[lineage 2]

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Pociesze cię mogget, że Maduff to największa lama jaką spotkałam w L2... Przed wipe, jak byliśmy razem w klanie, non stop narzekał, że nie ma sprzętu, chciał wypowiedzieć wojne wszystkim mrocznym klanom etc. a nie był nawet liderem. Strasznie się wpienił, gdy mój SwS dorobił sie własnymi siłami zubei, nightmare heavy, a potem majestic robe i heavy... szalał z wsciekłości <_< Gdyby nie bufonowatość pewnych osób nadal bym grała na Everlast, ale było minęło. Makpuff dorobił sie już swoim MM wymarzonego hero czy nie? I mogget, tęp go bez litości ;)
Widzę, że troche złagodzili wam kary, emotki na czacie no no no...
stary Everlast przed wipe: wszystko lux tylko te duale sux...
i nowe wcielenie, przyszły Spellhowler kijowe pvp, kasy mam dość bo na handlu się zarabia, a devotiona nosze bo podnosi casting speed

btw mogget, SwS to piękna postać, nie? ;)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
heh SwS oczywiście, że jest świetny tylko jetem zbity z tropu -.- jedni mówią żeby nosić miecz + tarcza bo mam pasywy na tarcze a inni jeszcze żeby z dualami a jakiś typ mi mówił, że z daggerem biegał -_-

a nam nie złagodzili tylko to było na Ally ($) i klanowym (@) czacie. aha i skoro miałaś tak dobrego SwS to jaka zbroję nosić na A-grade? Darc Crystal (DC) ? czy może Avadona (to co ty masz :) )

a Makduff jest hero po ostatniej olimpiadzie i biega w NM.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
SwS, to tylko mieczyk (blunt) i tarcza, a A grade tylko Dark Crystal.
Swego czasu gralem SwS i nawet nie wpadlem na pomysl grania z dualami :p .

pozdro
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
jedni mówią żeby nosić miecz + tarcza bo mam pasywy na tarcze a inni jeszcze żeby z dualami a jakiś typ mi mówił, że z daggerem biegał


Z tego co wiem to każdy biega w tym czym mu wygodniej. Niektórzy biorą dagger bo szybko atakuje a niektórzy miecz plus tarcza aby mieć więcej Defa a dulae też gdzieś już wiedziałem u SwS, to chyba aby większy dmg był. Osobiście poleciłbym na miecz plus tarcza. Sam takiego miałem i dobrze się grało.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
mogget, ja miałam majestic heavy, którego wyciągłam na +7 all, tyle, że broń miałam do kitu... chciałam tylko Damascusa z Focusem(nic trudnego dla klanu..) a dali mi sls*sls, mniejsza z tym. Wcześniej łaziłam w nightmare, ale nie miałam butów. Generalnie widuje SwS w tallumie i z tallum blade w łapkach, czasem noszą łuk do mass pvp, bo tam trudno kogoś zaznaczyć. Polecam talluma badź ewentualnie wyenchntowanego w kosmos dooma/bw, broń tylko miecz plus tarcza. I nie słuchaj gości, co i radzą z daggerem biegać...

Makpuff hero... w NM... padne ^_^ DC the best dla MM, ale jego wybór
miłych lvl mogget
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
heh dzięki czyli jak broń to polecacie damaszka Vlahalle czy kasenberka? czy też Dark Legiona? i tarcze też jaką? :D nie gram długo i jeszcze nie jestem ekspertem we wszystkim ^_^ i broń planuje enchatnąć na haste albo kriticala. Narazie mam już gotowego full DC prócz tarczy.

aha i z tego co wiem to Tallum dla glada raczej i może bd ale dla SwS? (btw SwS female w talummie lipnie wygląda :D )
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Skoro masz złożonego DC to w nim chodź tylko tarcze skompletuj bądz załatw sobie jakąś inną, ale skąd ci przyszedł o głowy pomysł latać z Vlahallą? To miecz dla maga, nie dla wojownika. Damascus z focusem wyenchantowany tak na +5 wystarczy ci na długo + Song of Hunter - krytyki pięknie wchodzą

http://www.ivory-tower.de/ tallum heavy akurat na eflkach wyglada lux, DC lipnie;p i SwS chodzi w każdym armorze, taka to już dziwna klasa
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
hm, widze że ma suba, TH czy PW? Ale z tego co wiem na Everze są problemy ze sztyleciarzami i łucznikami, chyba, że naprawili.
CYTAT
ten po lewo to mój "chłopak"

a uświadomiłeś go, że ty to ty? :> i zainwestuj w biżuterie

CYTAT
i czym sie różni enchant na focus a czym na Critical atk. ?

a to nie to samo? focus - zwieksza krytyki, haste - zwiększa szybkość
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
taaaaa uświadomiłem :)
wiem wiem biżuteria potrzebna, z tym, że z początku myślałem inaczej ^_^

a teraz wszedłem na L2 było git przez 2 minuty i lag nie da wyjść a lag trwa już z dobre 5 minut. Klikam alt + ctrl + delete i wyłączam L2. wchodzę ponownie i mam coś takiego :

http://img87.imageshack.us/img87/1627/shot00043yi6.jpg

zupełnie nie wiem co robić. Może reinstal albo coś??

hmmm kliknąłem na link ale ten pokazuje zupełnie co innego -.-
więc lepiej to opisze.
Włączam L2 i od razu okno logowania mam na cały ekran, i wszystkie inne też (tzn. to małe okienko gdzie wpisujesz ID oraz psw mam na cały monitor, i pozostałe też ).
aha i ten obrazek co widać na screenie był też na cały monitor.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
tzn że masz za dużą rozdzielczość? lewy alt + enter jak masz właczoną gre lub: Plik Option.ini w l2/system i poszukaj sobie lini
GamePlayViewportX=1024
GamePlayViewportY=768 (ja mam takie)
zmień je na rozdzielczość w jakiej grasz i tyle
 
G

Gray_Fox

Guest
WoW nareszcie znowu dyskusje w tym temacie ;P

Czegoś to ja się tam dorobiłem aczkolwiek to pewnie nie za dużo - gram na Reddragonie.

Elven Elder (clan buffer) 54 lvl
Spellhowler lvl 51
Scavenger lvl 27

I generalnie, gra się super. Spoilerkiem ładną kasę biję, ostatnio sprzedałem prawie że secik Karmiana bez rączek za 1kk oczywiście dropnięty na Algiator Island. No i dorobiło się 5,5kk i kupiło homka ;)
Generalnie zacząłem grać od maja :D.
I wciągnąłem viquxa w szalony wir l2;P
pzdr.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
CYTAT
Spoilerkiem ładną kasę biję, ostatnio sprzedałem prawie że secik Karmiana bez rączek za 1kk oczywiście dropnięty na Algiator Island. No i dorobiło się 5,5kk i kupiło homka

hm, na BFD czysty karmian (góra bądź dół) chodzi po 1kk, rekawice po 3kk, enchantowany set jakieś 5kk, homek (czysty) ok 10 kk a enchantowany powyżej 14kk. Jak widać drożyzna niestety, ale idzie się dorobić. EAD kosztuje 100k, ale EWD prawie 1kk (stąd mój niezły stan adeny na koncie - sprzedaje enchanty ze skrzynek), inne enchanty kosztują więcej. Mi się fuksło bo kupiłam karmian gloves +3 za 3,5kk <- okazja jakich mało. Jedyny minus servera to właśnie ceny... i głupie pk na spotach tp w wykonaniu pRo Polaków...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
CYTAT
Karmiana bez rączek za 1kk

tak samo a everku góra + dół około 6kk-10kk ja masz farta :)
homek +14 jak nie zjarany + acu to dostaniesz nawet mirka +6 albo a acu +2 czyli można zbić fortune ale... góra ciężka BW idzie kupić za 40kk... tak więc jak szybko idzie się dorobić, tak też szybko kasa spada na wydatki...

CYTAT
i głupie pk na spotach tp w wykonaniu pRo Polaków...


http://img100.imageshack.us/img100/9310/shot00045vf0.jpg

jak na screenie widać, klan ET z którym mamy wojnę jest prawie tak samo. Expimy sobie na :hot, VoS, albo FoD spotamy kogoś zaczyna sie PvP potem wołają cały klan i rzeznia się rozpoczyna... ten kto szybciej się zbierze ma przewagę. Z tym, że oni nas leją na spawnie i piją CP poty... pózniej się zwijali to mieliśmy okazje ich zabić ale zrezygnowaliśmy, nie jesteśmy jak oni...

aha i dzięki za pomoc Sever :)

P.S. świeżutkie screeny Makduffa :D

http://img405.imageshack.us/img405/487/shot00060bj2.jpg

http://img513.imageshack.us/img513/4788/shot00053eo7.jpg

chyba planuje odejście z evera ale w to wątpimy (jako klan)
 
G

Gray_Fox

Guest
LoL gdyby homek kosztował 10kk a echnatowany (pytanie - acu czy + do broni??), to by był naprawdę niezły hardcore ze zbieraniem.

I tak patrząc na ostatnie obliczenia, homka kupilem (może ktoś zna np Świrus?) Famale, liderki klanu Nightmare za 5,5 kk. Natomiast u blacksmitha doładowałem acu i wyszło to 2kk dokładne ( gemstony C za 1kk i przeróbka homka 990k). I SH expie na cmentarzu i leci jak z bajki po jedynm hicie z cdl :D:D:D

Ostatnio też dropnąłem recke na Sov'ka i chcieli odkupic ją za 2,5 kk. Cóż, moja siła woli nie pozwoliła na to i wrzuciłem do cwh. No bo i po co mi ten weapon b, skoro z homkiem mogę biegać aż do A grejdu, a potem pomyśleć nad dotką? Czysta kalkulacja:p.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
gray na A-grade noś albo mirka albo branch of mother tree (chyba) z tym ze na mirka można wpakować kasy hoho i albo nie wyjdzie albo sie zjara przy enchatnowaniu :p to jest hazard na wysoka skale :p a jaśli robe to polecam DC :)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
ostatnio widziałam homka, czystego, za 7,5kk co jest nie lada okazją
CYTAT
LoL gdyby homek kosztował 10kk a echnatowany (pytanie - acu czy + do broni??), to by był naprawdę niezły hardcore ze zbieraniem.
da się kupić, da się zarobić. Przykładowo EWC chodzi po ok 4,5kk, dziś ktoś się pomylił i wystawił EWB za 1,5kk a nie za 15... kupiłam sobie;p

http://img264.imageshack.us/img264/3528/itdi3.png
http://img165.imageshack.us/img165/7427/elysh1ael1.png -> moja Ely, ostatnio nie mam zbytnio czasu grać więc lvl nijaki

Co do a grade, dla SH to DC/NM, a dla EE tallum/maj/DC najlepiej. Ja pójde na hardcore i będe składać zubei robe;p


edit.
jakby kto nie wierzył w ceny: http://img265.imageshack.us/img265/8791/valhallawf2.png
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
CYTAT
LoL gdyby homek kosztował 10kk a echnatowany (pytanie - acu czy + do broni??), to by był naprawdę niezły hardcore ze zbieraniem.


Lol... mam rozumieć, że jak zrobisz wepa na + to nie można wsadzić aku/bądź się kasuje SA ?? jak tak... to taki serwer to żal.pl...

Ja sobie gram dalej na EPI...OL 7x... złożyłem sobie ostatnio bomt... i składam maja bizu...

Zrobię jakieś lepsze screeny...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
witam ponownie i proszę o poradę :)
Mianowicie z klanem planujemy się na ragnarok przenieść, ale pytanie w tym czy warto? Chodzi mi to czy serwer ma klimat itp.. :)
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Czołem!

Wczoraj zacząłem grać w Lineage. No i mam pytanie. A raczej dwa. Ale przejdźmy do rzeczy ; kupiłem sobie bilet z Portu Mówiącej Wyspy(Talking Island Harbor) do Gludin i nie wiem jak go "użyć" i tam popłynąć. Powie mi ktoś ? Teraz drugie pytanie ; mógłby mi ktoś podrzucić jakieś adresy serwerów ? Na razie mam tylko 3 serwery, a chciałbym zobaczyć jakieś inne.


Pozdrawiam
 
Do góry Bottom