O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Cóż kiedyś wspominałem, że przez sb aktywność na forum jest prawie zerowa :p no ale cóż jak to mawiają 'lepiej późno niż wcale'
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Myf9U.jpg


;d

Rozumiem że tutaj można gadać tak jak w knajpach czy przy ogniskach w gildiach?;d
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Temat do luźnych rozmów, jednak, żebyśmy dobrze się zrozumieli. To nie sb na którym ktoś będzie tolerował spamerskie posty. Minimum wysiłku wymagane.

Czytej co?
Do gildii masz obóz myśliwych oraz swoją knajpke z obozie, ale jak chcesz i tu to róbta co chceta.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
No właśnie obejrzałem Prince of Persia: Piaski Czasu i muszę stwierdzić, że mile mnie zaskoczył. Naprawdę kawał dobrego kina rozrywkowego, w sam raz na sobotni wieczór. Świetne zdjęcia i plenery, dobry montaż, niezła gra aktorska, no i ta Księżniczka mmm, miodzio.
Generalnie film na jeden raz, ale wart zobaczenia.

Co do pogody, u mnie też bez śniegu i wieje jak cholera. I nawet teraz 10 st. w plusie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A ja sobie w najbliższym czasie maraton kaczora donalda ;). Znalazłem płytke z jego "przygodami". A kogo wy bardziej lubicie?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
No i można?? Można. Podejrzewałem, że z braku SB coś trzeba będzie wykombinować. Usunięcie Sb spowoduje masowy przyrost postów, ale to raczej nie groźny skutek uboczny :p


Mnie egzystencjalne myśli nachodzą jak się budzę rano i pamiętam swoje sny. Dziś stwierdziłem, że jestem psychiczny. Wiadomo, że normalnie jestem, aczkolwiek ostatnio moje sny zaczynają mnie przerażać ;/

Spoko yeed, gdzieś słyszałem, że świrom nic się nie śni, więc jesteś raczej normalny. Co do filmu, Prince of Persia: Piaski Czasu, to oglądałem. Mi się podobał.
Co do filmów: dziś obejrzę Ojca Chrzestnego na Polsacie, ostatnio parę ładnych lat temu oglądałem. Poza tym przymierzam się do "hazardzisty" i "bękartów wojny".


Arven, oglądałem Bękarty, jak dla mnie słaby film, kilka fajnych akcji i nic poza tym .
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Oglądałem Piaski CZasu, miły, prosty film ze świetnymi scenami akcji i fajną księżniczką.
Szkelo: Z Kaczorów to najfajniejsze są te "Kacze Opowieści" z Wujkiem Sknerusem. :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
No do najstarszych nie należę to mogę nie znać. :p Ale fajny jest 13odc. o Kaczorze Donaldzie jak był hitlerowcem. ;p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No do najstarszych nie należę to mogę nie znać. :p Ale fajny jest 13odc. o Kaczorze Donaldzie jak był hitlerowcem. ;p

A ja bym rzekł, że nie był śmieszny. Jakoś mnie nie śmieszyło gdy go oglądałem.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
No i można?? Można. Podejrzewałem, że z braku SB coś trzeba będzie wykombinować. Usunięcie Sb spowoduje masowy przyrost postów, ale to raczej nie groźny skutek uboczny

btw, ktoś zaglądał już na ten chat? Dzieje się tam coś, czy nic?
Ja osobiście na razie nie zamierzam czatować, ale ciekawy jestem, czy są jacyś desperaci, którym tak przemożnie brakuje sb, że siedzą teraz na czacie i tam liżą swoją urażoną dumę :D.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja osobiście na razie nie zamierzam czatować, ale ciekawy jestem, czy są jacyś desperaci, którym tak przemożnie brakuje sb, że siedzą teraz na czacie i tam liżą swoją urażoną dumę :D.
Ja daje tydzień dla desperatów ;). Będą szukac jakiegoś czatu, a widze tu kilka osób już.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
nic sie tam nie dzieje biaf, wbijalem z 4 razy dzisiaj o roznych porach
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Małysz 6, a Stoch 11 dzisiaj. Mogło być lepiej, ale źle też nie jest. Jutro drużynówka. Typuję 4 miejsce naszej reprezentacji za Austrią, Norwegią i Niemcami.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Typuję 4 miejsce naszej reprezentacji za Austrią, Norwegią i Niemcami.
Ja im wróżę 3 miejsce, na podium, w końcu się teraz bardzo starają no i wszyscy są w formie.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Ja im wróżę 3 miejsce, na podium, w końcu się teraz bardzo starają no i wszyscy są w formie.
Adam Małysz-Jest lepiej i powinno być jeszcze lepiej.
Stoch-Jakoś ta skocznia mu nie leży, ale i tak nieźle
Hula-W drużynówce zazwyczaj równo i dobrze, ale jego forma zaczęła ostatnimi czasy spadac
Żyła-Mocniej odbija się z jednej nogi, ale jest w dobrej formie obecnie.
Byrt-jak na młodziaka to dobry występ
Miętus-Buahahaha. Kto go wziął w takiej formie. Oddał 3 skoki 120,117 i 110 metrów na mamucie k-185.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
A ja z okazji natchnienia tworzę mafijny RPG. :D
Wpadło mi to do głowy przy oglądaniu Godfathera, poza tym pokochałem te realia.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
http://www.youtube.com/watch?v=lB5qgNv0cXA to est dobry odcinek Donalda ;d
Piaski czasu mam, ale jakoś nie miałem czasu obejrzeć. Skoro takie pochlebne opinie słysze, to chyba sobie zapodam jakoś na dniach.
Generalnie co do snów, to co noc każdy z nas przynajmniej 4-5 razy (albo i więcej) wchodzi w fazę REM, jednak nie zawsze pamiętamy swoje sny.. Ale jest bardzo proste ćwiczenie na to, żeby pamiętać wszystko o czym się śniło poprzedniej nocy ;)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Ej, tera nie ma konkursu SB po północy... :{ Mamy mało problem.
Bojka: Właśnie o ten odcinek Donalda mi chodziło. :D
 
Do góry Bottom