Mroczne Tajemnice

GlaziK

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
2
Nie wiem dlaczego... Ale... Gram od wczoraj w Gothica z dodatkiem MT, dzisiaj gdy sobie biegajac usuwalem moby i nabijalem lvl w pewnym momencie "Podejrzany Typ" (ten z poczatku) zaczal mi bic 2 scierwojady obok mnie. Te zignorowaly mnie mimo iz zaczalem je bic wczesniej i pobiegly do niego... On je dobil... Wtedy zaczalem strzelac z luku do niego. A on? Stanal jak wryty z wyciagnietym lukiem i sie na mnie patrzal... Zbilem mu lukiem HP do niskiego poziomu, pobilem go i uciesozny lepszym lukiem poszedlem bic moby dalej. I tak bijac zauwazylem ze strzelam sobie do mobow a one stoja i w ogole na to nie reaguja. Tylko jak sie przemieszczam dokola nich to czasami mnie zauwazaja, tak jakby pewne miejsca w swiecie gothica sie zbugowaly i moby w nich mnie nie widza... Restartowalem gre - nic nie dalo, wczytywalem inny save - jest to samo... Nie chcialbym musiec grac od poczatku wiec czekam za rada...

Pozdrawiam
 

GlaziK

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
2
Mam patcha najnowszego - 1.03... Reinstall gry nie pomogl... :/

Druga sprawa... Nie wiem jak to powinno byc, ale czytalem ze moby powinny sie respic co jakis czas, a nie tak jak poprzednio co akt. Jak dlugo mam czekac za nowymi mobami aby sie pokazaly bo juz pare godzin gry jest na tym save, a mobow ktore ubijalem nawet na poczatku jak nie bylo tak nie ma. Hm... Jeszcze jedna sprawa z questem - Po odnalezieniu NEKa oddalem jego amulet zlemu i quest nie zakonczyl sie... To normalne?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moby... cos mi tu tibą śmierdzi xD
Co do respienia się potworków, to jestem na 100% pewien że czytałeś o Diccuricu, tam faktycznie resp następuje co jakiś czas, ponieważ nie ma czegoś takiego jak roździały. Tutaj nowe stwory pojawiają się co rozdział, czyli normalnie.
Z tym Nekiem miałem i mam ciągle tak samo :<
 

Koczon

New Member
Dołączył
23.8.2008
Posty
2
Siema all.Mam taki problem z pradawnymi jestem na drodze 7 kroków zabiłem tego wrednego maga od el'ine przespalem sie z nią 2razy i dalej nie wiem co robić idę do ken'udza i nic do innych pradawnych i tak samo (wykonałem zadanie dla tego belerighta czy jakoś tak oczywiście oszukałem go,dla tego dobrego wojownika,kogha i tego maga gdzie jest kryształ paladyna, a z tym typem-smokiem tez nic ;/
Pomóżcie...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gdy zrobisz wszystkie zadania musi się pojawić opcja dialogowa u Ken'udza i on każe ci znaleźć mentora i takie tam. Ale sokor naprawdę zrobiłeś wszystkie zadania z drogi to albo masz błąd albo czegoś nie zrobiłeś. Radzę zajrzeć do jakieś solucji.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
A czy wykonales zadanie Kana czy jak mu tam? (trzeba mu dac jakis trunek) Bo nie napisales o nim wiec wydaje mi sie ze jego ci brakuje..aaa i wlasnie musisz z tym magiem na F co ci nie ufa gadac algirion ci w tym pomoze.
 

Koczon

New Member
Dołączył
23.8.2008
Posty
2
gadalem z tym khunem czy jakos tak dalem bimber zdobylem juz zaufanie tego maga no wykonalem all i nic ;/ chyba bede musial isc drogą beliara...;/
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zebrałem swoje wszystkie ( chyba ;p ) pytania i postanowiłem je zadac ;p

Pradawni zostali juz zaatakowani, ten ich wielki mistrz sobie na glebie leży i nie wiem co mam dalej robić. Kazali mi znaleźć Urizjela i się go pozbyć, ale nie wiem gdzie ten typ jest ;p

Dwa, gdzie znajde klucz do tej wieży w klasztorze na urwisku, tam gdzie z Gornem zdobywamy kamień ??

Trzy odebrałem paczki od wszystkich z obozu przemytnikow, a ten ich przywódca wciąż każe mi zebrać towary od chłopaków :<
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
1. Idziesz na teren orkow (tam gdzie byl Diego w G2) i otwierasz dzwi kluczem od tego zdrajcy pradawnego i z nim walczysz on ma przy sobie krzysztal teleportacyjny na wyspe uriziela.

2. Nie pamietam lub nie wiem xD

3. A od Monka wziales? musisz absolutnie od kazdego.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli Monk to ten co z nim walczyć miałem ( pod wodospadem był ) to go zabiłem i zabrałem wszystko co przy sobie miał, to dobrze ?? ;p
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Niestety zrobiles tak jak ja kiedys, zeby dostac od niego przesylke +zapis w dzienniku trzeba bylo z nim w obozie gadac gdzies w II rozdziale.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Niestety zrobiles tak jak ja kiedys, zeby dostac od niego przesylke +zapis w dzienniku trzeba bylo z nim w obozie gadac gdzies w II rozdziale.


Niekoniecznie, ale nie można go zabić, on u mnie siedział od początku pod wodospadem i dawał zadanie i paczkę. Zabiłem go później jak szedłem po kamień ogniskujący. Może i bug u mnie. Ale akurat z tym nie miałem problemu.
 

Peja

Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
30
Mam pewien problem. Otóż wczoraj sobie ściągłem MT grałem jakieś 30min i zapisałem, wyłączyłem, kiedy później chciałem wczytac grę to gdzieś w 3/4 wczytywania gra się wyłączyła i jakaś tabelka wyskakuje, zaczołem grę od nowa i znowu to samo, wie ktoś może jak nbaprawic ten bug???
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Po pierwsze zapisuj na kilku slotach w krótkich odstępach czasu.
Jesli tabelka wyskoczy na jakimś slocie wczytaj inny i już bezpośrednio z włączonej gry wczytaj ten co się nie chciał wczytać.
Jesli mimo zpisów na powiedzmy 5 slotach wszystkie się zepsują zamieść tu screena.

Z tymi błędami to u mnei tak samo jest i w/w sposoby działają :)
 

Peja

Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
30
CYTAT(szczurek @ 14-09-2008, 17:29) index.php?act=findpost&pid=196366
Po pierwsze zapisuj na kilku slotach w krótkich odstępach czasu.
Jesli tabelka wyskoczy na jakimś slocie wczytaj inny i już bezpośrednio z włączonej gry wczytaj ten co się nie chciał wczytać.
Jesli mimo zpisów na powiedzmy 5 slotach wszystkie się zepsują zamieść tu screena.

Z tymi błędami to u mnei tak samo jest i w/w sposoby działają :)



Zapisałem 5 razy i nic

http://img264.imageshack.us/my.php?image=gothicre8.jpg
to się zawsze pojawia
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
CYTAT


:angry: jak sciągnąć mod mt?!Musze go mieć bo nie będę miał tych fajowych zbroi!
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Wyglada na to ze brakuje pliku jakiego modelu/zbroi, radzil bym ci przeinstalowac mod albo nawet caly gothic save mozesz gdzies zapisac, powiedz jeszcze skad sciagnales MT i czy masz patcha 1.03?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Podobnej treści błąd włąsnie mi wyskakuje i moje sposoby w 99% działają =)
 
Do góry Bottom