Ulubiony bóg

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam All. Jaki jest wasz ulubiony bóg?
Ja tam jestem za Adanosem! Bóg równowagi, przynajmniej nie toczy walki z innymi bogami, wręcz przeciwnie. Utrzymuje ład, i chaos xD. Nie pozwala aby jedna ze stron (Innos v. Beliar) miała przewagę. Lubię jego magów wody, krąg wody i ogólnie "wodę".
Na drugim miejscu dałbym Innosa. Jest on potężny, walczy z Beliarem, no i jest bogiem światła/ognia. Spoko koleś (xD)

A ostatni jest Beliar. Nie cierpie ciemności oraz zła. Akrh...
Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Adanos.
Nie daltego że wydaje się być jakąś super niepokonaną istotą, poprostu polubiłem magów wody którzy go czcili. Chociarz utrzymywanie równowagi między ładem i chaosem wydaje się być ciekawym zajęciem i leży w mojej naturze :p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Beliar
Bardzo spodobał mi się charakter magów, którzy mu służyli. Ich zwyczaje były interesujące. Magia dość potężna. Podobały mi się ich świątynie. A najbardziej podobał mi się dwór Irdorath. Moja ulubiona lokacja w Gothicu 2. Oraz Świątynia w Bakareszu bardzo ładna i ciekawie skonstruowana. No i świątynia orków w G1. Trzy zdecydowanie najładniejsze bądź najciekawsze miejsca w grze.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Oczywiście Adanos

Moim zdaniem najciekawszy z bogów
gdyż to zawsze ostatecznie on decyduje o kształcie świata
dba o równowagę między zwaśnionymi braćmi
jest patronem magów wody
bogiem równowagi i sprawiedliwości
Jest on najbardziej tajemniczy z 3 braci
chociaż jego zadania są jasno określone


Podobała mi się zawsze Zgromadzenie wodnego kręgu
który służy magom wody i istnieje pod egidą Adanosa
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Moim ulubionym jest Innos a to dlatego że jest najpotężniejszy z bogów to on stworzył dwóch pozostałych bogów-żeby ktos nie myśłam ze to Adanos to dam dowód- w G1 jest księga w której jest opisane powstanie świata i bogów.Ale lubie tez innosa po tym jak przeszedłem G3. Adanaosa postawił bym na drugim miejscu
Pozdro :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Innos... Jedno głośnie wygrał bóg ognia :), hehe. Słuze mu, walcząc ze złem, czarny charakter to nie dla mnie. Razem z kumplami łoić sługi Beliara... Taaa, czego chcieć więcej? Lubie zreszta ogien, to mój żywioł, pozatym wole magów ognia od pozostałych... (No ale czarny 6 kręgu czarnej magi są fajniusie ^_^. Strażnik pokoju to też nie dla mnie, tak więc Innos!
 

Yaha

New Member
Dołączył
1.3.2007
Posty
3
Głupstwa gadacie . Oczywiscie że Beliar , zawsze lubie najgorszych i najciemniejszych ^_^
Adannosa nie lubie bo jest zbyt oczywisty jak dla mnie , taki troche dziwny .
Innos nie jest zły ale ma porąbanych wyznawców dlatego też odpada .
A poza tym Beliar jest cały złem :lol: Wiadomo najmroczniejszy zawsze okazuje się najlepszym .

QUOTE
No ale czarny 6 kręgu czarnej magi są fajniusie


No właśnie , Beliar wszystkich kładzie pod względem Magi (Nekromanci uczą tylko 6 Kręgu). Więc nie ma wyboru jest tylko Beliar :p .
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
beliar :)
Wymiatacz jak nic. Wszyscy się go boją i jest chyba jedną z najciekawszych i intrygujących postaci.
Lubie także Adanosa i jego czary. Fajne szaty maja magowie, no i oczywiście Vatras i jego gatka o nim mi się podoba.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Beliar
nie lubie jego magów! ale za to podziwiam wojowników orków w gothicu 3... mimo tego ze są wobec ludzi aroganccy to są HONOROWI co w nich podziwiam. Przykladowo wodz orkow z Faring jest wielkim wojownikiem a co za tym idzie wie co to honor, twierdzi ze jestem "wielkim wojownikeim" co mi sie bardzo podoba w przciwiestwie to knura Robara, ktory mowi na mnie "wybawiciel" mnie ten przydomek bardziej odraża niż pobłaża.... ;)

ORCS RULEZ! (paladyni też są spoko, tyle ze to przydupasy króla ;))

EDIT: hehehe no może rzeczywiście przesadziłem z tym "wielkim wojownikiem"... :D :D
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja nie mam ulubionego Boga w Gothicu, wszyscy trzej są różni i sie nawzajem dopełniają, lubię ich jako całość, a nie jako pojedyńcze bóstwo. Podoba mi sie ogólnie historia o tym jak utrzymywana jest równowaga między nimi.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
rzykladowo wodz orkow z Faring jest wielkim wojownikiem
taaaaaa to skoro taki dobry to czemu tak szybko padł na glebę? :D :p ^_^

no a teraz do tematu :p

jakoś chyba wybiorę beliara zawsze wdzianko czarnych magów wygląda lepiej od "bogobojnych wyznawców Innosa" (znacie to chyba nie? :D ^_^ ) pozatym taki mag jest arogancki i dąży do celu :> a jeśli chodzi o bóstwo no to przypomina mi Morgotha (jak ktoś nie wie co to odsyłam do przeczytania Sillmarilion J.R.R. Tolkiena ) który zniszył świat i stworzył bestię. Poza tym gdyby nie Beliar to na kim bezi by expił? :D ^_^
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja też nie mam ulubionego Boga . Wszyscy trzej są potrzebni do utrzymania życia na świecie . Adannos bóg Wody a jak wiadomo bez wody na świecie nie było by życia . Innos bóg ognia bez ognia życie było by "Tępe" . I Beliar bóg zła i Chaosu bez Zła świat był by nudny bo ciągle idealnie było by .
Heh gdzie tam ork honorowy jest to zwykła Bestia która nie wiele potrafi , to że twórcy dali jej możliwość mowy to nie znaczy że są nie wiadomo czym dla mnie to tylko błazny .
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja najbardziej lubię Innosa. :D
Lubię magów ognia, czary. ;)
Lubię ten żywiął i w końcu Innos to najpotężniejszy z bogów. B)

Pozdrawiam ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
1.Innos, lubie go najbardziej poniewaz zawsze w Gothic'u gralam Magiem Ognia i wogole najbardziej lubilam slugow Innosa (Magow Ognia)
2.Adanos, bo Magowie Ognia tez byli spoko i wogole!!
A Beliara nie nawidzilam, poniewaz gralam po strobie Innosa a ci bogowie toczyli miedzy soba wojne!
 

kondri_18

New Member
Dołączył
3.4.2007
Posty
4
CYTAT(Anioł Stróż @ 01-03-2007, 14:25) [snapback]135233[/snapback]
Witam All. Jaki jest wasz ulubiony bóg?
Ja tam jestem za Adanosem! Bóg równowagi, przynajmniej nie toczy walki z innymi bogami, wręcz przeciwnie. Utrzymuje ład, i chaos xD. Nie pozwala aby jedna ze stron (Innos v. Beliar) miała przewagę. Lubię jego magów wody, krąg wody i ogólnie "wodę".
Na drugim miejscu dałbym Innosa. Jest on potężny, walczy z Beliarem, no i jest bogiem światła/ognia. Spoko koleś (xD)

A ostatni jest Beliar. Nie cierpie ciemności oraz zła. Akrh...
Pozdro.

Innos jest najlepszy!!!!!!!!
On ma po swojej stronie Nordmar, Paladynów i oczywiście Magów Ognia.
I tak na marginesie, Innos pomógł bezimiennemu pokonać smoki w Górniczej Dolinie
 

pavi24

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
13
Dla mnie Adanos. On powstrzymuje wojne miedzy Innosem i Beliarem a nie od razy pomaga Innosowi.

I dlatego w G3 pomagam Xardasowi, żeby nie było już tej wojny bogów.
 

EvIL

New Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
13
Oczywiscie Adanos :) To jego ścieżke wybrałem w g3, tak samo jak Xsardas.

Na przyszłość lepiej uzasadniaj swoje odpowiedzi. - God
 

Proximo

New Member
Dołączył
8.4.2007
Posty
6
Innos bo jest the best i jak napisal kondri_18 ma swojej paladynow i magow ognia :) W ogole bylem w Goticu 1 Magiem Ognia, a w Gothicu 2 paladynem :).
 

Wonak

Member
Dołączył
18.3.2007
Posty
41
Dla mnie chyba Innos... Bo on działa, a nie tak jak Adanos czeka, i patrzy jak sie rozwinie sytuacja...
 
Do góry Bottom