O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja mam znajome, które po kilku piwach leżały w kuchni wraz z nieznajomymi osobami lub z osobami, których nienawidzili w dość niedwuznacznych pozycjach.
Więc Romek to zależy od tego jak mocną głowę ma dziewczyna.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
a tak przy okzaji nie jesteś szpetny :)

Po prostu brzydki :trollface:

żartuje, schrupałbym gdybym cie miał w pobliżu. Myślę że jak jest pijana to nie odróżnia albo nawet nie ma pojęcia z kim gada.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
żartuje, schrupałbym gdybym cie miał w pobliżu. Myślę że jak jest pijana to nie odróżnia albo nawet nie ma pojęcia z kim gada.
A potem mówi :
d - Byłeś wspaniały Mariusz.
c - Nazywam się Tomek.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
:lol: dobre szkelo

romek uważaj, baal ma na ciebie apetyt :D


kurde tyle czasu od gupa i wielu odbija ;P
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Także ja nadal nie skończyłem Risen 2..wolę grac w haxa :D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
A ja sobie właśnie mykam po Wybrzeżu Ostrzy i wciąga mnie jak diabli :)
Jeśli nie liczyć rozdwojenia jaźni podczas czytania i słuchania dialogów, bo czasem mam wrażenie że gram w dwie różne gry :eek:

A propos pytania Romka, to osobiście nie zauważyłam aby mój zmysł estetyczny zmieniał się w zależności od malejącego stężenia krwi w alkoholu. Co najwyżej sama sobie wydaję się piękniejsza :p
Na temat efektu upalenia nie mogę się wypowiedzieć z braku danych wejściowych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Aha czyli jest jak myslalem czyli w sumie pytanie bez sensu
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja tam Risena dobrze wspominam, klimacik siedzi. Trochę mogłaby być gierka dłuższa i walka z bossami ciekawsza. Zakończenie też szału nie robi, mogli się bardziej postarać. Mimo, że grało mi się fajnie, nie zbiera mi się na drugie podejście.\

Barn a jak grasz?? trzymasz z Indianami czy z Inkwizycja ?? Broń palna, biała czy voodu ??
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Inkwizycja, ale na pewno przejdę jeszcze raz po stronie Indian i z voodoo. Na razie broń palna i biała mniej więcej po równo.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mi też gierca się podobał nawet bardzo, ale jeszcze nie przeszedłem. Po prostu pewnego dnia ją wyłączyłem i już nie mam ochoty włączać. Znużenie?

Co do pijanych kobit, nie ma reguły. alkohol nie zmienia ludzi, on tylko wyzwala z zahamowań. I o tym musisz pamiętać.
Chociaż obiektywną ocenę atrakcyjności zmienia... ^^
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja ukończyłem grę raz po stronie Indian i powiem, że ciekawe. Jak na razie chwila przerwy, ponieważ mam jeszcze coś innego do ukończenia/zagrania.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Zaraz, to mogę decydować po której stronie kończę grę? Fock, muszę szukać płytki do Risena...
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Kto by pomyślał, że niegdyś najsłabszą część Gothica będę wspominał tak miło. I to chyba jest właśnie jego magia i produktów Pirahni. Powodują wspomnienia. :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zigi teraz błysnąłeś niezłą nutką! Wywołuje wspomnienia nie ma co, aż się zachciewa pobiegać Bezimiennym po lasach i dolinach i posłuchać owej zacnej melodii.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Gothic 3 uwielbiałem za to, że to był lepszy hack n slash niż chociażby to dzisiejsze gówienkowate Diablo 3 : D
Fabuła może nie wkręcała jak w Gothicu I (cóż, G2 bez NK to łaskawie mówiąc średnia giera) ale kiedy walczyło się z np Zubenem, albo przemierzało putynię i zabrzmiała ta wspaniała oprawa muzyczna od Kaia, to ciarki po plecach szły : D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
sskopia.jpg

znalezione u kolegów zza miedzy. Od jakiegoś świeżutkiego Usera.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Deus Ex to gra stworzona przez firmę Ion Storm w 2000 roku. [...] Niestety, gra ma dość duże wymagania, szczególnie co do ilości pamięci RAM. Do w miarę komfortowej zabawy niezbędne jest posiadanie min. 400 Mhz "pod maską", dobrego akceleratora (przynajmniej Voodoo 2) i 128 MB RAM.

"Jedynym czarem przeszłości jest to, że minęła."
 
Do góry Bottom