Mroczne Tajemnice

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie zakładajcie setek nowych tematów, jak macie jakieś problemy pisać tutaj. Łatwiej i przejrzyściej będzie znaleźć sporo informacji.
Jak można to poproszę o podpięcie.



################
Moje pytanie, gdzie w MT jest obóz Łowców Orków i kiedy można zdobyć jakiś hełm.

Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wychodzisz południową bramą ze starego obozu i skręcasz przy panczo w ścieżkę na prawo na terytorium orków
cały czas prosto i zacznie się sieczka ;]...co do hełmu to nie wiem sam jeszcze nie znalazłem
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Hełmy znalazłem bodajże 3 :) Jednak pamiętam jedną z nazw ;] Szyszak ;) Jest korona i znajduje się bodajże w mieście Orków w którejś z jaskiń ;> Kolejny hełm jest w starej cytadeli, a konkretniej w tej jakby piwnicy, którą otwieramy za pomocą dźwigni, jest tam również Kamienny Golem ;) W rogu jest ów hełm i artefakty Adanosa. I o ile dobrze pamiętam jeszcze jakiś hełm jest w Klasztorze w wieży gdzie drzwi zamkniete są na klucz. A ów klucz możemy znaleźć dopiero po rozmowie ze starym alchemikiem, który da nam kolejny klucz do szkrzyni bedącej w młynie (krecą się tam 2 aligatory i jest ciało Nixa) i następnie w tej skrzyni jest klucz do tych drzwi od wieży :) Ufff masło maślane :D Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Kolejny hełm jest w starej cytadeli, a konkretniej w tej jakby piwnicy, którą otwieramy za pomocą dźwigni, jest tam również Kamienny Golem


Jesteś pewien na 100%????? przecież kamienny golem pojawiał się dopiero w G2 w samej cytadeli...a tak to był tyko na moście....gram w MT byłem w tej "piwnicy" i nic nie znalazłem
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jestem pewny, z tym, że ja byłem tam w Cytadeli dopiero gdy miałem pogadać z Ur-Shakiem ;) Poza tym w G2 nie ma Cytadeli bo zamiast niej jest siedziba Smoka Yeed ;] A otwierasz tam zejście za pomoca dźwigni która jest na ścianie ;> Zapewne byłeś tam ;) Jestem pewny na 1000% że znajduje sie tam heł ;] ;) A wygląda typowo jak orzeszek na motor <lol2> Ale tak na marginesie cały Mod jest w pyte, jednak z tymi hełmami to mały niewypał :D Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taaak....a siedziba smoka to nad czym była jak nie nad cytadelą...przecież nie rozpłynęła się w powietrzu mistrzu :p xD
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Tak mistrzu :p Ale z tego co widze to nie kumasz o co mi chodziło ;] Kamienny Golem jest jeszcze w cytadeli ;]
Jak pociagniesz za dźwignię to w zasadzie pod Twoimi nogami powinna sie zawalić podłoga :) Wejdź tam a znajdziesz Kamiennego Golema I heł :) A Golem na moście jest przy Górskiej Fortecy ;) Dajcie mu Bana bo nie kum kum z niego ;P :) :D


EDIT:


No Yeed i żeby mi to było ostatni raz ! :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
aaaa....o kutfa..przepraszam bo masz rację...pomyliłem fortecę z cytadelą ;/
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Znalazłem 2 hełmy ;]

Jeden jest w nowej lokacji tam gdzie idzie się do pradawnych, leży na lewo od Królowej Pajęczaków (ledwo go znalazłem, bo u mnie przykrył go jeden z martwych pajączków :>), a drugi znalazłem w podziemiach wierzy na środku jeziora (trzeba wpłynąć pod wodę, a tam czeka na nas dość trudna przeprawa przez zombie, szkielety i coś jeszcze :> ), obok hełmu leży jeszcze zbroja z pełzaczy i jakaś broń, ale nie pamiętam jaka.


A co do dodatku, to jest że tak powiem zajebisty, G2NK wymięka moim zdaniem przy MT :>


EDIT:
Kolejne pytanie, gdzie mogę znaleźć łuk śmierci ? - dobra już wiem ;] w 4 rozdziale idzie go kupić u .. :>

I kolejne ;P
Opłaca się inwestować w kowalstwo ?
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
No są niektore plusy i minusy ale dla tego kowala z nowego obozu to warto bo jak mu przyniesiesz pare takich rzeczy to cie nauczy wykonywac najlepsza bron 1h co ma 180 obrazen i zrobi ci jeszcze jak mu przyniesiesz luski smoka pancerz smoka i ulepszy ci jedna ze zbroj twoi chyba z pelzaczy.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jestem w 5 rozdziale i nie wiem u kogo uczyć się walki 1 ręcznymi broniami.
Każdy npc który teoretycznie nauczuać, nie ma żadnej opcji rozmowy :/
Jakieś rady ?
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Spróbuj może u Anghara (to jeden z pustelników). Ale musisz mu przynieść te 40 stali :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Byłem, nie idzie :/ . Nie pustelników, tylko przemytników ;)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
1H, 2H/łuki/kusze jacyś tam nauczyciele są.

A swoją drogą mam też dziwnego buga, bo mam 80% umiejętności w 2H, a biję z prędkością jak bym miał mniej niż 30%, dziwna sprawa, wie ktoś może jak to naprawić ?
 

pawlllo

Member
Dołączył
13.1.2008
Posty
56
mam problema w MT, jak dostaje zadanie żeby zostać magnatem muszę znaleźć kopaczy, gdzie oni są??
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
juz ci napisałem w tym temacie co napisałeś w G1 i gdzie zadawałeś to samo pytanie więc po co 2 razy pisać xD

Ps: Gdzieś tam było w jednym temacie że najlepszy miecz w tym modzie to Ostatni Cios a otóż nie. Najlepszą bronią jest Ostatni Bastion czy jakos tak ale nie wiem dokładnie. Jest to broń jednoręczna, wymagana siła 200, obrażenia 300 + magia. Ten miecz wali z magi czarami kulu ognia jak uriziel w zwtkłym gothicu i jeszcze uderzeniem pięści jak baseball rozpierduchy :) Ten miecz można zdobyć chyba tylko na kodach lub od avatara Innosa jak sie go zabije tylko nie wiem gdzie on jest. Kod na ten miecz: AvatarSword (oczywiście nie należy zapominać o insert) :)
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
Ja nie mogę zainstalować MT ściągam z gothic site (by Pozimkaz) otwieram wybieram dysk instaluje (i tu właśnie jest problem).Zawiesza się za każdym razem co ja mam zrobić??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Instalacja się zawiesza czy komputer ?? Może wadliwą instalkę tam mają, spróbuj pobrać z innego źródła.
 
Do góry Bottom