O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Luxtorpeda kojarzy mi się z tanim winem..no ale przecież w Polsce mamy Tylko Wina Tuska ;D
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ha. Bystry jesteś yeedo :p

Btw, Biaf. Wczoraj gadałem z ziomkiem, ma wszystkie książki Łysiaka, także jeszcze chwila i biorę się za poznawanie tej części literatury. Mówił że nawet z moimi poglądami jest to warto poczytać :p
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Mówił że nawet z moimi poglądami jest to warto poczytać :p

Oczywiście, że warto, szczególnie te beletrystyczne i o historii, historii sztuki i około historyczne. Ale z pozycjami poświęconymi polityce, geopolityce, bez względu na poglądy, też warto się zapoznać. Co najwyżej nie dasz się przekonać do tego co pisze, ale na pewno mnóstwo rzeczy ujrzysz z nowej perspektywy, a już dla tego samego warto ;)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nameless, jak coś, to rodzice zgromadzili biblioteczkę takiej literatury u mnie, więc jakbyś chciał poczytać coś z tego gatunku to służę pomocą ;)
Heh, skończyłem całą sagę Mass Effect i nie mam teraz w co grać, bo żadnego porządnego tytułu dopatrzeć się na rynku nie mogę :<
Ale powiem, że nie rozumiem, czemu w 3 części ludzie tak piętnują to zakończenie ;d
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Heh, skończyłem całą sagę Mass Effect i nie mam teraz w co grać, bo żadnego porządnego tytułu dopatrzeć się na rynku nie mogę :<
Ale powiem, że nie rozumiem, czemu w 3 części ludzie tak piętnują to zakończenie ;d
jak nie rpg, to diablo3, max payne nowy lada chwila.z rpg nowy risen rzekomo ma jakieś zadatki na dobrą grę

szpan]Udało mi się zakupić przedpremierowo nową płytę Luxtorpedy z autografami muzyk&oacute;w, jaram się : D [/szpan]
to poproś Hansa ode mnie żeby rzucił singla krzyszmas alkoholis albo drut z autografami
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Wolność słowa to cudowna sprawa. Czytam r&oacute;żne rzeczy w r&oacute;żnych miejscach. Z reguły na początku napawają mnie one przerażeniem. Potem dochodzę jednak do wniosku, że to nawet zabawne. Niekt&oacute;rzy zdecydowanie powinni olać to co robią i pisać komedio-kryminały. To doskonały gatunek literacki w kt&oacute;rym dużo ludzi by się pewnie odnalazło. A jeszcze więcej os&oacute;b bardzo chętnie by się pochyliło nad takimi wyczynami. Nie zaprzeczę, że sam chętnie bym coś takiego poczytał, ale z bardziej fikcyjnymi wydarzeniami, a na razie pozostanie mi dalsze szperanie po necie.

Miłosierdzie boskie i głupota ludzka nie znają granic, a jeśli chodzi o to miłosierdzie to mam pewne poważne wątpliwości :D
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Łosz kurde. Jak tak przeglądam forum, i trafiam na temat w kt&oacute;rym pisałem głupie posty, albo się z kimś kł&oacute;ciłem to myślę sobie żal... Szczerze powiedziawszy jestem trochę starszy, ale nie wiem czy stałem się - powiedzmy...- dojrzalszy. Wyjdzie w praniu...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pewne jest, że na pewno nie zdzeciniałeś. To domena staruszk&oacute;w. Szczerze powiedziawszy, wole nie dożyć tego okresu bo to męczarnia dla otoczenia. Z drugiej strony ciekawe jak taka osoba się czuję. Może jest szczęśliwsza żyjąc w tym swoim świecie niż była kiedyś wcześniej.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Zdziecinnienie objawia się na r&oacute;żne sposoby i w r&oacute;żnym wieku. Jak dla mnie to nie tylko demona os&oacute;b starszych :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
szczur starzejesz się :p

ja już dawno zdziecinniałam i to przez was, czyli źle ze mną :lol:
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zapewne jest r&oacute;żnica między dziecinnością a zdziecinnieniem na starość a między tym wszystkim jest pewnie niedojrzałość. I w sumie im dłużej ma się coś z dziecka tym dłużej jest się młodym a to chyba dobrze. Abi ciesz się dzięki nam nadal jesteś infantylna :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Przynajmniej od kiedy jestem weteranem i mniej sie udzielam możecie mniej oglądac mą infantylną postawę.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Witam :)
Czy ktoś z was grał może w Lord of the rings online? Jeśli tak, czy opłaca się to pobrać. Dodam, że jest za free na steam. Pozdro :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
przeciez to zawsze za free bylo
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Od jakichś kilku miesięcy LOTR online jest f2p, przedtem był p2p.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dokładnie to ponoć od 2010 jest już za free, a sama gra miała premiera w 2007 roku. Jednakże f2p ma ograniczone możliwości.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Jak zawsze, płacisz to masz więcej możliwości. Nic nowego.


zeby nie było że spam tylko:

 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Takie pytanie mam. Jak dziewczyna się bardzo napoi alkoholem albo upali czymś innym, to czy dla niej każdy facet wydaje się ładny (tak samo jak w przypadku płci przeciwnej, u nas facet&oacute;w) czy ogarnia ky&oacute;ry jest ok, a kt&oacute;ry szpetny? :D Może jakas kobieta napisze.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Takie pytanie mam. Jak dziewczyna się bardzo napoi alkoholem albo upali czymś innym, to czy dla niej każdy facet wydaje się ładny (tak samo jak w przypadku płci przeciwnej, u nas facet&oacute;w) czy ogarnia ky&oacute;ry jest ok, a kt&oacute;ry szpetny? Może jakas kobieta napisze.
A chcesz jakąś napoić i p&oacute;jść z nią w ustronne miejsce? ^^
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehe romanie, mało tu kobiet, ja nie piję, nie jaram,,, no więc rozr&oacute;żniam urodę, w moim m&oacute;zgu uroda nie ma znaczenia ale to co siedzi w głowie faceta:p ale dzisiejsze młode kobietki są inne, może pod wpływem emocji nie patrzą na buzie, może.
nie radzę ci kusić chwilowo niemyślącej kobiety, to może źle się skończyć dla ciebie :p, a tak przy okzaji nie jesteś szpetny :)
 
Do góry Bottom