Xardas

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie spotakałem jeszcze takiego tematy, albo po prostu jestem ślepy.

No cóż jak myślicie czy będzie Xardas w Gothic 4?, a jak będzie to co będzie robił.

Ja mam dwie wizje. Albo zostanie ze starym beziem i będzie pomagał mu w rządach tyrani, tym samym stając się przeciwnikiem naszego nowego bohatera. Drugą opcją jest dla mnie pomoc nowemu rybakowi. Być może odkryje go tak samo jak starego bohatera, i pomoże mu w walce z królem. Trudno wyczuć jednak liczę, że Xardas nadal bedzie mieszał w tym wszystkim
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Moim zdaniem zostanie on zabity przez kilku paladynów lub przy ćwiczeniach nowego czaru - przynajmniej coś w tym stylu ;) Fajnie byłoby, gdy nie był on już w Gothicu... Był dotychczas we wszystkich częściach, więc fajna byłaby nowa kluczowa postać.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Był dotychczas we wszystkich częściach, więc fajna byłaby nowa kluczowa postać.

O nie, nie. Xardas nadawał Gothicowi całego uroku tajemnicy. Fabuła we wszystkich częściach toczyła się mniej lub bardziej wokół jego osoby. Nie wyobrażam sobie G4 bez niego jak i bez Baziego.
A jaką rolę może odgrywać w G4? Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Fabuła może być przeróżna, a co za tym idzie Xardas jako postać w G4 jest nie do określenia w tej chwili. Pamiętajmy, że mimo rożnych losów nekromanty w G3, nie wiemy o nim wszystkiego...Gdyby G4 zaczynał się od przejścia do Nieznanych Krain, byłoby cudownie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
CYTAT
Drugą opcją jest dla mnie pomoc nowemu rybakowi

Rybaka? Czy coś przeoczyłem?
Wracając do tematu.. Xardas. Był z nami we wszystkich częściach gry. Jakoś nie wyobrażam sobie by nam go teraz zabrakło. Według mnie nie musi mieć jakiejś znaczącej roli, byle był. Zresztą jak reszta naszych ''przyjaciół''. Jak mówi Rangiz. Nadaje on tajemniczości tej grze. I zgodzę się również, że super by było gdyby G4 zaczynał się po przejściu przez portal. Jednak ma to się dziać 10 lat po G3. Chyba ze wędrowali by przez niego 10 lat xD.

Pozdrawiam.
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Xardas był, jest i będzie i myślę, że autorzy nie mają zamiaru go usuwać z gry

POZDRAWIAM
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Xardas był nawet w pierwszej części sagi siwy, więc po 10 latach mógł umrzeć. G4 mogłaby się zaczynać po przejściu przez portal, ale tylko wtedy, gdyby Xardas umarł ;) Moim zdaniem jego historia jest za bardzo naciągana - raz jest po stronie dobra, raz po stronie zła. Ewentualnie mógłby gdzieś zaginąć i nowy bezimienny bohater musiałby go odnaleźć...
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(Broother @ 05-06-2008, 17:48) index.php?act=findpost&pid=184656
Xardas był nawet w pierwszej części sagi siwy, więc po 10 latach mógł umrzeć. G4 mogłaby się zaczynać po przejściu przez portal, ale tylko wtedy, gdyby Xardas umarł ;) Moim zdaniem jego historia jest za bardzo naciągana - raz jest po stronie dobra, raz po stronie zła. Ewentualnie mógłby gdzieś zaginąć i nowy bezimienny bohater musiałby go odnaleźć...

Był też ślepy, a widział :) Magowie nie umierają tak szybko, tym bardziej jak są jednymi z głównych postaci. Czy jest naciągana? W żadnym przypadku. Nie jest tak, że raz jest po stronie zła, raz dobra, po prostu jego historia jest tak rozmaita i niesamowita, że niektórzy mogą jej nie pojąć. Xardas według mnie cały czas miał jeden plan, tylko nie mógł nam wszystkiego od razu powiedzieć. Myślał, że Bezi jest na to za głupi i manipulował nim cały czas.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Ja mysle ze Xardas bedzie w G4, np: nowy bohater musi uwolnic ludzi z pod wladzy Beziego i musi sie dowiedziec co on potrafi i bedziemy go szukac po calej krainie zeby dowiedziec sie wielu rzeczy o krolu jaka ma moc i czego dokonal w przeszlosci...
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Ehem... Skąd ty wiesz Phantom, że magowie nie umierają tak szybko? Przecież:
1. To jest gra ;)
2. Gothica przechodzimy w kilka dni (Gothic'owych).

CYTAT
...Nie jest tak, że raz jest po stronie zła, raz dobra, po prostu jego historia jest tak rozmaita i niesamowita, że niektórzy mogą jej nie pojąć...


Mam nadzieję, że nie chciałeś mnie obrazić z tym "mogą jej nie pojąć" ;)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
A ja powiem, że Xardasa nie lubię. Oczywiście dopiero po drugiej części, kiedy ten siwy dziadek zabrał moc smoka ożywieńca i uciekł od nas - nawet nam nie dał nic! Ani przedmiotu, artefaktu i żadnej super mocy. Wszystko wziął dla siebie <_<
Dlatego wolałbym aby Xardasa albo nie było albo trzeba by go zabić w wątku głównym.

I jeszcze coś: mam nadzieję, że w G4 nie będzie "postaci god-mode" :lol:
 

keeper28

New Member
Dołączył
29.1.2008
Posty
5
A ja mysle ze ksardas bedzie przewodzil jakiejs nowej frakcji ozywiencow i sil ciemnosci , jakiej to siwat jeszcze nie widzial.

A tak jak by to zrobil uwczesny spellbound to pewnie bedzie on znowu siedzial w swojej wiezy utworzonej w jakims niedostepnym miejscu z ktorej bedizemy zaczynac rozgrywke, jak to bylo w 2 czesci. Watpie zeby wybak ucalowal zone i dzieci i powiedzial ;"No ide nakopac temu bezimienemu tyranowu do jego pustej czachy". Napewno ni z pietruszki nekromanta bedzie maczal swoje palce w magicznej rudzie ,demonach i w poczatkach historii naszego bohatera obecnego jak i tego nowego.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
CYTAT
Ehem... Skąd ty wiesz Phantom, że magowie nie umierają tak szybko? Przecież:
1. To jest gra wink.gif
2. Gothica przechodzimy w kilka dni (Gothic'owych).


Ale przeciez daja pewnie sobie jakies czary uleczajace niedostepne dla poczatkujacych magow jakim byl bezimienny bo nie ma pewnie wieloletniego doswiadczenia jak inni magowie.
I sądze ze Xardas bedzie nadal w tym mieszal i bedziemy sie zastanawiac do ostatniej chwili czy jest z nami czy nie.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Musi być dla mnie jest on osobą niezbedną do gry.Oczywiście pewni bedzie kluczem przejscia gry jednej z dróg,noi zostanie nekromantą
 

juliX

New Member
Dołączył
18.6.2008
Posty
22
nie powinni go usuwac przeciez...

przeciez w 1 czesci trzeba bylo mu dac list i on wyslal do walki ze snacym niszczac bariere!
w 2 czesci zrespil "bezimiennego" i kazal przekazac ze sa smoki i ich zabic
w 3 czesci cos bylo ze wyslal orki ( tu juz nic nie wiem bo nie doszedlem jeszcze, ale jakos wazny nie byl)
wiec dlaczego w 4 czesci ma go nie byc?
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Według mnie Xardas nie służy jak sięwydaje Beliarowi. To, że wykorzystuje jego moc to jedno. Ale czy wierny sługa wysłałby wyposażonego w potężny magiczny miecz bohatera żeby zwalczył jednego z potężniejszych sług swojego pana? Myślę, żę Xardas wykorzystuje magie Beliara ponieważnajbardziej mu odpowiada a jest wystarczająco potężny żeby samemu zdobyć jej moc. Może służy owym "Zapomnianym Bóstwom" i specjalnie kierował Bezim żeby stał się okrutnym tyranem? Może teraz wszystkiego pożałuje i stworzy kolejnego herosa żeby zgładził poprzedniego...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie Xardas znowu sie gdzies zaszyje.. Zapewne wybuduje gdzies swoja ukochana wieze i bedzie jak
zwykle prowadził badania. Byc moze bedzie on znowu kluczowa postacia jak w poprzednich czesciach. Bedzie pomagał nowemu bohaterowi obalic krola? Napewno bedzie dysponował potezna moca:)) Tak mysle ze Gothic
bez Xardasa to nie gothic... Xardas Nekromanta.
 

Bezimienny1996

New Member
Dołączył
23.6.2008
Posty
3
Ci którzy przeszli G3 po stronię Beliara musieli zabić Xardasa.A więc w dodatku do G3 być może Xardas zginie z naszej ręki nawet gdy wybierzemy inną ścieżkę,by owy w G4 odrodził się i zemścił się na jego zabójcy.W tym celu Xardas sprzymierza się z nowym bohaterem i pomaga mu w pokonaniu króla.Myślę że tak może być.
 

Kylax

New Member
Dołączył
1.7.2008
Posty
9
A ja slyszalem ze G4 ma byc rozgrywany 10 lat przed panowaniem bezimiennego i ze te klimaty beda jeszcze z gorniczej koloni i z korinis i chyba postac Xardasa bedzie i wokol niej bedzie zaklety watek glowny, taki jak ''dlaczego powstala magiczna bariera czego orki przybyly na kontynent Myrtany i czego chca od ludzi i czego szukaja''
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Chyba źle czytałeś. Gothic 4: Arcania ma być 10 lat po wydarzeniach z G3 - przynajmniej tak czytałem i większość graczy tak mówi. No cóż, zostają nam tylko domysły...
 

LISEKPL

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
22
mi się wydaje ze Xardas może być ale też może go nie być. Dlaczego?:
-Xardas jest już stary i niewidomy jaką funkcję miałby pełnić w Gothicu? Jako smaczek? :?:
-Powiedział on że jeżeli wybierzemy ścieżkę Innosa lub Beliara to wszystko o co walczył zostanie utracone przynajmniej na kolejne 1000 Lat a jak wiemy bezimienny nie wybrał ścieżki Adanosa. Więc po co miałby być Xardas? Pomóc nam jak pokonać Króla? Ja i tak bym tego nei zrobił bo lubię Bezimiennego i jak będzie można nawrócę go :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom