O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Temat do luźnych rozmów, jednak, żebyśmy dobrze się zrozumieli. To nie sb na którym ktoś będzie tolerował spamerskie posty. Minimum wysiłku wymagane.


Swoją drogą ostatnio oglądałem filmową adaptację gry Prince of Persia: Piaski Czasu. Muszę przyznać, że dawno nie oglądałem już tak świetnego filmu przygodowego z nakręconą akcją. No i Gemma :)
Zdecydowanie całość skomponowała się wraz z muzyką. Po obejrzeniu miałem bardzo miłe odczucia. Taki film nie wymagający wtapiania się w historię tylko przyciągający uwagę i do tego z motywami humorystycznymi. Polecam zobaczyć
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Też niedawno go oglądałem... ED nawet wie dlaczego ^^. Również przypadł mi do gustu, a nawet mnie wciągnął, co jest rzadkim zjawiskiem.

Ale kilka dni oglądałem inny film - Incepcję. Kurde, ja chcę więcej takich filmów. I książek. Dzieło sławne, więc nie będę opowiadał o czym jest, ale oglądnięciu go nachodziły mnie jakieś egzystencjalne myśli... Gorąco polecam.

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Też niedawno go oglądałem... ED nawet wie dlaczego ^^

A konkretnie? Coś taki tajemniczy ?


INcepcja była ok ale moim zdaniem momentami zbyt to wszystko naciągane. Zwłaszcza finałowa scena.
Mnie egzystencjalne myśli nachodzą jak się budzę rano i pamiętam swoje sny. Dziś stwierdziłem, że jestem psychiczny. Wiadomo, że normalnie jestem, aczkolwiek ostatnio moje sny zaczynają mnie przerażać ;/
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A na mnie Incepcja nie wywarła większego wrażenia jak u sporej rzeszy widzów, chociaż często zgadzam się z masówką - w tym wypadku jest inaczej. Ot dobry film akcji z pogranicza sc-fi.
Podobnie z polecanym przez tycza Devilem. Po 10 minutach akcji w windzie wiedziałem kto jest tytułowym diabłem.

Może polecicie jakieś dobre seriale, bo ostatnio mam na nie ciśnienie, ale wszystkie którego chciałem obejrzeć - obejrzałem. Przeglądając bazę seriali na filmwebie nie znalazłem niczego co po opisie by mnie zaciekawiło, hę?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
A konkretnie? Coś taki tajemniczy ?
A konkretnie to mi go wysłał, za pracę w redakcji :D.

INcepcja była ok ale moim zdaniem momentami zbyt to wszystko naciągane. Zwłaszcza finałowa scena.
Rzeczywiście, trochę naciągana była, ale sam motyw ludzkiej podświadomości mnie, jakby to określić, poruszył.

Mnie egzystencjalne myśli nachodzą jak się budzę rano i pamiętam swoje sny. Dziś stwierdziłem, że jestem psychiczny.
Spoko, też kiedyś stwierdziłem że jestem, jak śniły mi się dokładnie, z bliska i ze szczegółami tortury jakiegoś małego dziecka...

Ave
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ja se po obejrzeniu incepcji umiescilem film na drugim miejscu w moim rankingu, zara po filmie, ktory rowniez 'est dzielem umyslu i umiejetnosci rezyserkisch chrisophera nolana, mianowicie - MEMENTO
ogolnie lubie filmy robiace papke z mozgu, zmuszajace do wytezenia miesnia mozgowego, zeby zrozumiec co, jak, po co

w kinie ostatnio bylem na tron: legacy, fabularnie daleko od oryginalnego tronu z 1989, ale efekty i muzyka starczyly - co sie zwykle rzadko zdarza - by mnie zaspokoic, pieknie przedstawiony, teraz nieco stuningowany swiat wirtualny z jedyneczki, akcja oraz mistrzowsko wykonany soundtrack przez grupe Daft Punk sprawily, ze chetnie obaczylbym se drugi raz spektakl
no i Quorra, ktora grala Olivia Wilde, ta dziewka z dr. housa, mimo ze nie ma czym sie pochwalic z przodu czy tesh z tylu, jakos oczarowala mnei swa twarzyczka i gracja
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
mistrzowsko wykonany soundtrack przez grupe Daft Punk

Tu się zgadzam bezsprzecznie. Oczarowała mnie ta muzyka. Daft Punk to klasa sama w sobie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Swoją drogą ostatnio oglądałem filmową adaptację gry Prince of Persia: Piaski Czasu. Muszę przyznać, że dawno nie oglądałem już tak świetnego filmu przygodowego z nakręconą akcją.

Mam ten film na półce, ale jeszcze go nie widziałem. Twoja wypowiedź i to co napisał El, podsyciło moją ciekawość, więc może dziś wieczorem zarzucę na plazmę :D

Może polecicie jakieś dobre seriale, bo ostatnio mam na nie ciśnienie, ale wszystkie którego chciałem obejrzeć - obejrzałem.

Proponuję Ci Zig
Sons of Anarchy-
trzy sezony tego już jest. Traktuje o gangu motocyklowym, ale są tam głębsze rozkminy głównego bohatera, więc jest akcja i coś dla myślących.

Rubicon- taki serial trochę szpiegowsko-analityczny, więcej tam zakulisowych zagrań, niż akcji, ale ja lubię takie tematy. Dobry klimat serialu i naprawdę inteligenty scenariusz.

Na razie tyle, potem mogę coś jeszcze dopisać, jak coś sobie przypomnę.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A ja nażekam na brak gier.
Mógłby ktoś mi coś polecić ponieważ się bardzo nudzę??

Może polecicie jakieś dobre seriale, bo ostatnio mam na nie ciśnienie, ale wszystkie którego chciałem obejrzeć - obejrzałem.
Polecałbym Polskie seriale takie jak :Klan ,Plebania i wiele innych.
Choć nie są wciągające może ci się spodobają.
Podkreślam MOŻE!!
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja się "przygotowuję" do zobaczenia Incepcji bo słyszałem wiele pozytywnych komentarzy na temat tego filmu, ale wpierw muszę znaleźć jakiś czas.

Swoją drogą ostatnio oglądałem filmową adaptację gry Prince of Persia: Piaski Czasu. Muszę przyznać, że dawno nie oglądałem już tak świetnego filmu przygodowego z nakręconą akcją.
Oglądałem.....z jednej strony pozytywne wrażenia, a z drugiej negatywne. Jakoś mi nie pasowała obsada (babka z Anglii grała księżniczkę Persji czy kim ona tam jest...). W dodatku nie wymusił na mnie jakiś znaczących emocji podczas oglądania. Ot zobaczyć i odłożyć na półkę. Z drugiej strony spodobała mi się sceneria oraz dobrze (!!) zrealizowana adaptacja gry komputerowej na film. Za to wielkie pochwały.

ja nażekam na brak gier.
Mógłby ktoś mi coś polecić ponieważ się bardzo nudzę??
Po pierwsze narzekam!
Ja osobiście teraz pykam w Trine i Puzzle Quest 2. Bardzo polecam obydwie gierki. Łatwe oraz wciągające na wiele godzin ;)


Kurde nie ma sb kilka godzin, a wy już tak naspamowaliście.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Kurde nie ma sb kilka godzin, a wy już tak naspamowaliście.

Też się do tego przyczyniłeś, czyż nie??

A ja jakoś nie oglądałem tych ,,Piasków Czasu" i nie zamierzam i oglądać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiadome :D Bezbolesne przeskoczenie ze spameriady w coś lepszego :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No o to chodziło, ale ja teraz nie nadążam z czytaniem ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Obecnie jest lajtowo :p

Za starych czasów to się po 2-3 strony tematów miało do czytania ;D
I to nie pitu pitu tylko konkrety :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Konkrety ??
Dobrze powiedziane, :cool:

A jaka u was Pogoda?? :trollface:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy tylko ja zauważyłem, że forum mniej muli po wywaleniu SB ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czy tylko ja zauważyłem, że forum mniej muli po wywaleniu SB ?
U mnie teraz chodzi z 3, 4 razy szybciej i jest git. Wcześniej mi się długo strony wczytywały. Czyli mamy jeden kolejny plus po wywaleniu sb. :trollface:


Ja byde karać za błędy ortograficzne typu "porzyteczniejszy".
 
Do góry Bottom