O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ta, działa zdecydowanie szybciej, choć ja wcześniej też nie miałem specjalnych problemów.

Szczur, czytam tak twoje posty i widzę, że sadzisz dużo błędów ortograficznych. Piszesz też bardzo krótkie posty, popracuj nad tym.

To on naprawia nam Oko Innosa gdy ulegnie nieszczęściu

I wytłumacz mi, co to znaczy... bo dla mnie to jakiś bełkot. Nad stylem też musisz pracować, bo czasami się kompromitujesz.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Szkilo, karaj za błędy ile wlezie, bo jak widzę "nażekam" i "chasła" to mnie aż ponosi.

Co do pogody to 11 stopni na plusie, mocny wiatr, pochmurno.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nieszczęście jest ro dostanie się go w ręce Poszukiwaczy i zostanie lekko uszkodzone.

A co do błędów to jest to u nas rodzinne.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Nieszczęście jest ro dostanie się go w ręce Poszukiwaczy i zostanie lekko uszkodzone.
Wybacz, ale ja nie zrozumiałem ani słowa z tego co tu napisałeś. Poza błędami ortograficznymi nad składnią jeśli chcesz też możesz popracować.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nieszczęście jest ro dostanie się go w ręce Poszukiwaczy i zostanie lekko uszkodzone.

A co do błędów to jest to u nas rodzinne.
Co muszę studiować by cię zrozumieć?
A błędy ci wytyka firefox, co to za problem?
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Oglądałem Żywot Briana, Trylogię Jackass, Godfathera jeszcze nie skończyłem, Dystrykt 9 (najlepszy film jaki ostatnio dorwałem), mam zamiar obejrzeć Ostatni Dzwonek i Incepcję. Poza tym polećcie mi jakiś prosty film bo nudy, a psychologiczne mnie nie bawią. Chcę się rozerwać. ;p
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Co muszę studiować by cię zrozumieć?

Może Szczurologie.

Było coś mówione o długości i treści postów? Warn w nagrodę - zig

No i sie doigrałem :(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Szczur jak to, że orty są u ciebie rodzinne to nie powód do pochwały. Jak chcesz wytrwać bez warnów to pisz bez baboli. Ze słownikiem/wgraj słownik do FF. Cokolwiek.
Jak można się tym wykręcać. Każdemu powinno być wstyd za babole i zawalanie własnego języka. MI wstyd jak wywalę jakiegoś babola.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
urfa, jako ze nie ma esbe, nie mam jak masowo dzielic sie z wami linkami ;d
nie pozostaje mi nic innego jak wrzucac je tu, yo

[yt]Gy4UP_dCjAk[/yt]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nau linki wrzucaj do tematu z Piosneczkami w Hobby. W końcu nie koniecznie chcemy robić z tego tematu kolejnego oceń.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja i tak chcę SB, nie przekonacie mnie : ) Chociaż z drugiej strony trochę czasy GK mi się przypominają, tam też był taki temat.
Co do filmów: dziś obejrzę Ojca Chrzestnego na Polsacie, ostatnio parę ładnych lat temu oglądałem. Poza tym przymierzam się do "hazardzisty" i "bękartów wojny".
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Co do filmów to niedawno obejrzałem Paranormal Activity 1 i 2. Całkiem dobre filmy, obie części na równym poziomie, choć drugą część może ciut lepsza.
A co do SB to szczerze mówiąc mam gdzieś czy SB jest czy go nie ma. I tak rzadko kiedy na nim pisałem bo mi się nie chciało ;P Ale odkąd zostało ono usunięte na forum zrobił się większy ruch, więc są tego pozytywne skutki.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Arven, rzeczywiście, na GK było coś takiego i świetnie zastępowało SB. Swoją drogą fajnie powspominać stare czasy, jeszcze można się tam dostać przez webarchive ^^.

Hm, nie chcę zakładać nowego tematu, a nóż widelec ktoś miał do czynienia z tym telefonem - HTC Dream, tudzież Era G1 - nie wie ktoś czy opłaca się go kupować? Mam go na oku, jest tani, ma ciekawe funkcje, tylko wygląd troszkę odpycha.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Niestety AS, nie korzystałem :(.
U Was też taki straszny wiatr? I zero pozostałości po zimie? U mnie jest strasznie pod tym względem, a śniegu to ja już ze 4 dni nie widziałem ;f.

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
U mnie śnieg był wczoraj, rano się budzę i drapię po kroczu, a za oknem nie ma bieli. Mógłby już nie padać, a ziemia powoli obsychać. Nienawidzę wiosennej chlapy pośniegowej.
Wiat, a i owszem. Powaliło nawet kilka drzew na ulicach i porobiły się korki. Koniec świata idzie :).

Z HTC styczności nie miałem, ale generalnie z tego co wiem, firma telefonów chwalona jest.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Ano wiatr straszny. Jade rowerem, a mi tu taki podmuch dało ze prawie stanąłem w miejscu.

Jedyne HTC jakie kojarze to zespół kolarski HTC Columbia. Pewnie HTC sponsorem zespołu jest, a raczej na pewno.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
U mnie śnieg był wczoraj, rano się budzę i drapię po kroczu, a za oknem nie ma bieli. Mógłby już nie padać, a ziemia powoli obsychać. Nienawidzę wiosennej chlapy pośniegowej.
Nosz, prawie jak ja. Wczoraj śniegu do połowy kolan, dzisiaj zaglądam za okno, a tam zielono. Szybko wszystko stopniało ale jest jedna wielka paćka.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Dobra Panowie i Panie :p dawno tutaj nie zaglądałem, więc mam pytanie :p co się z sb stało? (nie mówię, że to źle, ale jakoś dziwnie tak teraz :p)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/29439-zamkniecie-shoutboxa/

Ave

EDIT: Szkele mnie ubiegł, cholera xD.

Buehehehehe

Nie cwaniakuj tak :p.
 
Do góry Bottom