[lineage 2]

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Hm, na retailu widziałam bota co jak podejdziesz i go rąbniesz to ten wali text: Plz don't kill me I'll buff u (czy jakoś tak i rzuca Ci bufy ). No i najnowsze boty odpowiadają na PMy, ale po kilku minutach dopiero ;p Technika idzie do przodu. A na extrime to już cuda się działy ;p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
z botami na Fraznie było cięzko tylko na poczatku...Jak an 1 keltira przypadało 3-4 graczy roflamo co się działo :p Fakt boty to plaga serwerów NA...no ale coż. Wipe heh dla mnie to słowo nie istnieje już :p A Abyss to chyba dobra decyzja, sam tma grałem zanim poszedłem na offa i nie narzekałem mimo że gdy byłem tam obecny to było c3 ^^ Teraz ponoć c4...z Alandilem mam staly kontakt więc mniej więcej wiem co i jak tam. Jednak oficlany serwer ma swój specyficzny klimat... i wogole poziom trudnosci. Na piratach na wszystko zarabialem expieniem, a na retailu no coż na ciągłym expieniu wyszedłem w plecy...Nie ma co ja na priva nie wróce nawet jakby c6(o ile będzie) mieli wcześniej :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
A jak na EG przypada jeden Strain na 10 expiących to dopiero jazda. I dlatego gram zawsze rano, mniejsze tłoki, sprzedaje buffy, czasem darmo dam (rekomendy lecą:p) i znajomości nawiązuje. Na Abyssie byłam, powitał mnie PK rusek strzałem z fireballa w plecy i okrzykiem "Welcome in Abyss !" Yh, zrezygnowałam.

Graść wspomnień:
http://img221.imageshack.us/img221/6893/shot00009de5.jpg Sword Singer Siberiane, NM heavy +3, tallum boots, dual sls
http://img221.imageshack.us/img221/4162/shot00019bm8.jpg j/w majestick heavy +4
http://img221.imageshack.us/img221/6463/shot00021bj7.jpg majestick robe na manne, która była mi niezbędna

http://img192.imageshack.us/my.php?image=2zg4.jpg moja Spellsingerka Asura

na obu screenach jest ktoś z kim zwiedziłam niejeden serv:p
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Heh to chyba jakies high rate były :D
Swoją drogą teraz wysypalo się kilka fajnych polskich serwerow... l2fusion (narazie beta) i EPI (chociaz jak na nim gralem to non stop d/c mialem ;/;/;/ a to podobno przez neostrade było, tak mi drag pisał) ;]
Teraz się zastanawiam skoro już wykradli pliki c4, czy nie robic gladiatora :p Ale pierwsze musze znalezdz odpowiedni serwer (chociaz robie sobie przerwe ok. tygodnia bez l2 ;p a potem abyss albo jakis inny serw...)
Aha stanowczo odradzam L2paradise virtue... całkowite dno...

Pozdrawiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
na pierwszym screenie odrazu widać ze jakiś priv high rate...ahhh ta liczba buffów :p
A co do Glada to nie polecam w c4 nadal jest do niczego...oczywiście chodzi o pvp, bo expi to sie moze przyjemnie Gladiatorem, jednak ja przeważnie ropatruje postacie pod względem pvp i party...a glad tutaj wypada mizernie..
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Heh, znowu chyba SE zrobie na jakims serwerze(moim zdaniem najbardziej wyczesany buffer ;p)... bo jednak nie chce być zależny od alandila który ma juz na abyssie 70 lvl ;p Dlatego postanowiłem że znajde sobie jakiś nowy serwerek :) MA ktoś jakieś propozycje ??^^ Rzecz jasna nie polski, nie retail no i nie ruski (cerylica ...) ale l2off c4 (skradzione pliczki) albo l2j ;p

Ps: Sebek ,na retailu bez questow nie ma się szans co nie ? bo slyszalem taką opinie ze jak ich nie robisz to wogóle nie masz szans wybic sie na tym serwie...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
no dokładnie...dla przykąłdu sytuacja z Bartza mialem elven scouta na 33 lvlu i chcialem jak najszybciej dobić do 40 wieć biłem w Heretic Catacombs caly czas. Noi ogolny stan -(minus) 800 k Oo Niezbyt przyjemnie. Fakt na Bartzie mialem dosc duzy sponsoring. Co innego teraz. Robie kazdego questa, jak dotad opuscilem 2. Bo szkoda mi sie teleportowac/plynac na TI. Obecnie robie quest od Lepolda na Ol Mahumy i natym naprawde idzie sie dorobić. Zbieram 10 odznak wracam do miasta oddaje mu i 4.8 k do przodu. Wydaje sie nie wiele ale 50 takich kursow i suma jest już ładna :) Na retailu mobów nie bije sie dla kasy tylko dla expa, albo questa. Cięzko jest, ale daje rady. Dziś będziemy mieć clan lvl 3...jako siódmi na serverze :)) i najwyzszy lvl u nas to 31. Wystarczy tylko kupic PoB. Dobra ide koxać mojego wizarda :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Oj Sebek bo ci strzele. Raty x4 to naprawde high rate, nie? Plus doliczyć buffy propheta, moje własne i jeszcze tam kogoś :p Na tych ratach wydropiłam dwa razy full zubei set i niecały avadon heavy. Tylko SpS była na ratach x100 robiony bo mi się nudziło. Na Everlast nasz klan był bogaty, dzięki ciężkiej pracy każdy miał zapewnione A grade i broń. Teraz na EPI znowu mam szczęście, set C grade już mam, klan dogadany (nigdy nie wchodze do klanu bez drugiej porofki), żyć nie umierać.

Cahir jak szukasz dobrego servera to popatrz na hopzone. ciach

Linki do pirackich serwerów, będą kasowane... -SH
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
...Sever po pierwsze: everlast ma raty 2x ;p Po drugie: O ile dobrze wiem everlast był mocnozmodyfikowany ale na pewno nie zezwalał na taka liczbe buffów jak na screenie pierwszym. Po trzecie: chyba wbije na chwile na EPI, zobaczyć co i jak ;] Sever jaki masz nick na EPI ?;)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja grałam PRZED wipe na ratach x4, kto grał ten wiedział co się tam działo... potem już tam nie wróciłam. Za duzy burdel tam się zrobił. Zgodzić się moge ze Spellsingerka na high robiona była, bo tam się subklasy mieszały:/ ten koleś z hearo bronią ma już 3 suba i od niego mam buffy...

Na EPI gram jako Asura. I ide questa na profke robic...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
oj tam nie wiedziałem ale taka ilość buffów jest niemożliwa odrazu mi się tak skojarzyła :p
A my mamy 3 lvl klanu :) i jesteśmy w czołówce klanów na Franzie :p
Ehh żebym ja miał czas na gre tka jak we wakacje :(
 

DaggerHeroPL

New Member
Dołączył
4.10.2006
Posty
1
Witam!! hehe widze że lineage 2 ma dużo zwolenników :p !! NO to już na starcie was lubei ^^ kocham tą grę i nie wyobrażam sobie komputera bez niej :pPPPP !! Gram w l2 juz 2 i pól roku i 1,5 roku trzymam się jednego serwera ,a mianowicie ETERNAL SIN (full C4). posiadam tam 3 postacie:

DaggerHero-Adventurer(lvl 78)-posiada 3 subklasy na 78 lvlach(Cardinal78,Doom Crayer78,Gladiator78)-(jestem w trakcie robienia questa na noblesse)
Imoen-Mystic Muse(lvl 78)-nie posiada suba ani noblesse ;))
DrAgOnSlAyEr-Gladiator(lvl 68)- tesh nie posiada suba ani noblesse ;))

no to tyle na ten temat (jak ktoś need PvP to chętnie :)) )
pozdro :lol:
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
QUOTE(Kan @ 13-09-2006, 19:40) [snapback]124514[/snapback]

Grałem na Red Dragonie.


a jaki miales tam nick bo ja jestem 'weteranem' tego serwera (siedze tam juz dobry rok) wiec moze sie znalismy:)
a jesli chodzi ogolnie o gre to hmm co tu duzo gadac ? kazdy wie jaka jest. obecnie bawie sie na serwerze Anarachy (raty 4k) i gram sobie tak dla zabawy gdyz znudzily mi sie low rate:) moja ukochana i postac ktora bede gral zawsze to Sps.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A SpS dostał w c5 ostro po dupie :p
Heh u mnie, też się troche zmieniło, olałem Franza, klan nam sie rozpadł i ludzie poszli do rusków, z którymi mielimy wojne :p No więc od 20.10 pogrywam na Gustinie, AW 4x od kilku dni handelek żeby na c grady zarobić i jedziemy znowu z koxem :)
DaggerHeroPL eternal sin z tego co pamiętam to chyba ma dość wysokie rate nie :> Troche dziwne to c4 tam, skoro jestes hero, a robisz questa na noblesse :p no ale ok nie wnikam.

Jakby ktoś chciał zagrać troche na retailu za free i zobaczyc jak tam jest to:
http://www.mmorpg.com/l2_trial.cfm

jako państwo wybieramy USA, bo trial nie jest dla Europy i innych kontynentów :) Zachęcam HF
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE
A SpS dostał w c5 ostro po dupie

Te słowa zachęcają do powrotu do L2 bardziej niż najlepsza recenzja;p

Własnie się zastanawiam nad powrotem do L2. Zniechęciło mnie wcześniej:
częste disci
to, że tomy do skilli NIGDY mi nie wypadały z potworków

Ale konta na allegro chodzą za 200-400zł, a ja zbieram na kurs hakera, wiec chyba warto powrócić^^
Będę grał prawdopodobnie na eurece^^

Polećcie mi jakąś dobra postać do walki w zwarciu.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
W zwarciu to raczej tzw.Melee Fighterzy - Gladiator, Destroyer, Warlord i Tyrant.
Melee Fighter to wojownicy, posiadający wysoką biegłość w walce wręcz. Zazwyczaj są to wojowie w ciężkich pancerzem, posługujący się ciężko bronią (miecz, topór, bronie dwuręczne). Zadają oni raczej (w przeciwieństwie do np. daggerów) stały dmg, który raczej nie ulega znaczącym zmianom. A daggerzy? DD jak nic, ale chyba nie sprawdza się w zwarciu, raczej wolą biegac w terenie, ale za to odpowiednio poprowadzeni sa kosą na magów. W C5 daggerzy mają nowe umiejętności ;p

Może i sie myle w tym co napisałam, ale coś źle sie czuje;p
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
A którzy z nich to mastery w pvp? Bo zauważyłem, że na takie postacie jest największy popyt.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Tyrant, Glad, Destro +75 sa poprostu madafakapwn4ge, według mnie wcześniej nie sa rewelacyjni, aczkolwiek jak ktos umie grać to po dupie za szybko nie dostanie. Na privach jest teraz "full" c4, w tej kronice to magowie raczej rządzą. Aczkolwiek i tak full buffet archer party rox :] Co do sztyleciarzy to w c5 są naprawde fajną klasą (nie jest to c2, gdzie byli poprostu naj, ani też c3/c4 gdzie byli do bani, są bardzo wyśrokowaną klasą i naprawde teraz mogą dużo) <3 backstab omijający cp :)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Nie ma najlepszej postaci do pvp, ale duzo moich znajomych gra Destroyerem (najwięcej HP i CP, ma duży damage ale małą prędkością poruszania i dosyć małą celnością - z racji małej zręczności) lub Tyrantem jeśli chca robić tzw sieczke. Choć do dzis widuje SwS co ownuje niektórych na 75;p Dużo zależy od tego jak prowadzisz swoją postać,
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Taaa wbrew pozorą SwS potrafi przyłożyć i to mocno, polecam obejrzeć ten filmik i zobaczyć co z Dragonic Bowem wyprawia :)
A jescze takie pytanie Świrus ta postać ma być dobra do expienia czy do pvp...bo wspomniane wcześniej psotacie, sś super do expienia Destro/Glad w cata to jedne z chętniej branych postaci do party. Jesli o pvp chodzi to 1 vs 1 moga dużo, na mass to już nie nawojują za wiele, tma liczą sie magowie i archaerzy.
Sever rzucilabś fotke swojego/swojej SD :>:>
 
Do góry Bottom