O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Dla niektórych wciąż 128 MB RAM to i tak sporo :D.

ale fakt, wszystko poszło do przodu, teraz to i mój rzęch jest prehistorią.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie ten przeciwnik ;]


Na pyskówki masz pozdrowienia od Jurka Kilera ;D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Dziś przyjechała moja torba xD

Podjąłem męską decyzje o odrzuceniu plecaka i zakupie torby skórkowej ^^ Stary plecak adasia wygląda już na styrany, więc poszedłem w powagę. Wracając z pracy ciągle czułem się jakbym wracał ze szkoły.


Btw tez tak macie czasem, że usłyszycie gdzieś jakiś badziew muzyczny to potem cały czas w głowie się nuci. :argh2:
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Dlatego zainwestowałem w słuchawki. Wtedy badziewia nie wkradają się do moich uszu, a jedynie muzyka taka, na która w danym momencie mam ochotę, albo którą ogólnie lubię.

Też noszę torbę, ale czasem. Jak nie muszę lecieć z lapkiem na uczelnie. Wydaje mi się że mimo wszystko jest bezpieczniejszy w moim plecaku, niż czymś co cały czas się odbija od mojej nogi. Za dobra i fajna maszyna, żeby tak głupia ją wykończyć.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja mam plecak, ale lapka noszę akurat w torbie i jakoś mu to nie zaszkodziło (że obija się o nogę) ;d
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Wiesz co, ja dużo chodzę i łażę, bo nawet lubię przemieszczać się pieszo. I jakoś tak ja mi się obija o nogę to jestem o niego zaniepokojony. Może dlatego że jeszcze jest całkiem nowy, a nie chciałbym się z nim za szybko rozstać :D do tego torbą mimo wszystko jest mi łatwiej w coś trafić, o coś zahaczyć itd. To takie moje przewrażliwienie, pewnie chwilowe.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jesteście młodzi więc plecaki są ok, oczywiście zależy gdzie się idzie z nim bo nie do każdej pracy wypada plecak ;)
a mam pytanko, czy w wieku ok 70 lat też będziecie nosić plecaki? to trochę zabawnie wygląda ale widziałam już staruszków z plecakami, na pewno jest to wygodniejsze niż torba bo obie ręce są wolne :)

osobiście nigdy nie lubiłam plecaków, wolałam torbę przekładaną na ramię.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
generalnie plecak jest cool i nie uważam, że wiek noszącego ma tu coś do rzeczy. Po prostu na lapka mam odpowiednią dedykowaną torbę. Ale wszystko inne targam w plecaku
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Podpisuję się pod pochwałą plecaka, chociaż do pracy zwykle noszę torbę. Ale już na zakupy na przykład nie ma jak plecak, nie mówiąc o podróżach. Wiek faktycznie niewiele ma tu do rzeczy, raczej chyba głównie środowisko i styl życia/pracy.

Yeed, czekamy na stosowną fotkę z elegancką torbą :)
 
Do góry Bottom