O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
We wtorek zarejestrowałem się w systemie i zaznaczyłem chęć dostania się na ten kierunek. I wydaje mi się, że nie będę nic zmieniał :) Dzięki.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Name u mnie na zarządzaniu robią wszystko by nikt nie wyleciał :D. Dziekan jest wyjątkowo uparty bo ten kierunek jest głównym na danym wydziale i brakuje osób bo się...same wypisały, a nie zostały wyrzucone. Specjalnie robią dla nas kolejne terminy etc. by wszystko zdać, minimum na 3  :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
za moich czasów to przyjmowali 200 a konczyło ok 70 :p, większosć oblała część zrezygnowała z rozpaczy :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a to też prawda :D
 
a mam do was pytanie... wiem ze niektórzy z was potrafią poza nerwami grać na różnych instrumentach, może byście sie pochwalili? 
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nie, ponieważ sam wiem, że kiepsko gram, nie byndę się ośmieszać na forum publicznym, moja reputacja jest dostatecznie zszargana :(
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ced nie sądzę aby ci szło aż tak źle jak ty to opisujesz, ale jeżeli nie chcesz sie pochwalić ja to uszanuję,
btw twoja reputacja nie jest taka zła, trochę sam sobie na nią zasłużyłeś ale zawsze możesz udowodnić że się zmieniłeś albo ludzie mają błędne zdanie na twój temat :)
 
szkelo a ty potrafisz? :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
W podstawówce grałem na organkach. Dostałem 3+. To wystarczy żeby liczyć na angaż u ciebie?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
namka dawaj nie wstydź się :D
 
baal na organkach? to ciekawe masz je jeszcze? :p
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Wstydam się, bo sam widzę tam niedociągnięcia różnej maści i to mnie boli. Dlatego nie pokazuje.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Pewnie gdzieś są. Ale tam jak Namka widzę u siebie niedociągnięcia. Dociągnięć, podobnie jak w killerze, nie ma : ) 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no dobrze skoro nie chcecie, cóż więcej nie zapytam, najwyżej sami sie pochwalicie za sto lat ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Po wakacjach mam zamiar ogarnąć to turbo konkretnie. Więc wtedy się będę chwalił.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok ! napisałeś to publicznie więc jak się nie wywiążesz to zmnienie ci tytuł na aniołka :p
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Dajcie spokój, i tak czegoś gorszego niż ta kolęda w naszym wykonaniu nie będzie :lol:
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Może może. Jak mnie ścigniecie mnie na forum, chociaż pewnie jakby dobrze poszperać to i tu by się odsyłacz znalazł.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
abisynka napisał:
a mam do was pytanie... wiem ze niektórzy z was potrafią poza nerwami grać na różnych instrumentach, może byście sie pochwalili? 
 
 
Wiedźmo, podobno potrafisz śpiewać?? To może się pochwalisz ?? :trollface:
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Abi, masz jakąś inicjatywę społeczną czy szukasz byle jakiego tematu? :trollface:
 
Do góry Bottom