O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie ma chyba nic wygodniejszego od plecaka. Dla mnie osobiście torba jest strasznie niewygodna, chyba, że mam w niej prawie nic. No ale plecak został po maturze porzucony, ze względów estetycznych głównie. Kobity męczą się w obcasach to i ja mogę.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ze względów estetycznych głównie.

2d6mz611.png
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
plecak jest niach niach... co z tego, że nie macho :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
macho? oj zależy jeszcze jaki to plecak :D

pamiętam czasy kiedy były modne czarne skórzane plecaki, wydałam całe moje oszczędności aby mieć. to chyba był jedyny plecak który mi się podobał i przetrwał kilka lat. później modne były małe plecaczki :D
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Moja niezniszczalna(prawie) kostka wojskowa. To było coś. Kawał szmaty :D

Widzisz Zigi, nie wszystkie się meczą na szpilkach(chyba że mówimy o tych co chodzą po mimo tego że nie potrafią :D), dlatego nie wszyscy faceci meczą się z torbami ;D a co do kwestii estetyki, przy moim, um, ekstrawaganckim wyglądzie wszystko wygląda dziwnie.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ja nosze co lubie
mowia ze ze zawsze patrze jakbym mial komus wpierholic, to tym bardziej nie musze sie martwic ze cos bedzie na mnie ujowo wygladac :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Plecak, nawet nie ma o czym dyskutować. Do pracy idę z plecakiem, jak gdzieś jadę pakuje się w plecak. Taka torba na ramie jakoś nigdy mi się nie podobała.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nic wielkiego :) przystępny stosunek ceny do jakości. Oczywiście klasycznie jak sie kumple z pracy dowiedzieli to badały pytania w sytlu "A męskich nie było" ignoranci :D
torba-meska-na-ramie-david-jones-brazowa.jpg

Btw plecak jest wygodny, ale dziecinnie się czułem latając z plecakiem adidaska do płaszcza, także przyszedł moment na zmianę.

Bueh nie ogarnia was już powoli fala swiątecznych zakupów? Ble jak ja tego nie lubię. W tym roku najchętniej wszystkim zamówiłbym coś z tego samego sklepu i zamówił jedną paczką zancie jakies ciekawe sklepy internetowe tego typu? xD
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Męskich nie było?

Nie ogarnia mnie. Ogólnie w tym okresie, a już najbardziej w grudniu, trzymam się najdalej jak tylko mogę od różnych centrów handlowych, a jak muszę tam wejść to tylko w celu zdobycia pożywienia. Pozostałe kwestie są drugorzędne, jak nawet nie trzecio.

Co do sklepów, jak odkopie ten link który ostatnio znalazłem to Ci podrzucę. Widziałem taki sklep z różnymi nieprzydatnymi pierdołami :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
W sumie co się dziwić, że święta z wiekiem już tak nie cieszą, jak człowieka maltretują zaraz po wszystkich świętych całym marketingowym świątecznym chłamem.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
U mnie nikt nikomu nic nie kupuje i jest gites. Only dzieciarni coś tam mikołaj przynosi, nam "starym" te prezenty świąteczne sprawiają więcej problemów niż radości.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie lubię świątecznego nastroju. Dla mnie definitywnie jest to szkopka na pokaz. Obecnie już chyba mało kto obchodzi święta bo faktycznie je czuje i mu na nich zależy. W moim odczuciu większość świętuje "bo tak trzeba".

Za to bardzo lubię okres po świętach, unoszczący się w powietrzu klimat nadchodzącego sylwestra :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dobry sylwek nie jest zły :trollface:

Jak to powiedział Woody Allen "Gdyby Jezus pojawił się w dzisiejszych czasach musiałby się zapisać na terapię".

Też nie trawię szopki świątecznej. Te wszystkie promocje, które są gównem nie promocją, tylko wyciąganie kasy od naiwniaków. Całe szczęście, że muszę już biegać po sklepach.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Święta święta i po świętach, ale w sylwestra dobry melanż chociaż :trollface:

chociaż imprezy na studiach nie ustają! :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a ja swięta traktuję jako oakzję do wyżerki i prezentów :p
jak jestem w molochach, bo tylko tam robię zakupy, to zawsze wcześniej jakiś drobiazg i coś słodkiego dla najbliższej rodzinki a potem mam kłopot z głowy :) lubię robić prezenty zwłaszcza jak naprawdę cieszą osobę obdarowaną

nie lubię sylwetra, za dużo hałasu i czuję się zbyt stara co roku :p



btw yeed ta twoja torba faktycznie przypomina babską, trza było jakiś ładny plecak kupić, bez napisów,
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
To że z nazwy męska nie znaczy że od razu taka musi być... :trollface:
 
Do góry Bottom