Mroczne Tajemnice

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Chyba mam rozwiązanie dla twojego problemu.Ta arena jest NA ŚMIERĆ I ŻYCIE, więc musisz dobić przeciwnika.Chyba że dobijasz, to nie znam rozwiązania.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Wysoki a jak zainstaluje patche to też można to zmienić ? bo mam zainstalowane i niewiem czy to co pomoże mam 1.0.3
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Najlepiej to usuń modyfikację, którą masz, zainstaluj z tej stronki którą podałem wcześniej, po instalacji 1,03 zmieniasz to co dałem 'w cytacie' i dowalasz łatkę 1,03. Ja tak zrobiłem i wszystkie obozy mi działają, nie ma problemów z wywalaniem do windowsa (chyba że wcisnę kilka klawiszy na chama :p)

Shawn: Wielkie dzięki, dobiłem tych dwóch gości i mogłem dalej walczyć. Arenę mam z głowy. Jeszcze raz dzięki :)

Edit: Mam kolejny problem ^^ Dostałem misję od Kruka, aby znaleźć 4 kopaczy. Znalazłem Sancha, Popa, ciało Nixa i zabiłem Martineza, bo się na mnie rzucił. Tylko, że nie mam żadnej opcji dialogowej z Krukiem (zleceniodawcą) :(
 

oleG

Member
Dołączył
5.5.2009
Posty
51
Jak masz zamiar 1 raz grać to próbuj zagrać aż do skutku bo na początku zawsze jest tak że ci się wyłączy ;]
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Wysoki .. nie wiem czy dobrze postąpiłeś zabijając Martineza .... A od Nixa trzeba było zabrać wszystko co miał przy sobie z tego co pamiętam. Nie wiem czy zabicie Martineza nie skopało ci tego questa ....
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Z tego co pamiętam to Martinez zawsze się na ciebie rzuca i trzeba go zabić, a potem powiedzieć o tym Krukowi,
Wysoki ty go dobiłeś czy odrazu nie żył?
 

Sonnen

New Member
Dołączył
13.8.2009
Posty
23
Mam wielki problem !!!!
Wszyscy chwalili mod "Mroczne Tajemnice", więc postanowiłem go sobie zainstalować.
Ściągnąłem go ze strony gothic.phx.pl razem z PlayerKit'em.
Uruchamiam parę razy, bo w trakcie ładowania nowej gry się mod wyłączał.
W końcu zaczynam grę. Gram sobie 1,5 godziny, potem idę spać.
Następnego dnia (czyt. dzisiaj) chcę grę kontynuować lecz podczas uruchamiania ANI mod ANI normalny Gothic mi się nie włączają !!! Uruchamiałem na 2 sposoby.
1. Najpierw włączając PlayerKit'a i poprzez niego gry/mody,
2. Z pulpitu: klikając ikonę Gothica uruchamiał mi się PlayerKit, poprzez niego startowałem gry.
W żaden z powyższych sposobów gra mi się nie uruchomiła !!!!!!!!!!!
CO SIĘ DZIEJE ?!
Pomocy !!!
pozdro
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No więc, gram sobie od jakiegoś czasu, przeszedłem już całą fabułę dodatku i zostało mi praktycznie tylko pójść do Śniącego i go załatwić, ale mod dostał focha na mnie i co chwilę się wyłącza. Przy normalnym chodzeniu między obozami to jeszcze da się przeżyć, ale jak chcę pójść do lasu za expić to koniec, gra wywala do windowsa przy 4 wilkach, dziwne bo kiedyś jak z lasu wysypywały mi się wilki to nic się nie działo. Drugi problem to, że nie mogę się uczyć walki żadną bronią, nie jest to wielkim problemem bo walkę dwuręczną mam na 124%, ale chciałbym używać jednoręczny Uriziel, nikt kto wcześniej mnie uczył walki jaką kolwiek bronią już mnie nie uczy, chyba już ktoś tak miał, może zna rozwiązanie.
 
Do góry Bottom