O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
miałam pewien pomysł, ale skoro nie chcecie ...  to nie zawracam wam głowy bo i po co skoro większość tutaj nic nie chce robić  :), nie będę nawet zdradzała zamysłu, konkurencja zawsze czuwa :p
 
eb tak kiedyś śpiewałam, mówiłam ci ale od momentu 'wypadku u laryngologa' mam spierdzielony głos, plus słabą wydolność oddechową więc śpiewanie dla mnie to mordęga... ha jak znajdę nagrane coś z dawnych czasów to wam udostępnię :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no pięknie ani jednego posta przez tyle dni
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
A ty masz dubla...za to były warny kiedyś :p 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
phii baalu ja twoich doublów nie liczę :p, a ty szkel nie klnij !
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nie kląć i nie dublować postów, bo czerwona i wredna wiedźma zrobi zwami porządek. Boicie się?? Samo Zuo pilnuje tu porządku ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
I
 
 
 
 
 
 
don't
 
 
 
 
 
 
 
care
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
do czasu szkel, do czasu ^_^
 
 
i jak wam mija upalny weekend?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe a mnie się czepiacie o doubla po kilku dniach a kostek lubi co minutę postować :D
 
 
heh dobrze że weekend się kończy, bo siostrzenica mnie wykończy, heh miałam nadzieję że nie będzie chciała mnie wyciągać na plażę ale od 2 h marudzi tylko o tym. trza coś wykombinować aby pójść w inną stronę ;).
jak ja nienawidzę upałów ;/
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja tym bardziej, urodziłem się w zimę, z założenia nie lubię temperatury większej niż 15 stopni  :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
 hehehe a mnie się czepiacie o doubla po kilku dniach a kostek lubi co minutę postować
Bo mogę!
 
 
 
Ja ze słońcem mam tak, że jak jestem na nim dłużej niż 5 minut to już mnie łeb boli. Nie lubię ciepła, nie lubię zimna. Wolę jesień.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kostek właśnie, możesz , najwyżej się użyje pewnych mocy ;)
 
ja też na słońcu zdycham, mam uczulenie na słońce no i łeb też naparza mnie po kilku min. ale lubię temp 21-23st w zacienionym miejscu :D
 
a dziś wybaczcie jak będę dużo mniej kumata, blisko godzina w 'trumnie' z technoparty w tle mnie wykończyła :lol:
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
abisynka napisał:
kostek właśnie, możesz , najwyżej się użyje pewnych mocy ;)
 
ja też na słońcu zdycham, mam uczulenie na słońce no i łeb też naparza mnie po kilku min. ale lubię temp 21-23st w zacienionym miejscu :D
 
a dziś wybaczcie jak będę dużo mniej kumata, blisko godzina w 'trumnie' z technoparty w tle mnie wykończyła :lol:
Party z drakulą ? :trollface:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
kurde, powiem wam że są uje w tych ośrodkach egzaminacyjnych ;p. wczoraj zdawalem egz praktyczny i trafilem na jakiegos starego dziada ktory jest prezesem jakiegos auto moto gdziestam, koles tak wredny ze szok. Krzyczał na mnie jak popieprzony, był taki chamski, po prostu dupa, wiedziałem że nie zdam ^^. Ii oczywiście nie zdałem na mieście ;p. Mord w Nowym Sączu :p Cholera, a to wszystko jest takie drogie : < .
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Podobno w Nowym Sączu nie da się nie zdać xD Ale od egzaminatora tez sporo zalezy ;] 
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
no ja nie wiem, wielu znajomych zdawalo za ktoryms podejsciem :D ale kilku tez trafilo na lajtowych egzaminatorów i od strzała zdawali ^^. ja nie miałem tego szcześcia :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Do Sącza sporo osób z Krakowa się przenosi jak im tutaj nie pójdzie xD Tu się niektórzy rond boją. W sumie mają czego - mogilskie albo grzegórzeckie to molochy jakieś a nie ronda : d
 
Do góry Bottom