[lineage 2]

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Może mi ktoś polecić serwerz ratami 5000x lub większymi by se postać do PvP potestować?
I 100x-500x do sprawdzenia highów?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ehh Świrus ale czy granie na x5k ma sens ? nie wielki no ale skoro chesz to masz tu jeden serwer z takim ratem, chociaz ja bym ci proponowla do testowania wziasc jakis serwer x100, x 200...
A może taka hmm sugestia zróbmy tutaj jakąś galerie, może powklejać jakieś fajne screeny co o tym myslicie, i jeśli ktoś jest nastawiony pozytywnie niech wrzuci coś od siebie
smile.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Świrus tu masz ciach Serwer Nibiru L2. Rate jest okolo 10 000, kiedyś grałem na nim żeby zobaczyć jak sobie postacie radzą, ale kretyńskieb było to, że można kupować skille każdej klasy ^^ .

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE ehh Świrus ale czy granie na x5k ma sens ?
Nie każdemu chce się expić kilka dni/tygodni/miesięcy tylko po to by sprawdzić jak dana postac jest skuteczna na wysokim lvl.

I prosiłbym o linki odrazu do serwerów i z jakimsmało poplontami sposobami na dołączenie do gry, bo po tych eydcjach plików, w ogóle nie wiem przez co włączać.

I zeby nie było za dużo ściągania, bo miejsce na dysku musi się przygotowac na WoWa.

Do gry chodzi mi o serwery x50-x500


QUOTE może łaskawie sam poszukasz sobie czegos z mega high rate
Szukałem, ale albo natrafiałem na serwer na którym wogóle nie kimiłem o co chodzi(edycja z bliżej nie określonymi plikami), albo na serwer z kulawymi linkami(lDragon)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Świrus @ 06-02-2006, 17:14)
Do gry chodzi mi o serwery x50-x500
I tu masz podejscie takie jak ja kilka miesięcy temu...gearantuje ci ze jest to błąd i nie poznasz pełnej przyjemności grania w lina...a do testowania kals to x 100 juz jest duzo...na takich rateach magiem do a grade dochodze w 1 dzien...czyli 3 dni testujesz i wesz wszystko...a może łaskawie sam poszukasz sobie czegos z mega high rate...sa tkaie top listy itp
tongue.gif


P.S Co myslicie o tej galleri ? :>
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Zrobił mi się jakiś błąd i nie mogę go naprawić : gram sobie w Lineage'a , wychodzę na chwilę do windowsa i włanczam grę spowrotem ale zamiast normalnego świata otacza mnie niebo z chmurami !!
blink.gif
Widzę gdzie jestem i co robię tylko dzięki mapie, mogę też przechodzić ( przelatywać xD ) przez mury itd.
Nie zmienia się to nawet po wyłączeniu gry :/
Zrobiłem nową postać i tam nie ma problemu, ale gdy włanczam spowrotem tamtą ... błąd nadal jest
mad.gif


Nie wiem co robić lub gdzie to zgłosić plz pomożcie !!!

PS. Gram na servie Red Dragon
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Witam
Ja mam cały czas problem z ciągnieciem lineage. Kilka razy na różnych stronkach zrobiłem konta, ale potem nie mogłem ściągnąć samej gry która się szybko ściagnie. Pamiętam że raz na kompa ściągnołem plik z linragem i kiedy wchodziłem do gry komp mi restartował, ale to błędy trchniczne. Teraz są one naprawione, a tamten plik co ściągnołem na kompa ściągał mi się tylko chwile. Bo wiem że ktoś z tego forum podał właśnie link z którego to ściągnołem. Wydaję mi się że to był Lord Bezimienny, ale głowy nie dam. To jeżeli taki link strony był to możecie mi podać, szukałem go od wczoraj, ale mi się nie udało. Dlatego pisze
Pozdrawiam
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Yo all !
Dobra przejdzmy do rzeczy. Właśnie zasysam L2 (jeszcze tylko 3h) i mam mały problem. Mianowicie nie wiem jaki serwer wybrać. Chciałbym aby był to serwer na którym nie ma lagów gra dużo polaków w tym i osób z g up. Jeżeli możecie to podajcie kilka serwerków i adresów abym mógł zacząć gre ;p. Powiem że w L2 nie grałem nigdy więc jestem całkiem zielony.
 
G

Gray_Fox

Guest
Hmm jakoże juz niegram w L2, to ci coś podpowiem...

CHcesz dobry serwer dla zielonych? To graj na tym ciach , ale musisz sciagnac pliki serwera z tego linku. Jak sciagnie sie L2 to musisz zamienic pliki gry na te z serwera (nie wszystkie) ale radzę jak bedziesz miał kłopoty to zajrzyj w pierwsze posty w tym temacie...

Pozdro ;)

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE(Gray_Fox @ 10-02-2006, 14:19)
Hmm jakoże juz niegram w L2, to ci coś podpowiem...

CHcesz dobry serwer dla zielonych? To graj na tym ciach , ale musisz sciagnac pliki serwera z tego linku. Jak sciagnie sie L2 to musisz zamienic pliki gry na te z serwera (nie wszystkie) ale radzę jak bedziesz miał kłopoty to zajrzyj w pierwsze posty w tym temacie...

Pozdro ;)

Wybacz, ale serwer dla zielonych to nie taki na którym wszyscy są zieloni tylko taki, na którym ludzie pomagają zielonym. Nie będę orginalny i jak zwykle podam Allseron jako najlepszy serwer, bo tak oczywiście jest :D . Link -----> ciach . Lagów nie ma w ogóle, a na serwerze grają sami polacy (polski serwer). Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to pisz na gg lub pw (nie zaśmiecaj tematu, bo znowu zostanie zamknięty przez rzmowy o niczym).


Pozdrawiam

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
A ja jak zwykle bede zachecal do gry na serverze Revo :D ciach. GMi robia bardzo duzo zeby uprawnic server niedlugo bedzie on stal na 2 mocnych maszynach, zeby moglo grac jeszcze wiecej ludzi :D Sa tutaj dyesy, dzialajace TOI. Teraz jeszcze testuja C4 :D Wiec zapraszam na server gram tutaj ja, Sebek i Cahir :D

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Alandil, twoje dane są przestażałe ;P Grają tam jeszcze Grour i Świrus, L.Bezimienny też ma konto
smile.gif
Mam pytanko ;P Czy jest jakas strona na której jest licznik droopu( jakie mooby co droopują) bo szukalem a nie znalazlem ;/;/
Aaa i bardzo ważne ;P Wszystko o BD poproszę
wink.gif
Te info mi się przyda, bo mam na jego temat tylko ogólne zarysy...
Z góry dzieks za odpowiedz

Pozdro
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Skoro o klasach to się pytne. Jakie są zalety i wady Overlorda i WarCryera. Do czego są przydatni, w czym mocni, a w czym ciency? Wiem tylko, że obaj są dobrzy w PvP, pierwszy cienko expuje, co drugiemu idzie nieźle i że lOlek jest bardzo przydatny w klanie.

Co do BD-Cahir ściągnij sobie l2informer(wpisz w googlach a na bank znajdzie), będziesz miał tam spis skilli to każdej klasy, w tym do BD.

Aha i narazie nie gram bo L2 mi siadło i znów musze ściąga(narazie 2%
tongue.gif
)
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
OL jest ciężką postacią. Bez zaplecza adeny lepiej nim nie grać. Ale za to ma niezłe debuffki (yy poprawić mnie nie wiem czy WC nie ma ich
biggrin.gif
) może party za jednym zamachem buffnąć i takie tam(ale nie debuffami
biggrin.gif
). Moim zdaniem rasa orków jest ciekawa, ale trudna :/

BD? ahh... szkoda, ze go straciłem... najciekawsza postac, najbardziej klimatyczna
wink.gif


A ja zapraszam na www.l2dragon.net na serw xeon
wink.gif
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
To strona z dropami
A co do BD to jest to swietna postac zarowno do solowania i jak twierza niektorzy w rekach sprawnego i umiejetnego gracz znajacego ta postac jest w stanie tez cos zdzialac w PvP
biggrin.gif
A co do OL i WC to OL wolniej expi poniewaz posiada on buffki tylko do klanu i ally wiec w random part nie jest zbyt mile widziany ;p Podczas siege za to OL jest duzo bardziej potrzebny ze wzgledu na jego swietne debuffy tak jak mass root, mass silence, mass slow i inne debuffy ktore naprawde moga uprzykrzyc ludziom zycie
smile.gif
A do tego OL i WC zarabscie wygladaja w robe, a BD w BW
smile.gif

WC zalety: mile widziany w party, buffuje 9osob naraz, potrafi tankowac i z dualami potrafi niezle zloic dupsko
OL zalety: buffuje caly klan i ally, niezle wyglada jak buffuje 40osob naraz (caly klan), debuffuje wielu ludzi/mobow naraz, potrafi tankowac i niezle zloic skore w pvp
biggrin.gif

wady: nie mile widziany w party bo posiada buffy tylko dla clanu i ally
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
eee to dajcie swoje nicki bo obecnie mam tylko kontakt z Alandilem...
Jak napisał Alandil Overlord jest wypasiony
smile.gif
ja nim grałem i miądzy wszystko...W sumie każdemu moze dowalic w pvp...jak odpali swoje skille na p atack i p defa to jest lepszy od niejednego tanka...do tego blunt i stun...+ tarcza, masakra...

P.S Aha mój nick na Revo to Yezovven i jest to śliczna Abyss Walker'ka
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
Niewiem czy mam karte za słabą czy co?! Ale jak chcem stworzyć postac to jej nie widać tak samo jak ją stworzę nawet niewiem co stworzyłem! Nie widzę jej! Jak chcem się dołonczyc do gry to się wyłancza i wyskakuje błąd:



OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2012 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 6600 (7189)

Bad name index -4208/3338

History: ULinkerLoad<<FName <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad176 38062360)) <- TArray<< <- TArray<< <- UMeshAnimation::Serialize <- (MeshAnimation LineageNpcs.a_fighterguild_master_MHuman_old_anim) <- LoadObject <- (MeshAnimation LineageNpcs.a_fighterguild_master_MHuman_old_anim 38062360==38062360/95183709 37317432 745504) <- ULinkerLoad::preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageNPC.a_fighterguild_master_Mhuman_old NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Mam karte GeForce 6600

Prosze o pomoc
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ehh... wiecie dlaczego nie chce zostać informatykiem? Bo kompy wyprowadzają mnie z równowagi!

Mam czasami taki sam problem, tyle że mam wszystko ładnie pokazane, na trochę niższych detalach, ale od czasu do czasu mnie wywala...

ale ja mam... 256 RAM i GF 2 400/400 MX!
biggrin.gif
hłe hłe, myślę, że to wina serwa, moze GMini cos robią, modernizują... cierpliwości
 
Do góry Bottom