Ulubiony bóg

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Innos, bo to z jego imieniem na ustach biegną mężni palladyni na wojne ze sługusami beliara ;) No i jeszcze czary są spoko. Beliara nie lubię ale ma lajtowe czary, np. przyzwanie demona- bardzo uzyteczny czar xD Adanosa nie lubię ;]
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Najbardziej lubie Adanosa nie lubie za bardzo jego magii bo wole ogien ale on utrzymuje porzadek na swiecie.Drugie miejse dam Beliarowi ogolnie nic do jego magii nie mam jest spoko przywolywac szkielety.Trzecie Innos bo chociaz ma najfajniejsza magie to ma takich glupich slugusow (nienawidze paladynow) ze hej.Po za tym Adanos ma fajnych Magow Wody.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Najbardziej lubię Innosa ponieważ jest najpotężniejszym, dobrym bogiem. To on stworzył ludzi, a Adanos podczas próby "zrównoważenia" chaosu(chciał zmyć z powierzchni ziemi istotę Beliara)utopił połowę dzieł Innosa... Najstarszy z bogów jest też patronem Paladynów(fajna klasa :) ) i Magów Ognia(też są nieźli hehe). Stara się zrobić na świecie ład i pożądek i toczy walkę ze złem. Nie wiadomo czemu Adanos się tak uwziął, żeby nie było wielkiego dobra :p ... Oczywiście Innos popełnia też błędy, 1 z nich było stworzenie Beliara :) . Po Innosie lubię Beliara. Ci dwaj bogowie wiedzą, czego chcą: 1 dobro, 2 zło. Adanos jest bogiem równowagi, to prawda, ale przesadza z tym, że nie pozwala na wielkie dobro heh.
PoZdRo! :)
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
Moim ulubionym bogiem jest Innos.W pierwszej części grałem jako członek starego obozu wierny sługa króla (później w nowym) w G2 oczywiście jako paladyn w G3 też jako paladyn wróg orków sprzymierzeniec nordmarczyków i buntowników.Magią posługuje się w ostateczności.Dla mnie podstawą jest zbroja i miecz.Podobało mi się w G2 że paladyni dostawali swe własne runy przez co było łatwiej na dystans.W nocy kruka na dystans kuszą oczywiści i mieczem bo do kusze jest sila w NK.
 

gorn321

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
26
moim ulubionym bogiem jest innos ponieważ lubie magów ognia mają fajne szaty i czary a najbardziej nie lubię adanosa a drugie miejsce ma beliar ma fajne czary przywołanie armii ciemności ,golema,szkieletów
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim ulubionym bogiem jest beliar bo jak bezimimennego jak sie zdenerwuje to popamietaja go
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Moim ulubionym bogiem jest Adanos, żeby nie powtarzać po niektórych przedmówcach, że jest bogiem utrzymującym pozostałych 2 bogów w względnej równowadze to ja dopowiem, że podoba mi się stosunek magów wody. Są spokojni i się nie wywyższają n.p jak magowie ognia......
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Równowaga, a co za tym idzie Adanos, jest moim faworytem.
Nie mam jakiegoś wyrafinowanego zdania dlaczego to jego lubię najbardziej, może właśnie za to, że całkowicie nie opowiada się po jednej ze stron konfliktu, jednak nad wszystkim panuje, taki starszy braciszek naszych bożków.

Pozdrawiam
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
JA ide oczywiscie za Innosem bo jest po dobrej stronie i jest najlepszy potem bym wybral Beliara a na koncu Adanosa. :D
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Innos
jest to Bóg dobra, jest patronem Magów Ognia i oczywiście Paladynów do których
zawsze dołączam, a przede wszystkim jest najpotężniejszy z wszystkich Bogów - to
on stworzył pozostałych Bogów.
Na 2 miejscu dałbym Beliara za jego super czary. ;)
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Beliar zawsze i wszędzie! Bardzo intrygujący i jednocześnie najbardziej tajemniczy ze wszystkich bogów. Na pewno nie odstaje też mocą od Innosa i Adanosa, a zwłaszcza jego słudzy o czym potwierdzają słowa Vatrasa: "Niewiele osób pozostaje w służbie Beliara, ale są oni niezwykle potężni" oraz sam lud Asasynów.
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
Beliar. Dlaczego? Jak stwierdził mój przedmówca, owy bóg jest niezwykle tajemniczy i zagadkowy. Nie mieliśmy okazji dobrze poznać jego natury, ale wiele stwierdzić można po jego czynach. W pewien sposób mi imponuje. Jest mroczny i zły, a wiadomo, że zło pociąga.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Pierwsze miejsce zajmuje Innos, magia ognia, jest nieugięty w walce z Beliarem, ogólnie mi się podoba.
Drugie miejsce zajmuje Beliar, magia ciemności, jak wyżej, jest giczi :p
Ostatnie miejsce zajmuje Adanos, według mnie to bezsensowne zajęcie, trzymać równowage między ładem a chaosem :blink: Niech pomoże Innosowi i się wyzbędzie zła :D Co prawda straci robote ale emeryturka też by była ok.
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Innos
Ponieważ jest odzwierciedleniem boga dobra. Dla niego walczą paladyni i magowie ognia. No i ma spoko czary:)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam stoję murem za Innosem.Może dlatego że uwielbiam grać Palladynami a może dlatego że wole ogień niż wodę??
Nie wiem,w każdym bądź razie Beliara nie lubię,może to przez stare nawyki z G1,G2 i NK ale tam przeważnie grało się po stronie Innosa,no i trochę Addanosa.Poza tym Bezik uznawany jest za ''wybrańca Innosa"".Zresztą wolę zwalczać zło jak je propagować :angry:
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Beliar po wsze czasy, Beliar mym Panem jest - w Jego imię wyrżnę sługi Innosa, bowiem to on zsyła na nas piekielny żar słońca!

Beliar jest bodaj najważniejszym z Bogów - co z tego, że Adanos jest potężniejszy jako taki? To Beliar najbardziej ingeruje w ludzki świat, to Jego imieniem przeklinają innych, to Go się obawiają lub czczą w bezkresnym oddaniu. On obdarza swe sługi mocą potężniejszą, niż inni Bogowie (gdyby nie Bezimienny, w Myrthanie zapanowałaby Era Beliara). Jest panem Śmierci, a więc i Życia (zezwala na nie lub też nie). Dodatkowo służą mu potężne demony, które także wspierają Jego wyznawców.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Innos najlepszy! We wszystkich częściach pomagam mu w walce. Trzy razy zaczynałem 2 i nie mogłem po prostu inaczej niż paladyn (2 razy) i mag ognia (1). Poza tym Innos jest najpotężniejszy ale nie dzieli się tak łatwo z ludźmi swoją mocą. U niego tylko potężni zasługują na dodatkową wiedzę i moc. "Kto nie ma temu będzie zabrane nawet to co ma, a kto ma będzie mu dodane tak, że nadmiar mieć będzie"
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Adanos to mój typ:
Adanos-jest najpotężniejszy gdyż musi utrzymywać swoich braci Beliara i Innosa by nigdy nie zaprzestali walki ani żeby któryś nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę ( np. zamyka w swojej świątyni szpon beliara by nie mógł posłużyć do zniszczenia świata..ale i tak Beliar go zdobył przez Kruka...)
Tak to Adanos zalał wielką falą Jarkendar i zatopił go tworząc zupełnie inny świat
To on ma największą moc jako strażnik harmonii...bo gdyby innos lub beliar mieli od niego moc większą to albo dobro albo zło panowało by na świecie...ale narazie panuje harmonia...narazie
 

Kettger

Handlarz
Dołączył
26.6.2008
Posty
33
Jak dla mnie wszyscy trzej są niesamowitymi osobowościami, każdy jest na swój sposób inteligentny i 'fajny', lecz gdybym już miał wybierać, postawiłbym na Innosa. Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, gdy nie było nawet słuchu o pierwszej części Gothica, wyobrażałem sobie siebie w roli Maga - obie ręce złączone, a między nimi cieniutki zwój... ognia. ;]

"Tylko tyś jest panem, tylko tyś najwyższy - mój Innosie..." :)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Oczywiscie Innos dlatego ze jest najsilniejszym i najciekawszym z Bogów. To on stworzył śłonce i ogień.
Podobaja mi sie jego wojownicy: Magowie Ognia i Paladyni. Według mnie maja najfajniejsza magie.
Bezi prawie zawsze walczył po stronie Innosa a gothic 3 ma wybor. I to własnie on jest moim ulubionym bogiem:D
 
Do góry Bottom