Ulubiony Obóz

Który z obozów najbardziej ci przypadł do gustu?


  • Total voters
    0

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Witam, założyłem ten temat by dowiedzieć się który z obozów jest według was najlepszy pod względem; klimatu, NPC, tła fabularnego itd.

Według mnie na tytuł najlepszego obozu zasługuje Stary Obóz, to właśnie tam zawiązujemy pierwsze znajomości,wykonujemy początkowe zadania i wczuwamy się w klimat Kolonii Karnej. To właśnie tam funkcjonują moje dwie ulubione gildie; Cienie i kapłani Innosa.
Stary Obóz to dowód że nawet zdemoralizowani skazańcy są w stanie utworzyć pewną podstawę społeczeństwa, choć panują tam nie najlepsze warunki (wyłudzanie pieniędzy za ochronę) to wszystko jakoś się trzyma (pewnie dzięki twardej ręce Gomeza).
W małym imperium Magnatów, możemy poznać wielu sympatycznych więźniów jednakże niestety doznajemy też rozczarowań (Grim, i jego próba zaufania dla Bullita).
 

GothicArto

New Member
Dołączył
2.1.2010
Posty
10
Dlamnie to stary obuz jest najlepszy zawsze do niego dołanczam.
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Nowy obóz wymiatał:) Genialnie zrobiony. Stary obóz też zły nie był, ciekawy pomysł i wykonanie bardzo dobre:p. Obóz Bractwa było słabsze, tak bardziej jakąś kolonie mi przypominało;p Ale najlepszy jak dla mnie w historii gier RPG był Nowy Obóz a następnie Stary obóz.
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Stary Obóz podoba mi się najbardziej jeśli chodzi o klimat, ale pamiętajmy przecież że w 4 rozdziale wyrzucają nas z niego.
 
S

Solmyr

Guest
ja najbardziej lubie stary obóz bo można zostać magiem a to jest moja ulubiona gildia
 

lendzio

New Member
Dołączył
23.1.2010
Posty
13
Nowy Obóz. Można być najemnikiem co najważniejsze jak dla mnie :] poza tym wile fajnych postaci.
 
Dołączył
28.1.2010
Posty
7
U mnie 1 miejsce ma obóz sekty- fajnie tam w nocy, taka odskocznia od normalności z tym obozem:p
 

Marioxs

New Member
Dołączył
5.2.2010
Posty
14
Nowy obóz RULEZ :D Stary obóz mi się podoba ze względu na to ze pod koniec możemy wszystkich wymordować np. takiego alfonsa jak Gomez.
 

Nervel

New Member
Dołączył
20.2.2010
Posty
13
Ja zawsze biorę maga ognia a w 5 rozdziale maga wody i wtedy saturas gada że, połączyłem żywioły czy coś takiego
 

Ghotowiec

New Member
Dołączył
21.2.2010
Posty
5
najlepszy nowy obóz ale tez czasami dołanczam do grona starego_Obóz bractwa tez nie jest zły ale nie polecam: ^_^
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Dobry jest Stary Obóz, bo można zostać Magiem Ognia (co mi tak średnio pasuje), ale później gdy nas wywalą można połączyć nasze żywioły (ogień i Woda, a później Ciemność). Ale najfajniej grało się Obozem Bractwa, bo po pierwsze nie wywalali cię z niego, a po drugie można było zostać kimś na wzór paladyna (ogólnie magowie najlepsi, ale w jedynce nie możmna się magiem pobawić bo jest cienko zrobiony :( )
 

Karfikx

New Member
Dołączył
21.3.2010
Posty
6
Ja lubię Nowy Obóz. Mogę sobie tam np. bić szkodników i nikt mnie nie będzie chciał zabić jak to jest w Starym obozie,czy obozie sekty. Można awansować na najemnika,a potem na maga wody. Ogólnie to tak jak już napisałem najbardziej do gustu przypadł mi Nowy obóz.
 

Gray_Fox

Zdradziecki Lis
Dołączył
17.2.2009
Posty
29
Ja nie ukrywam że mnie wciągnęło Bractwo Śniącego. Modlitewne klimaty, nowicjusze wznoszący modlitwy, obłąkani goście psychodelicznymi specyfikami którzy karmią ludzi stekiem bzdur. Ciekawe, przejmujące, aż chce się dołączyć :D
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Według mnie Nowy obóz jest najnormalniejszy...Na bagnach jest pełno dziwaków i sobie jeszcze ubzdurali jakiegoś demona za bóstwo. :)
Co do starego obozu, niby nie są jacyś nie wiadomo jacy, ale pełno tam nadętych bałwanów...aż się chciało wszystkich wyrżnąć. Tylko Diego mnie tam trzymał...No ale w nowym obozie, Lee, Gorn, Wilk, Magowie wody, Orlik. Dużo fajnych osób tam było.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nowy obóz i tylko ten obóz jet taki inny tutaj czujesz się bardziej swobodnie jakos wolny.W sekcie i starym obzie jest jakś sztywno i glupio.
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Stary obóz jest moim ulubionym.
Dlaczego?
Dlatego że
Po 1 Diego uratował nas przed bullitem i to był nasz 1 przyjaciel w grze.
Po 2 lubiłem sie poganiać z wrzodem ;p
Po 3 Najlepsza atmosfera z tych wszystkich obozów (według mnie)
Po 4 Kruk nie wiem czemu ale lubię ciemne charaktery xD
Po 5 Najlepszy kucharz w koloni! ;]
teraz z dodatkiem MT
- Koncert In Extremo
-Dodatkowe zródło dochodów
-Sporo nowych misji
-No i ogólnie zawsze lubiłem czuć władze Gomeza xD
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Taki temat już funkcjonuje, tyle, że bez ankiety... Osobiście zagłosowałem na SO, a na temat wyboru wspominałem już w innym temacie, tak więc ograniczę się do stwierdzenia, że dla mnie stary obóz jest najbardziej klimatyczny ze wszystkich pozostałych i do niego trafiłem jako pierwszego dlatego można mówić o elemencie sentymentalnym, który nie jest bez znaczenia przy takich wyborach.
 

liberus

New Member
Dołączył
12.10.2010
Posty
10
Stary Obóz był moim pierwszym do jakiego dołączyłem, ale tak podsumowując nowy obóz jest o wiele lepszy, ciekawszy i klimat też oddaje, a obóz bractwa jest za skomplikowany przez te piętra:)
 
Do góry Bottom