Mroczne Tajemnice

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
wie ktos moze jak grac kosci? dostalem woreczek od Ype~ tego lowcy orkow obstawilem...i kazal mi wrzucic ale mam tylko woreczek z koscmi i nie da sie go otworzyc..
 

kamil19cox

New Member
Dołączył
21.9.2008
Posty
2
siemka wszystkim ,mój problem polega na tym ze gdy gram w mroczne tajemnice nagle wywala mnie z gry , i wyskakuje okno z napisem access visulation. i jest to w określonych miejscach np gdy do idę do chaty cavalorna lub chce skopać monka w 3 rozdziale i zabrać mu kamień ogniskujący to mnie wywala dodam ze mój komp jest w miarę mocny,DODAM ZE ZAINSTALOWAŁEM JESZCZE RÓŻNE PATCHE , LECZ NIC TO NIE POMAGA!!!!!!!!!.

athlon64+ 3000 (1809ghz)
grafa: geforce 6600gt(256mb)
2048MB RAM
dysk twardy :200GB
WINDOWS XP OCZYWIŚCIE
BARDZO PROSZE O POMOC
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
hm zwiększ pamięć wirtualną
x 2,5 na pierwszej partycji
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT(Najemnik@ @ 16-09-2008, 21:55) index.php?act=findpost&pid=196599
wie ktos moze jak grac kosci? dostalem woreczek od Ype~ tego lowcy orkow obstawilem...i kazal mi wrzucic ale mam tylko woreczek z koscmi i nie da sie go otworzyc..


Podbijam, wie ktoś ??

Z innej beczki, Eremita dostał już odemnie Chromaniny, gdzieś go wcięło ale zadanie zostało w dzienniku do wykonania. Co mam zrobić ??

Czy wam też gra zwiesza się jak dajecie żarcie temu kowalowi z obozu przed kopalnią ??

Gdzie znajde artefakty których szuka jeden z przemytników, przyniosłem mu już grala z wieży, posążek innosa + jeszcze jakies 2 ( nie pamietam jakie ) rzeczy i z tego co wywnioskowałem brakuje mi jednej. Zna ktoś położenie ich wszystkich ??

Gdzie znajde Nesta, kopacza który nawiał z obozu przed kopalnią. Mam go zabić i zabrać wszystko co ma przy sobie.

Gdzie znajde ziółka dla tego alchemika - pustelnika, jedne znalazłem po drodze do Sekty i kołok tych szkodników na początku ( ale to wciąż ten sam rodzaj ) a te drugie ?? Pamięta ktoś ??

Kompletuje zadania bo lada chwila ide ubić śpiocha xD
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Gdzie znajde Nesta, kopacza który nawiał z obozu przed kopalnią. Mam go zabić i zabrać wszystko co ma przy sobie.


Pamiętasz te zębacze co miałeś zabijać ? I tego wielkiego gada w jaskini ? Tam szukaj gdzieś w okolicy albo i nawet w tej samej jaskini.

CYTAT
Gdzie znajde artefakty których szuka jeden z przemytników, przyniosłem mu już grala z wieży, posążek innosa + jeszcze jakies 2 ( nie pamietam jakie ) rzeczy i z tego co wywnioskowałem brakuje mi jednej. Zna ktoś położenie ich wszystkich ??


Relikwie Innosa (krąg w pobliżu zatopionej wieży Xardas), Błogosławiony Posążek Innosa (jaskinia koło tego kręgu), Relikwie Adanosa (ruiny, a dokładnie podziemia twierdzy, tam gdzie pojawia się UrShak), Misa z Krwią Demona (wnętrze zatopionej wieży Xardasa) i Gral Życia (jaskinia w lasach okalających wybrzeże)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kurcze to tego kopcza wcześniej znalazłem a zadanie dalej mam nie zaliczone :/
Mise znalazłem ale nie przypuszczałem ze to jeden z artefaktów ;p

No nic dzięki, licze na odpowiedź na pozostałe pytania też :D Bo z nudów w g3 gram a tak bym MT skończył xD
 

Mertol

New Member
Dołączył
25.9.2008
Posty
5
Wiecie co? nie mogę ściągnąć MT, próbowałem z www.poziomkaz.pl ale nic nie daje ściągam z download i nic plis pomóżcie
 

Mertol

New Member
Dołączył
25.9.2008
Posty
5
Ok dzięki już mam, ale mam pytanko gdzie znajduje się ten obóz przemytników co nam zleca Diego to zadanie i jak się dostać to tej baby co ją porwali bandyci, jak wejść do jaskini, której pilnuje Valor ?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jeśli grałeś w g1 na pewno wiesz gdzie jest plaża pod wieżą mgieł. To właśnie tam znajduje się siedziba przemytników.
Aby "uwolnić" tą kobiete musisz udać się do lochów zamku w Starym Obozie i uwolnić typa, którego imienia niestety nie pamiętam.

Skoro mam okazję to ostatni raz zacytuje, mając nadzieje że ktoś mi pomoże :<

CYTAT(szczurek @ 23-09-2008, 03:37) index.php?act=findpost&pid=197232
Podbijam, wie ktoś ??

Z innej beczki, Eremita dostał już odemnie Chromaniny, gdzieś go wcięło ale zadanie zostało w dzienniku do wykonania. Co mam zrobić ??

Czy wam też gra zwiesza się jak dajecie żarcie temu kowalowi z obozu przed kopalnią ??

Gdzie znajde ziółka dla tego alchemika - pustelnika, jedne znalazłem po drodze do Sekty i kołok tych szkodników na początku ( ale to wciąż ten sam rodzaj ) a te drugie ?? Pamięta ktoś ??

Kompletuje zadania bo lada chwila ide ubić śpiocha xD
 

zonk90

New Member
Dołączył
20.9.2008
Posty
1
Witam.

Mam dość istotny dla mnie problem z Pradawnymi, gdyż wykonałem dla nich wszystkie zadania(mam tu na myśli zadania dotyczące Eli'Ne i Balaiaretha i innych pradawnych) po których powinienem porozmawiać z Ken'Udzem. Jednak tak się nie dzieje. Gdy zaczynam rozmowę z którymkolwiek z Pradawnych maja opcje tylko "Koniec".
Co mam robić albo co mogłem źle zrobić, że tak się dzieje ??
Prosiłbym o szybką odpowiedz. Z góry dzięki.

Pozdrawiam
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Poczytaj dziennik, na jakim etapie zadań jesteś, skoro nie mozesz rozmawiac to albo nei zrobiłes wszystkiego albo masz buga...
Spróbuj zwyczajnie wyjsc od Pradawnych, jeśli się powiedzie znaczy że all jest ok.
 

mareks

New Member
Dołączył
15.10.2008
Posty
1
Witam wszystkich,mam problem z wczytywaniem gry po zainstalowaniu Moda nie mogę wczytać wcześniej zapisanej gry,wyskakuje cały czas mi taki błąd D:MLD:zMODE( PROTO:LOAD3DSMAXASC):ASC NOT FOUND:KEILER BODY,ASC.Próbowałem różnnych sposobów idalej to samo czytałem na FORUM otym błędzie i dość dużo osób ma taki sam problem. Prosze opomoc z góry podziękowania.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Mareks nie wiem co sie stało, ale sprubuj reinstal.
A ja mam taki problem, że na drodze do obozu sekty, przemytników, i ogulnie w całym tamtym lesie
pojawia sie mnóstwo wilków. Wiem że w MT jest respawn, ale taki że mi sie aż komp zacina, tak jak
ide i las jest pusty to mi nagle z nieba spada z 1000 wilków czarnych i czerwonych. POMÓŻCIE PLIS
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Normalny bug w MT. za szybki respawn mobow. I potem sie nagle okazuje ze zamiast 4 wilkow jest ich 10 15 20 i wiecej. Z tym nic nie zrobisz. Chyba ze poziomki wydaly jakis patch poprawiajacy to.
 
Do góry Bottom