Ulubiony Obóz

Który z obozów najbardziej ci przypadł do gustu?


  • Total voters
    0

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Zdecydowanie Stary Obóz, możemy się w nim poczuć swobodnie. Atmosfera sprzyja ludziom, obóz jest dobrze chroniony. Fajnie byłoby wypić w tym obozie piwko, zjeść coś z rożna i siedzieć przy ognisku gadając z innymi skazańcami. Handlują z królem więc nie muszą martwić się o to, że czegoś im zabraknie. Staruszek zagra jak oni mu każą. Inne obozy grasują na towary jak sępy i czekają, żeby walczyć przeciwko strażnikom, zżera ich zazdrość. Nowy Obóz też był w miarę fajny ale czułem się w nim jakoś nieswojo, dziwnie. Stary Obóz był dla mnie najlepszy, najgorsi byli sekciarze. Zakochani w swoim bóstwie, które i tak nie był żadnym bogiem tylko demonem.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Dlamnie to stary obuz jest najlepszy zawsze do niego dołanczam.
A ja proponuje poprawić posta bo razi ortografią! :lolface:

A oczywiście najlepszy obóz to stary obóz :D

A ja proponuję unikać takich postów w przyszłości :eek:jciec:

A ja tam dam warna.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Ja najbardziej lubię nowy obóz. Dobry dowódca fajna grota. To sprawia całkiem przyjemny klimat.
Są tam też magowie wody i kilka zadań. To główne atuty nowego obozu.

radzę trochę rozbudować swoje posty.
 

Feoraron

Banned
Dołączył
9.10.2011
Posty
5
Jak dla mnie najlepsza była sekta czyli obóz bractwa. Nikt Cię do niczego nie zmusza, robisz co chcesz, darmowe porcje ziela. Możesz wybierać czy chcesz być strażnikiem świątynnym czy guru. Na terenie bagien i obozu sekty czułem się bezpieczny. Sekta miała swojego własnego jedynego boga w którego wierzyli i to mi się spodobało. Nie obchodzili ich ani Adanos ani Innos. Potrafili stworzyć małą zwartą społeczność, która miała jeden, jedyny cel do którego wytrwale dążyli.
 

Yellowish

New Member
Dołączył
26.11.2011
Posty
8
Stary Obóz: Obóz największy i najbezpieczniejszy. Atmosfera tu prawie wszystkim sprzyja, ludzie są porządni i nie dostaniesz od nich w morde, jak coś źle zrobisz (chociaż, kto wie. Zależy co zrobisz i komu). Zazwyczaj ludność tego obozu służy pomocą, chociaż znajdzie się parę "czarnych owiec" (ale parę to nie tak dużo). Jest tu wiele atrakcji, jak chociażby arena (na której nikt nie walczy :p, ale pominę ten fakt). Możesz tutaj wypić piwo, zjeść coś z rożna, pogawędzić z przyjaciółmi i wiele innych rzeczy (wystarczy tylko krzta wyobraźni)! Oprócz tego można tutaj spokojnie sypiać, nie tak jak w Nowym Obozie. Strażnicy patrolują obóz, więc masz pewność, że się obudzisz. Z resztą Stary Obóz prowadzi jeszcze wymianę z Królem, więc jest w tym Obozie wszystkiego pod dostatkiem.

Podsumowanie: W Starym Obozie możesz czuć się bezpiecznie, gdyż jest dobrze "zabezpieczony" i ciągle patrolowany. Nie musisz tutaj spać z jednym okiem, bo masz wrażenie że zaraz ktoś wskoczy do chaty i Cię zabije.
Jeżeli lubisz wieść spokojne, bezpieczne życie (bez częstszego przypływu adrenaliny) to Stary Obóz jest właśnie dla Ciebie!


Nowy Obóz: W Nowym Obozie roi się od bandziorów i większość ludzi nie jest przyjaźnie do siebie nastawiona. Oprócz tego, obozu pilnuję dwóch słabiutkich szkodników. Wystarczy chociażby trzech dobrze wyszkolonych wojowników, i już można wyrżnąć małą ćwiartkę (jak nie więcej) ludzi w obozie. Oprócz tego w nocy jakiś szpieg by mógł bezszelestnie przejść/przepłynąć przez tą ogromną wyrwę w skalę i zabić w nocy we śnie po cichutku parę ludzi (ale ja mam wyobraźnie!). Tak więc Nowy Obóz nie należy do tych najbezpieczniejszych obozów. Oprócz tego niebezpieczeństwem w Nowym Obozie są również okrutni szkodnicy, którzy jak coś źle powiesz mogą ci poderżnąć gardło. Ale Nowy Obóz ma też plusy. Jakby chociażby to, że możesz żłopać w karczmie ryżówkę przez cały dzień i mieć na wszystko wywalone. Nie zapominajmy również o tym, że w owym obozie jest też wielu porządnych ludzi. Mam tu na myśli: Kretów, którzy kopią dzień i noc, aby mieć na jedzenie. Zbieraczy, którzy zbierają ryż/produkują alkohol, aby również mieć na jedzenie. Najemników, którzy bronią magów - i samych magów, którzy próbują uratować wszystkich ludzi (i samych siebie), niszcząc barierę (co prawda to nie oni uratowali ludzi, ale co tam!).

Podsumowanie: Jeżeli umiesz spać z jednym otwartym okiem, trzymać język za zębami i nie pakować się w cudze sprawy, jeżeli lubisz pić ryżówkę przez cały dzień i wiele innych, Nowy Obóz jest dla Ciebie!


Obóz Sekty: Obóz Sekty jest według mnie najmniej bezpiecznym obozem. Jak śpisz, ktoś może wejść do twojej chatki i Cię zabić (itd., itp.). Ale jest też wiele plusów w Obozie Sekty. Jakby chociażby to, że możesz cały dzień ćpać i wytarzać w bagnie, co jest obrzydliwe - ale przyjemne.
wink.gif
Możesz tutaj poskakać z wodospadu do wody/bagna, polować na zwierzęta i wiele innych rzeczy - wystarczy tylko krzta wyobraźni, a możesz wieść przyjemnie i (może ^_^ ) niebezpiecznie życie.

Podsumowanie: Co prawda obóz ten nie jest najlepiej "zabezpieczony", ale zawsze można sobie wstawić drzwi do domu. :mellow: Jednakże jeżeli lubisz palić ziele i mieć częste przypływy adrenaliny, to Obóz Sekty jest dla Ciebie.

"Ogólne podsumowanie": Wybieram mój ulubiony obóz, czyli Stary Obóz. Między innymi dlatego, co napisałem na samej górze ( i dlatego że nie chcę mi się rozpisywać, a lubię ten obóz :D).
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Ja zdecydowanie popieram fanów Nowego Obozu. ładna okolica, przyjazna atmosfera, twardzi ludzie i ryżówka. Nowy Obóz jest samowystarczalny i to mi się podoba. Nie musi całować w tyłek króla, żeby trwać ; ) Poza tym, można się tam wiele nauczyć.
 

Daget

New Member
Dołączył
14.1.2013
Posty
1
Hmm... ciężki wybor ... ale mysle że SO z powodu klimatu i ogolnego wystroju
 

Vorghor

New Member
Dołączył
21.3.2013
Posty
3
Moim zdaniem, najlepszym obozem jest Stary Obóz, ma niesamowity klimat który wprowadza do gry, muzykę także dobrą, no i te dialogi pomiędzy NPC, nadają wspaniały klimat, więc głosuje na Stary Obóz.
 

Draxler

New Member
Dołączył
5.8.2015
Posty
8
Najbardziej cenię sobię Bractwo - świetny klimat, nowicjuszowie wznoszący modły ku Śniącemu- przy tym bagienne ziele . Coś wspaniałego
 

tolthe

New Member
Dołączył
24.9.2015
Posty
2
Nigdy nie lubiłem Bractwa ani SO, nigdy nie przeszedłem gry inaczej niż będąc najemnikiem.
 

Ryuhoshi

New Member
Dołączył
26.9.2015
Posty
4
Stary Obóz był najbardziej "żyjący" i taki... wiarygodny. Bardzo ciekawie zrobiony.
 

Valgor

New Member
Dołączył
23.2.2016
Posty
10
Zdecydowanie nowy obóz nie wiem dlaczego po prostu mi się najbardziej podobał. :)
 

Maria

New Member
Dołączył
16.3.2016
Posty
60
Najlepiej wygląda SO, ale wybieram NO ponieważ jego mieszkańcy dążą do wysadzenia bariery i wydostania się z zamkniętego świata koloni. 
 

morawcik

New Member
Dołączył
13.1.2016
Posty
226
Podobają mi się wszystkie obozy. Każdy ma swój klimat i swój urok ale też i pewne "wady".  Wybrałem NO tylko ze względu na magów wody (wolę ich od MO) i lepsze (imo) podejście do człowieka.
 
Do góry Bottom