O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
No aż tak to nie, bo jak ona nie wróci to inna przyjdzie. Ale tak do końca maja żeby jej nie było. Da się załatwić, kierowniczko? ;> 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wszystko się da, prawda kostek?
 
nawet jak wyjdzie, to pewnie będzie jeszcze jakiś czas na zwolnieniu lekarskim, no chyba że jakaś nawiedzona i tęskni za uczniami :lol:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
jak fanatyczka to szybko wróci
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Ona wróci. Takie zawsze wracają. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe no wiadomo, ale lepiej zeby wróciła niż na jej miejsce przyszła jeszcze gorsza :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Wyjątkowo ciężko może być o taką ale wiem, że to możliwe ;)  Zobaczymy, pewnie się wyjaśni na dniach. 
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Raczej w jej miejsce mogłaby trafić jakaś młoda, niekompetentna nauczycielka cierpiąca na brak charyzmy, takie lubię najbardziej ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Hahaha_No_Owl.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
romek zależy w czym ma być niekompetentna... jakąś wiedzę trzeba wynieść i ktoś musi umieć to przekazać, wytłumaczyć, przecież nierealne aby uczeń wszystkiego sam się nauczył zwłaszcza jak nie wie co w tym chodzi :D
ja tam lubiłam takie które potrafiły wszystko wytłumaczyć od podstaw, tak że nawet głąb był wstanie ogarniać wszystko na poziomie podst, takie które nie traciły cierpliwości jak trzeba było po raz setny tłumaczyć i nie zaczynały lekcji od masowego przepytywania i polowaniu komu dziś wstawić pałę :p
 
 
cesc po tylu latach nieuczenia się... na dzień dzisiejszy nie ogarniam  :D. musiałabym spojrzeć w podręcznik, przypomnieć sobie o co chodziło, zajrzeć do wzorów i być może bym ogarnęła bo skoro opanowałam 4 lata matmy w 2 tyg aby zaliczyć 2 semestry z fakultetu to wszystko jest możliwe ;)
 
 
barn słodkie sówki :D
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ja tam nie pisalem matury z matmy

i dzieki jezusowi czy jak ten balwan sie nazywal
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak myślicie, czy opłaca się studiowanie transportu na politechnice warszawskiej? Sam kierunek nie wydaje się być zły, ale duża liczba miejsc pozwala mi wnioskować, że produkuje się za dużo osób specjalizujących się w tej dziedzinie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Transport spoko rzecz, mam go u siebie na zawodowych. Możesz zrobić specjalizacje spedytor albo w transport ponadgabarytowy i już masz węższe grono rywali o miejsce pracy :p 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Na Politechnice Śląskiej wydział Transportu jest średnio oblegany, a oferujący też niewiele. Najczęściej wybierany kiedy chcesz podróżować i to bardzo. Wtedy masz nawet poznawanie mechaniki obsługi i napraw takich rzeczy jak helikopter czy pociąg. Nie wiem jak na Warszawskiej ale chyba podobnie.
 
Ale i tak, jak cię to interesuje to wybieraj, najwyżej zmienisz po roku, albo po pierwszym semestrze.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Ale i tak, jak cię to interesuje to wybieraj, najwyżej zmienisz po roku, albo po pierwszym semestrze.
dokładnie, jak cię interesuje i chcesz wiązać z tym przyszłość to składaj papiery, jak cię nie interesuje teraz to szkoda czasu, a jak jeszcze nie wiesz to zaryzykuj i najwyżej zaczniesz coś innego :)
 
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
RoMan, sprzedam Ci Opla Astrę 1.6i, 94r, wspoma, central zamek, el. szyby, szyber dach, halogeny, 160tys przejechane. Motor igła, idzie w uj, do 185 rozpędziłem ją i jeszcze był zapas ; d. Aktualnie tym się rozbijam, więc  za 1000zł oddam, bo i tak zmieniam ; d.
http://s6.ifotos.pl/img/199980008_nrhewea.jpg
Ja się rozbijam sprinterem po Polsce, wczoraj w Białymstoku byłem, przedwczoraj w Jaśle ; d. Jest co śmigać ; ).
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ale kto chciałby Opla, gdy można mieć Malucha :D
Gdyby mój nie miał tylko tak przerdzewiałych części że już lepiej kupić nowego, to nigdy bym na złom nie oddawał :(
Toż to auto terenowe :D
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Arven, duża liczba miejsc na PW = dużo ludzi leeeeeeciiiiii :D
 
Generalnie PW to dobre studia, bo dużo się z nich praktycznych rzeczy wynosi, niekoniecznie nawet powiązanych z kierunkiem. Plus kontakty i jakieś tam inne pierdoły. Jak chcesz iść do nas to zapraszamy, a duża liczba miejsc niekoniecznie równa się masie osób po tym kierunku. Często gęsto dużo wylatuje, sporo rezygnuje. Są ludzie którzy w trakcie odpadają. Poza tym jest tam tyle specjalizacji, że jest w czym przebierać :)
 
Do góry Bottom