O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
tort_penis_na_wieczor_panienski.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
yeed czyzbyś lubił konsumować takie 'dzieła' a raczej 'działa'? :lol:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Yeep jeśli to ciasto..why not ;p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
ugniatanie ciałka też przypomina ugniatanie ciasta, a ugryźć można wszystko zbysiu

Dobrze, że czytam to akurat właśnie od ciebie Abi :trollface: Jak zawsze szlaki przetarte ;]
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Dobrze, że czytam to akurat właśnie od ciebie Abi :trollface: Jak zawsze szlaki przetarte ;]
ale ja jestem stara wiedźma, a ty podobno masz już kogoś ^^

btw ktoś coś wie o odkryciach NASA na marsie? ostatnio latały po necie materiały z datą 22.11.12 a potem zniknęły a 22 było tylko niewielkie info w tv że coś ogłoszą w grudniu, ale co ? :D
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ostatnio NASA ogłosiło że 21ego grudnia nie będzie końca świata, tylko uwaga uwaga uwaga tum tumtumtumtumm

Dec. 21, 2012, won't be the end of the world as we know, however, it will be another winter solstice.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
NASA, faszystowska organizacja, która pokazuje opinie publicznej jedynie ochłapy tego co wie i posiada. Taka prawda.

Jeżeli ktoś potrzebuje potwierdzenia na to, że życie istniej nie tylko na ziemi od organizacji rządowych to szkoda gadać.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Idź, pracuj w NASA, będziesz wiedział wszystko i będziesz mógł oświecać ludzi :trollface:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Idź, pracuj w NASA, będziesz wiedział wszystko i będziesz mógł oświecać ludzi ;P

Znam Namka twoje poglądy, ty znasz moje i już wiele razy próbowaliśmy siebie nawrócić nawzajem. Nic to nie dało także... ciungaj :icecream:
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nie zamierzam Cie nawracać. To miał być taki troll trochę, ale nie wyszedł. Sam ciungaj ;D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kurde ja chciałam coś wiecej sie od was dowiedzieć a wy o ciunganiu :lol:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ciungaj morra :D tak było w oryginale ;D powinniście robić przypisy do takich wypowiedzi ;D
 
Do góry Bottom