Xardas

Status
Zamknięty.

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Patrząc na to nie wiem czy Xardas będzie ponieważ akcja jest 10 lat po a Xardas jak wiemy ma swoje lata :) A co do jego do mniemanej śmierci, bo tak można by wyjaśnić jego znikniecie to nie wiem :huh:. Jeżeli miałby sie pojawić w grze to jako duch albo zjawa która mogłaby pomóc bohaterowi.
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Moim zdaniem Xardas będzie w kolejnej części , bez niego gra traci -tak jak niektórzy powiedzieli -urok i trochę tajemnicy. Nie wiem czemu sądzicie że on nie może być bo to 10 lat później ,przecież może on użyć jakiegoś czaru lub tym podobnych , jest on nekromantom ...poznawał różne ciemne strony magii więc mógł znaleźć jakiś sposób na swoje dolegliwości.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Mam nadzieje ze Xardas będzie bo to on sprawiał że Gothic był Gothiciem ! Był bardzo ważną postacią we wszystkich częściach. Myślę, że pomoże nam obalić rządy króla (albo chociaż w czymkolwiek pomoże)

Ave
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
a ja myślę tak no ten teges Xardas kilka dni po zdarzeniach wyruszył na wyprawę po której nie miał wrócić i nie wrócił ponieważ opanował czar albo miksturę w którym\rej da swoją dusze na nowe ciało na dziecko młodego człowieka lub na noworodka no i wszystkie zdolności straci a miał nie wrócić bo Rohbar II nasłał na niego zabójców przed śmiercią a Xardas w nowej postaci stanie się nowym przyjacielem nowego bohatera będzie mu pomagał we wszystkim i będzie magiem wody Adanosa a dlaczego bo był magiem ognia oraz zła i jest trzecia opcja a załóżmy że jak bezimienny chciał zabić Xardasa w trójce to to było przewidziane Xardas wiedział i dał na swoje miejsce klona a sam się przygotowywał na ostateczną wyprawę i jedna osoba która jako pierwsza o tym się dowiedziała to był Rohbar i jak bezimienny się dowiedział to wyruszył za nim jedyne co znalazł to zwłoki nekromanty wtem przyszły król wrócił do Vengardu i za 3dni został ukoronowany. :p i koniec oraz nowy początek B)
 

Keiroth

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
14
No, to chyba jest nieprawdopodobne :lol:. Ale myślę że Xardas znajdzie się w Gothicu4, i na pewno odegra w nim ważną rolę.
 

Przemo101

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
9
Nie lepiej by było gdybyśmy musieli uratować go przed kilkunastoma wojownikami tego naszego starego beziego. Ale Xardas musi być w 4 części gothic
 

Darvil

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
2
Po pierwsze:

Gothic bez PB to nie gothic

Po drugie:

Gothic bez Xardasa to nie gothic (Xardas jest nekromantą, ma moce o których mażyłoby wielu magów. Wchłonął pół mocy Beliara, napewno jakoś przeżyje.)

Po trzecie:

Gothic bez Beziego to nie gothic (przyzwyczaiłem się do niego, i jak Gothic 4 będzie bez niego to nawet nie kupię tego.)



Xardas według mnie zawsze był neutralną postacią. Nie był dobry. Pomógł Bezimiennemu bohaterowi zabić śniącego, by mieć moc demona. Korzystając z sytuacji, kiedy bohater nie pamiętał co stało się w dolinie, pomógł mu dotrzeć do smoka ożywieńca. W trzeciej trzęści jest on najważniejszy. Gdyby nie on trójka miałaby całkiem inna fabułę. To Xardas stał za najazdem orków itd.


Jak myślę, że będzie nowy bohate to mi się żygać chce..
 

DJDRWAL

New Member
Dołączył
5.8.2007
Posty
1
Z tego co słyszałem twórcy gothica 4 chcą odciąć się od fabuły z poprzednich części więc sadze, że Xardasa niestety raczej nie będzie w 4. Co najwyżej może być o nim jakaś wzmianka.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja mysle tak:
Albo bedzie doradca beziego i Arcymagiem czy jak to sie mowi^^
Albo umrze bo stary
Albo tez wspomoze nowego bohatera jak kiedys Bezimiennego.
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
B) B) B) xardas na pewno będzie w g4 bo jest to jedna z najważniejszych postaci.myśle także że będzie po naszej stronie bo zawsze był i nie wyobrażam go sobie jako naszego wroga.
 

Darq

New Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
3
A może na samym początku dodatku do G3 wybieraliśmy jaką drogą podążaliśmy wcześniej, i tak np. po stronie Beliara zaczynalibyśmy po zabiciu Xardasa, a np. po stronie Adanosa po tym jak przeszliśmy z nim przez portal. Wg. mnie to najrozsądniejsze wyjaśnienie
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Myślę, że Xardas znajdzie Cie i pomoże ci, oczywiście w specyficzny sposób
wywalić Beziego z tronu.
 

sinenomen

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
CYTAT(Broother @ 05-06-2008, 16:18) index.php?act=findpost&pid=184656
Xardas był nawet w pierwszej części sagi siwy, więc po 10 latach mógł umrzeć. G4 mogłaby się zaczynać po przejściu przez portal, ale tylko wtedy, gdyby Xardas umarł ;) Moim zdaniem jego historia jest za bardzo naciągana - raz jest po stronie dobra, raz po stronie zła. Ewentualnie mógłby gdzieś zaginąć i nowy bezimienny bohater musiałby go odnaleźć...

ale xsardas to nekromanta wiec moze umie sobie zycie przedluzyc?a zreszta posiadl czastke boskiej mocy beliara wiec czemu niemialoby mu to dac przedluzonego zycia?
 

adamek06

Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
77
:( bardzo i mi jest przykro że go nie będzie dlatgo że mój kolega ma demo tej gry i mówił mi żę dowiedział się od kolesia stojącego przed nową wieżą xardasa w jarkendarze że zabili go palladyni powiem dokładnie to co on mówił


on - czego hcesz

ja - idę do xardasa

on - zabrali go palladyni

ja - gdzie

on - pszeszli prze jakiś portal , poszłem za nimi i zobaczyłem xardasa nieżywego!

mam też średnie wieści śniący żyje jest teleport do niego!
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Jarkendar w Gothic IV ? ;o pierwsze słysze...A z tym śniącym za teleportem bardzo możliwe.Bo on został wygnany z naszego świata a nie zabity.Więc pewnie w jakims innym świecie/wymiarze jest :p Ale ja chyba jednak sądze ze xardas będzie w gothic IV.To jedna z najciekawszych postaci w grze i najbardziej tajemniczych.Więc po co mielibygo uśmiercać xD
 

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
Ja jakos dziwnie bym sie czuł bez Xardasa zawsze byl w kazdym gothicu tylko w 2 mnie zdenerwował jak powiedzial pod koniec ze jest poszluszny Beliarowi <_< i ze wyslal nas do walki ze śpiochem tylko dla tego aby wydostac sie z GD i wyssac jego moc .
Wg. mnie idac przez gory, lasy , łaki trafimy na jakąś wieże z Xardasem i powie nam ze musimy powstrzymac beziego i bedzie nam pomagał w tym i pewnie bedzie wiedzial jak go powstrzymac bo jak sie studiuje prze ponad 10 lat ksiegi to sie musi wiedziec jak .
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
O mój boże kolejny temat podobny do tego z TORa typu "Czy w The Old Republic będzie Darth Revan lub Bastila Shan ?" tyle że to dotyczy gothica :p ja mam takie zdanie że Xardas jeszcze nie zmarł no chyba że bezi kazał mu łeb odrąbać co by było niedorzeczne w sumie bo to po części Xardasa pomocy dostał się do władzy w Myrthanie :)
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
a wedlug mnie :rolleyes: xardasem bedziemy chodzic jako inna rzeczywistosc przniesiona jak byl mlody do czsaow beziego [sorki moze troche zawile] :p
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No jendak broother miał racje...Szkoda ze nie będzie xardasa w G4.Ja nie wiem co oni wyprawiają z tym gothiciem...Dośc że będzie sie grać innym bezim to jeszcze jedną z kluczowych postaci wyj****i.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom