[lineage 2]

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ad.1
CYTAT
kupiłem sobie bilet z Portu Mówiącej Wyspy(Talking Island Harbor) do Gludin i nie wiem jak go "użyć" i tam popłynąć.
brzmi jak Allseron^^ ; masz bilet to idziesz do portu i czekasz na statek. One kursują mniej więcej co 20 minut chyba, a jak nie działają na serwerze to idziesz do Gatekeepera (koło świątyni stoi) i się teleportujesz.

Ad.2
W zależności jaką wersje klienta masz trudno ci coś polecić. Ale od czego jest pm, hm?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Huh, ile mnie tu nie było :s Witam wszystkich, starych i nowych fanów L2.
Coz ja z przykrością musze stwierdzic, że mnie zaczyna ta gra nudzić, fakt, że dopiero po 2 latach no ale niestety, chyba powoli nadchodzi ten moment, kiedy trzeba będzie znaleść sobie cos nowego. Z retaila tez zrezygnowałem jakioś czas temu, obecnie gram na abyssie x3, Dostalem fajna postać ;) Teraz już Mystic Muse 76....ale czegoś mi zaczyna brakować...mhmm
Pepon pytał o serwery, polecam sprawdzic ktorąś z toplist.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dzięki pewnemu filmowi o L2 postanowiłem, że spróbuje przynajmniej zagrać sobie w L2. Są wakacje wiec, co mi tam. :D

Wiem, kim chcę grać (mroczny elf - wojownik) tylko, że chciałbym pograć z ludźmi z forum. Wiec, na jaki serwer mam wejść i którą wersję klienta gry ściągnąć? C1, C2, C3, C4, C5? Bo ja się w tym w ogóle nie orientuje. :huh:

Poza tym czy mroczny elf i wojownik to dobre połączenie? I co lepsze dla niego: sword, dual, dagger, czy jeszcze coś innego? Najchętniej grałbym dualami.

Mroczny Elf Wojownik - Palus Knight -> Bladedancer -> Spectral Dancer i walka dualami to dobry pomysł? :D

Pomóżcie w potrzebie. :p

Pozdrawiam.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
CYTAT
Mroczny Elf Wojownik - Palus Knight -> Bladedancer -> Spectral Dancer i walka dualami to dobry pomysł? biggrin.gif


:D blade dancer tylko dualkami walczy bo ma na nie pasywy oraz tańce też z dualami tylko może wykonać :p dagger dla bd? sux sword? tylko na bez grade :)
zacznij od C4 ewentualnie C5 jak byś na everlaście chciał grać to dodatkowo interlude byś ściągnąć musiał :p hmmm nic więcej Ci chyba poradzić nie mogę :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Everlast - znalazłem ich stronkę i poczytałem kilka dobrych opini o serwerze. Chyba tam zacznę. Na noc pusze sobie ściąganie C5, bo na stronie pisali, że to serwer na tą wersje. Ale chyba będę musiał poczekać, bo mają jakieś problemy i nie można się podłączyć.

Dzięki mogget i do zobaczenia w grzę za kilka dni. :D

I mam jeszcze pytanie: Czy na wszystkich sewerach prywatnych jest taka sama mapa gry? Bo w niektórych grach mmorpg serwery prywatne mają co nieco pozmieniane.

Pozdrawiam.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Mam być szczera? C5 na l2j to syf... wybaczcie, ale nie tarwie tego. Polecam C4, serwerów jest multum, zawsze coś się znajdzie, no i jak Dark trafisz na ten serv co ja gram to masz pomoc materialną zapewnioną;p A mapa zależy od kroniki, którą server obsługuje. Ja gram na strym dobrym C4. Interlude to cuda na kiju... A te dino rozwala party full 78 lvl;/
CYTAT
Mroczny Elf Wojownik - Palus Knight -> Bladedancer -> Spectral Dancer i walka dualami to dobry pomysł? biggrin.gif
Człowieku, mam nobless Spectral Dancer/Shilien Templar ;) jedna z najbardziej klimatycznych postaci, szczerze polecam. I radze zprzyszłemu BD znaleźć szybko klan.

http://img516.imageshack.us/img516/6091/24ea5.jpg
http://img514.imageshack.us/my.php?image=22dz5.jpg moj SH, jakośc kijowa...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
l2j pełno bugów :) ale Lm2 już lepiej z tym, że na interlude działa tylko. chwilowo gram na serwie z ratami x1000 ale nie gram bo moba biłbym 20 minut :D

czekam na Everlasta, a jak będzie lipa to idę na ragnarok chyba... ;)

Sever a czy ta Eflka nie jest zbyt skąpo ubrana?? :D ^_^

i to jest wkurzające... BD a SwS to prawie to samo ale łatwiej sie db to party wbije niż sws... dlatego zacznę tępić innych bd :D wspomaganie jest... SpS na 67 ;)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
mogget, BD pojedzie SwS raczej bez problemu. Pieśniarz nie ma żadnych skilli do ataku, tylko songi, swoj heal no i arrest doszedł, ale jak ci nie wejdzie to co? BD ma hexa, draina wspomaganego bss dla maga, może ci ze stinga przywalić, albo bleeda. SwS niestety nie ma skilli na broń, BD wzrasta Dual Weapon Mastery. Przyznam się ze na pvp nigdy nie przegrałam ze SwS, zawsze miałam też przy sobie łuk. Jeśli jednak SwS przyjdzie z Sps (tak jak pisałeś) hm, SpS zabije BD albo ten zrobi bsoe (czego ja nie polecam bo to oznaka lamerstwa..). Gdzie mag do supportu? Chociaż, jesli opanowałeś swoją postać to jesteś w stanie z każdym wygrać.
A i mogger, to całe L2m może okazac się niewypałem. Było Fusion, i Fusion zmarło śmiercią naturalną. W tam, zobaczymy;] Ja tam wole C4, choć wprowadzono skille z C5 i nawet jest podobnie do offa, kłąde sps i necro dużo lvl wyższych niż ja. Nie wiem dlaczego, ale tam nie stosuja silence... tylko sleep (teraz już nie:>), surrender i nuk nuk.
Co do ciuchów, fakt nosza się dość wyzywająco. Ale taki był zamysł twórców gry;p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ściągnąłem C4 (Sever masz dar przekonywania :D), i zainstalowałem. Przy 1 uruchomieniu coś tam mi aktualizował (dalej aktualizjuje :D Swoją drogą coś długo.). Mam nadzieje, że o to chodziło. No i przekonałaś mnie też do swojego serwera, ale jak wszedłem na stronę serwera Ethernal to tam jest chyba po hiszpańsku/brazylijski i nic nie kumam. Znalazłem coś z rejestracją, ale co wpisać w niektórych miejscach to nie mam pojęcia. Wiec, co i jak? :rolleyes:

Aha i jeszcze jedno. Nie chcę pomocy materialnej. W takich grach lubię wszystko zdobywać sam i dochodzić do wszystkiego samemu lub w grupie, a nie dostawać od początku prezenty. ;)

Pozdrawiam i czekam na pomoc w sprawie serwa.

Edit: Hmm mineło 30 minut i dalej aktualizuje. Coś bardzo wolno a mam 1 mb neta. :huh:

Edit 2: Mineły 2 godziny. Przesada wyłączyłem. Chyba robie coś nie tak?
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
@rzy 1 uruchomieniu coś tam mi aktualizował (dalej aktualizjuje biggrin.gif Swoją drogą coś długo.). Mam nadzieje, że o to chodziło.

W tym cała rzecz, że nie... zakończ update wywal L2 i zainstaluj jeszcze raz... bo on Ci teraz robi z c4 klienta Interluda klienta...

@Aha i jeszcze jedno. Nie chcę pomocy materialnej. W takich grach lubię wszystko zdobywać sam i dochodzić do wszystkiego samemu lub w grupie, a nie dostawać od początku prezenty. wink.gif

Powodzenia życze... bez minimalnej pomocy na początku jest ciężej niż ciężko... to nie WoW gdzie wszystko jest łatwe i lajtowe... tu trza się duuuuużo namęczyć...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dobra zrobiłem jak kazałeś. ;) Dzięki oszczędziłeś mi czasu. Przeczytałem też co nieco o tej aktualizacji i wychodzi na to, że muszę ściągnąć plik danego serwera by móc grać. No to poczekam na Sever, bo się nie orientuje na stronie jej serweru.

Pozdro.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Sorka za post pod postem, ale chciałem by go zauważyli.

Jestem po pierwszych godzinach grania i powiem wam, żę od czasu kiedy grałem w GW dawno się tak nie bawiłem. Warto było. ;) Sever zajeła się moją edukacją (dzięki :p ) i już dużo wiecej rzeczy pojmuje. Pomyśleć, że dawniej nie chciałem nawet patrzyć na tę grę.

Pamiątkowe zdjęcie z nauczycielką :D

A to ja - screen stary, bo zanim zacząłem bić lvl

No i jakby co:
Serwer: BFD: Ethernal
Postać: Imendil male
Klasa: Chyba fighter
Lvl: 8 :rolleyes:

Pozdro.

Edit: Żeby nie było pytanie mam. Co do za pasek CP? Co oznacza skrót i do czego to służy?

Edit 2: Próbowałem cię dodać na listę. :lol:
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
CP to Combat Points. Jak masz pvp z kimś to przeciwnik ci wperw zbija CP a potem HP. W skrócie troche dłużej się bijecie. Wraz ze wzrostem lvl CP, HP i MP ci się zwiększa. I fajnie, że mogłam pomóc. Na poczatku było smieszne, bo w Giran wyskoczył mi komuikat, że ktoś mnie bloknął. Od razu wiedziałam, ze Dark zaczął grać;]
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Sever, a ile osób gra na tym everlaście ? Aktualnie mam C5 Interlude i jest całkiem całkiem, ale jeśli tam jest dużo więcej ludzi i dużo fajniej to chętnie zobaczę. Jakby co gram na serwerze white eagle - sieghardt'dzie :)

Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Przeczytałem kilka postów wstecz po kilka razy, ale nic nie rozumiem :p
Zainstalowałem sobie L][ i chcialbym pograć z kims z forum. Moze mi sie spodoba. Najlepiej zeby tam grało kilka osób z forum.
Gralem kiedys troszke, nabiłem 13 lvl ale mi sie znudziło bo biegalem sam :/ Teraz prosze o linki do stronek serverów, opisy, wszystko co mi sie przyda - może z wami pogram :D
Mam C4.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
pepon, obecny Everlsat to nie to samo, co ten przed wipe. Obecnie mam tam SR na 65 lvl, ale jakoś mnie tam nie ciągnie... Wieczne kłótnie, ze admin sponsoruje jeden z klanów, łacina podwórkowa na ogólnych kanałach, więcej zakazów niż przed wipe, nieczysta gra niektórych klanów (Gwardia odeszła;/ Eleonida, cl dobrze zrobił zrzucając ten syf) itp itd, bug na bugu... A admin zajęty jest niwym projektem i ma swój macierzysty server wiecie gdzie... L2m pfff będzie jak z Fusion. Poczytaj forum servera, pepon. A ile gra tam osób? Ostatnio jak zaglądała tam w niedziele o 13:00 było 150 osób online. L2j dużo nie udźwignie.
Interlude można docenic tylko na oficjalnym serwerze, nie na privie, gdzie połowa rzeczy nie działa, albo jest tak zabugowana, że uh... CH? Nie działąją. Wyspa Dino? Zabugowana. Nowe skille fuzyjne? :/ Chyba, że ktoś lubi jak Tyrant zawala krytykiem za 15k...
White Eagle to jeszcze dobre rozwiązanie, chwała ci, że grasz na x5. x45 i ten high rate sux... donatorzy latają z wyenchantowaną na max bronią i kładą każdego.

szczuruś, C4 najlepsze;] toplisty ci na pm pośle. I na początku biegasz sam, sama to przechodziła, potem szukasz dla siebie klanu i jazda się zaczyna.
 
G

Gray_Fox

Guest
U nas się sporo wydarzyło.

Krótko mówiąc spierdoliliśmy z Reddragona. Nm i BS nam notorycznie przeszkadzało w wykonaniu questa na 4 lvl klanu pomimo że wiedzieli że go robimy. ciągle nas zabijali jak chcieliśmy go wykonać no i zaniosło na wyjście z serwa wiele nie przyjemnych sytuacji (wywyższanie sie noobów) Gramy na Gofie, na interlude. Moja aktualna postać to necro na 62 oraz robie dobrego EE - w sumie EE to moja najukochańsza postać.

A że interek zabugowany to to doskonale widać ;f
 

nwm

New Member
Dołączył
4.8.2007
Posty
3
Grey Fox troszke sobie dodałes

Po pierwsze to nie notorycznie tylko 1 dostalscie wpier*** bo tylko 1 próbowaliscie zrobic questa na lvl klanu.
To tylko swiadczy o Was, uciekliscie z serwa bo 2 osoby spekowali CL. L2 to główne PvP/PK ale czego tu sie spodziewac po dzieciach Neo
 
G

Gray_Fox

Guest
O jakiś nygga z rd xD

CYTAT
ale czego tu sie spodziewac po dzieciach Neo


Haha, pozwól wielki mistrzu zachodu, że oszczędzisz sobie takich wyczesanych komentarzy ponieważ są one na poziomie dwulatka i generalnie tak możesz mówić do swojej mamy/ whatever. Odeszliśmy z serwera ponieważ spekowanie w grupie cl jak robił quest , jest było i będzie totalnym lamerstwem zresztą wiemy jak było więc stfu lmao. Mogło być PVP, to zobaczylibyśmy. No ale nie, musieliście pobudować swoją smieszną dume i spekować tak właśnie.

Powracając do samego RD, przestała nam się uśmiechać gra w 30 osób :lol: Oczywiście pomijając kwestie Mietka i reszty chołoty BS (oprócz merqina i famale i innych rzecz jasna) która swoją inteligencją kozaczyła na każdym kroku, odeszliśmy, ba, jesteśmy mocni razem i idzie jak w bajce.
 

nwm

New Member
Dołączył
4.8.2007
Posty
3
Hm..
Znowu myslisz fakty Twojego CL nie spekowała grupka ludzi tylko 2 osoby( Merq, i Sauron) dopiero po zabiciu Cl pojawila sie reszta klanu liczac na jakas ustawke.
 
Do góry Bottom