Mroczne Tajemnice

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mam jeszcze jeden problem. A mianowicie, mag z obozu przy starej kopalni kazał mi znaleźć miejsce
po pocisku z jego wielkiej katapulty. Chyba znalazłem, ale nie wiem czy to jest to.
Byłem w jaskini nie daleko od obozu łowców orków i gadałem z orkowym pułkownikiem, znalazłem martwego
łowce jestem łowcą i ide do tej jaskini. Znazłem stój cienia i jakieś graty, był tam jakiś portal. i tu jest pytanie.
Czy ten portal to jest to miejsce po pocisku??

DUDEKKSS mam pytanie, czy po zainstalowaniu patchy trze zreinstalować grę i zacząć nowego save'a???
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Co do miejsca po pocisku - nie, to kawałek dalej w okolicy wieży Xardasa koło takiego małego bagienka.
Przed wejściem do tej jaskini stoi ork Elita ( albo 2 ;p ).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Also...

Ręki se uciąć nie dam, czy nie będziesz musiał grać od nowa. Zwyczajnie tego nie wiem. Spróbuj ;] w końcu to tylko gra ;] Ale gry reinstalować nie trzeba.

CYTAT
Znazłem stój cienia i jakieś graty, był tam jakiś portal. i tu jest pytanie.

Ta jaskinia jest potrzebna do zadania w obozie łowców orków.
Miejsce wskazane przez szczura jest jak najbardziej ok, tylko stoją tam 2 elity ;]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dobra tamto pytanko nieważne.

Teraz jestem już u pradawnych i mam tą Drogę Siedmiu Kroków. Wykonuje zadania pradawnych jeden gościu kazał mi
zabić pradawną istotę. Poszedłem do tego światka gdzie jest ta babka. Znalazłem Dotyk Beliara i zabiłem tego trola.
Potem znalazłem roślinki i jej zaniosłem. Chcę się wydostać z tego świata, babka powiedziała, że mam znaleźć czterech
stażników którzy strzegą czterech kluczy i nie wiem gdzie są ci strażnicy.
 

Kysio

New Member
Dołączył
2.11.2008
Posty
1
CYTAT(cordPL @ 02-11-2008, 11:16) index.php?act=findpost&pid=200539
jak można dołączyć do obozu łowców orków


musisz wykonywać dość proste questy a armor łowcy orków dostaniesz jak pójdziesz do teleportu kolo wieży xardasa i zabijesz orkowego przywódce :) i wrócisz do szefa :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Więc, Zrobiłem wszystkie misje dla pradawnych, pokonałem Uriziela, znalazłem syna Innosa, teraz mogę przejść zwykłom
fabułe G1. Ale po przejściu Misji dla Pradawnych myśle, że przeszedłem gre, a czuje niedosyt. Mogło by się dziać coś jeszcze a jest normalnie. Czy będą jeszcze jakieś główne wątki fabularne w grze??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Głowne - nie, za to kilka pobocznych misji które warto wykonać żeby czuć się spełnionym =)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Teraz kolejne pytanie. Nie umiem kuć mieczy. Niby mam wszystko co trzeba ide na kowadło wybieram
miecz który chcę wykuć i pisze mi że nie mam składników. Napewno robię coś nie po kolei i proszę o
dokładne wytłumaczenie tego.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Prawdopodobnie masz za mało siły, lub zręczności, bo to tez jest wymagane.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A napiszesz ile jest potrzebne siły?? Ale to raczej nie możliwe siły mam 250(bez cheatów oczywiście)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Pojęcia nie mam ile siły jest wymagane, wiem tylko że jest wymagana.
Ale skoro masz 250 (bez cheatów oczywiście), to nie wiem sam.

Czegoś musisz nie mieć.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Sądze, że robie coś nie pokolei, powiedz Feo kolejność kucia mieczy w MT
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm, chyba taka sama jak w G1, raczej na pewno
Podgrzanie w hucie, rozbicie na kowadle, namoczenie w wodzie i ostrzenie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No to tak, wchodze do obozu fanatyków i wywala do windows, co zrobić z takim faktem??
Patche mam wszystkie poinstalowane, gre reinstalowałem(wraz z patchami), i nic to nie pomaga.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Przed chwilą przeglądałem G1 dział problemy i zobaczyłem jak Bojan napisał, że w MT można ganiać z dwoma
swordami. Ja przeszedłem gre i nic nie znalazłem. Czy to prawda?? A jak tak, to powiedz ktoś gdzie moge go znaleźć.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie w MT tylko w Czasie Zapłaty, który ma wyjść w grudniu.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ten błąd, o którym wcześniej już wspniałem nie był spowodowany tym plikiem o Szczurka.
Ale dzięki temu gra w tym miejscu sie dłużej nie wyłączała(tylko sie cieła), ale w końcu pojawił
się taki błąd:
bdba5.jpg
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W MT ten błąd wyskakuje faktycznie dość często.
Jednak z tego co pamiętam robi to w losowych momentach, tak więc nie powinien pojawić się drugi raz w tym samym miejscy zbyt szybko.
Gdyby dalej się pojawiał spróbuj zagrać z wcześniejszego save.
 
Do góry Bottom