes: , ale w sumie to do niego niepodobne , bo mu tylko na wiedzy zależy :lol:
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Eeee,,, Kiedy i gdzie Xardas z Bezimiennym teleportowali się na Wyspy Południowe? Oni poszli w Nieznane Krainy. Właśnie ten fakt uświadamia mi, że w końcu Xardasa nie może być w Arcanii ponieważ w intrze G3:ZB było coś, że się z innego wymiaru nie ruszy. Ode mnie tyle na ten temat.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
shawn ale xardas obserwuje z nieznanych krain co się dzieje w krainie i może w każdej chwili z tych krain odejśc jak to zrobił Bezimienny.
 

M4RO

New Member
Dołączył
8.12.2009
Posty
3
Eeee,,, Kiedy i gdzie Xardas z Bezimiennym teleportowali się na Wyspy Południowe? Oni poszli w Nieznane Krainy. Właśnie ten fakt uświadamia mi, że w końcu Xardasa nie może być w Arcanii ponieważ w intrze G3:ZB było coś, że się z innego wymiaru nie ruszy. Ode mnie tyle na ten temat.

Przecież można się domyślić , że te Nieznane Krainy to Wyspy Południowe -.-
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Hehe... Człowieku. Wyspy Południowe są znane. Nawet bardzo. Zdaje mi się, że nawet pisało o nich w jakiejś książce w G1 albo G2. Nieznane Krainy to inny wymiar.
Szkelo: Faktycznie. O tym nie pomyślałem. Nie zmienia to jednak faktu, że to inny wymiar a nie te wyspy. ^^
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
W G2 spotykaliśmy osobę która przybylą z wysp południwych mial na imie Abuiyin czy jakoś tak.Więc jak to mozliwe że wyspy poludiowe są nie znane?Znane są skoro spotykaliśmy osoby z tamtych regionó w grze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom