Ulubiony bóg

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
BA!Dla mnie innnos żądzi.
Dlaczego?Otóż...wychodzą od niego Magowie Ognia(uwielbiam ich) i Paladyni tak to okresliłem ogólnie ;)
A po za tym jest on dobry i walczy przeciwko zły a ja zawsze byłem po stronnicy dobrych niż złych :)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Hmm... Adanos albo Innos. Któryś z nich. Jeszcze nie wybrałem kogo wybiorę. A jak każdy mam 3 kandydatów ;)
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
no to tak Beliara nie lubie bo chce rzadzić światem i myśli że mu się uda. Innos niby wszystko ok, ale czegoś w nim nie lubie. Więc zostaje Adanos. Jest chyba najlepszym bogiem i podoba mi się że powstrzymuje Innosa i Beliara.
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Jak paru moich poprzedników nie mam ulubionego boga. Każdy ma swoje wady i zalety.

Innos:
+ Magowie Ognia - inteligentni kapłani, Paladyni - potężni wojownicy
+ To on wszystko stworzył
+ Jest najpotężniejszy
+ Pomagał Beziowi w zmaganiu się ze złem w dwóch pierwszych częściach

- Czegoś mi w nim brakuje, tylko nie wiem czego... Może wielkich i wspaniałych świątyń

Adanos:
+ Utrzymuje ład i porządek, gdyby nie on to nie wiadomo co by się działo w krainie Bezimiennego
+ Magowie Wody - uprzejmi, obdarzeni niezwykłą wiedzą

- Nie ma kapliczek :D
- Przydałaby mu się jakaś elita wojowników (jak naprzykład paladyni u Innosa), którzy utrzymywaliby równowagę między dobrem a złem

Beliar:
+ Potężne zaklęcia
+ Potężni wojownicy
+ Potężne świątynie

- A jednak nie jest NAJpotężniejszy
- Chce opanowac świat (uee.... niedobry pan)

Lubię wszystkich...

EDIT:
No może Bezik ma trochę rację... Ale jednak wojownicy by się przydali Adanosowi niekoniecznie po to, by zabijac ale naprzykład by utrzymywac ład i porządek... równowagę...
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Dla mnie Innos i Beliar to jedno i to samo. Tyle że mają inne poglądy. Dobrze że nie ma kapliczek Adanosa oraz jakiś jego wojowników(oprócz kręgu wody w G2 NK) bo adanos byłby podobny do Innosa lub Beliara. A Innos nie stworzył "wszystkiego" tylko każdy bóg stworzył coś innego. Adanos stworzył np. Ludzi i wszystko co żyje, oraz morze. Adanos nie jest takim bogiem który walczy z rażartością by tylko wygrać. On daje wolną wole i nie walczy w tej wojnie. Bo co to by było gdyby Adanos wtrącił się do walki :unsure: A tak do tematu...Najbardziej lubie druidów i gońców leśnych...oni mają to "coś" w sobie!
 
G

Gość

Guest
W sumie kręciłem z bogami, zmieniałem "gothicowe bóstwo", ale jednak pozostaję przy Innosie. Różnie to bywało, ale sprawiedliwy bóg pozostaje moim ulubionym. Jeśli chodzi o żywioł to ten zawsze był moim ulubionym. Innos rlz :p
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
To było tak: otóż Innos był moim ulubionym bogiem. Zdarzyło się, że zmieniłem zdanie, ale powróciłem to początkowej wiary. Jego światłość mnie oświeciła :p. Teraz znów jestem przy Innosie :p.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Zdecydowanie Adanos , najpotężniejszy z bogów ! Nie toczy bitew i trzyma rónowagę na świecie . Gdyby nie jego potężna moc świat rozerwałaby wojna między dobrem a złem , a bez równowagi , kto wie która strona mogłaby wygrać !
 

bomberman

New Member
Dołączył
23.4.2007
Posty
5
Ja najbardziej lubie Innosa.Spoko koleś, zresztą zawsze z nim trzymam :p

Warn -doc.
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Ja nie będe orginalny, gdyż jestem za Innosem. Bóg wszystkich bogów, ma największą władzę itp.

Warn słowny -doc.
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Ja najbardziej lubię Innosa, bo włada magią, która bez problemu może zamienić wrogów w gorące węgielki. Innos ma pod swoją opieką najlepszych wojowników i najmadrzejszych magów. Paladyni poradzą sobie z każdym wrogiem, a magowie ognia potrafią zamienić każdego przeciwnika w popiół.
 

Resheph

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
29
ja lubie adanosa za równowagę i harmonię... chociaż moja duża black/death metalowca ciągnie mnie do krwawych i tajemniczych świątyń śniącego lub Beliara ^^
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Jakiego boga najbardziej lubię... Jestem wierzący, dla mnie bóg jest jeden i innych przed Pana Boga nie postawię nigdy...
...Jednakże na komputerze w Gothicu jakbym miał wybierać byłby to Adanos. Innos jest cholernie przemądrzały a Bieliar mi nie podchodzi za swój styl bycia - taki mroczny, posługuje się rozkładającymi się truposzami, nie sprząta w swoich świątyniach...

CYTAT
chociaż moja duża black/death metalowca ciągnie mnie do krwawych i tajemniczych świątyń śniącego lub Beliara ^^


Kurde jestem thrash/death metalem a do takich mnie ani trochę nie ciągnie...
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
Beliar
Ja osobiście był bym nekromantą bo bardzo lubię Beliara ale nie tylko dlatego ma superowe czary i jeszcze jeden powód Nekromantów jest bardzo mało więc nie są tacy pospolici.Aha i oczywiście kocham magie beliara
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Lubię ...





Wszystkich. Po prostu nie mogę powiedzieć że ten jest lepszy a ten gorszy.
Adanosa lubię za spokój. Wszyscy się leją a on jest spokojny i opiekuje sie braćmi żeby nikt nie przegrał
Innosa lubię za jego magię. Te kule ognia... ach sama potęga.
Beliara lubię za jego ciemną naturę. Ukrywa się by potem zadać szybki atak.

KONIEC :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Moim ulubionym bogiem jest Innos. Jest bogiem dobra, ognia i światła. Zawsze jak po raz pierwszy przechodzę grę to jestem Magiem Ognia :p Adanosa nie lubię, bo powinien dać lekką przewagę dla sług Innosa, no w końcu ludzie przegrywali wojnę z orkami, a oprócz tego nie lubię Magów Wody. Beliara nie lubię za to, że jest przeciwko ludzkości i działa przeciwko woli Innosa i Innos przez niego płakał ... i przez to powstały Łzy Innosa ;) Czyli jestem za Innosem :p (ale króla nie lubię)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
no w końcu ludzie przegrywali wojnę z orkami,


No nie wiem czy trzeba mówić że to Beliar wygrał. Jak kończysz drogę grając za Beliara to on ci gada że orkowie go zdradzili. Więc orkami rządzi Xardi, a xardi jest za Adanosem to znaczy że wojnę ludzi i orków wygrał adanos. Mam nadzieję że zrozumiesz to co napisałem
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Inos najpotężniejszy i dzięki niemu powstał zakon magów ognia i paladyni we wszystkich częsciach gry jest się z nim związanym.Inos jest najlepszy zawsze nam w pewnym sęsie pomaga.Związane z nim są ciekawe elementy np. Oko inoso.
 

DJ Endriu

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
9
innos, podoba mi sie magia ognia :p na 2 miejscu dałbym Beliara bo lubie czarną magie ^^
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
A mój ulubiony bóg to Beliar. Można się nauczyć od niego świetnych zaklęć. Ma też bardzo dobrych i licznych wojowników. Wstępując na jego ścieżkę można posiąść wielką siłę i bardzo się wzbogacić.
 
Do góry Bottom